Planet IGS-624HPT
 € 337,59 € 279,00

- Industrieel IP30
- 4-poort 10/100/1000T
- 4-poort 802.3at PoE
- 2-poort 100/1000X SFP
- 30 Watt

Product: Planet IGS-624HPT are being added to cart ...
x
x
Product: Planet IGS-624HPT was added to cart.

Grote Afstand High Power PoE en Gigabit Data Extentie Oplossing 
De PLANET IGS-624HPT is een Industriële Gigabit 802.3at PoE+ Switch die non-blocking wire-speed prestaties en grote flexibiliteit levert voor Gigabit Ethernet extenstie in zware industriële omgeveingen Het biedt 4-poort 10/100/1000Base-T koper met 802.3af/at PoE injector en 2 extra 100/1000Base-X SFP fiber optic interfaces geplaatst in een IP30 robuuste sterke behuizing met een redundant power systeem. De IGS-624HPT is goed geschikt voor toepassingen in het plaatsen van bewakingssystemen en beveiligingscontrole en draadloze service in klimatologisch veeleisende omgevingen met een wijde temperatuur range van -40 tot 75 graden C.

High Power PoE voor Beveiliging en Publieke Sector Toepassingen 
Om te voldoen aan de vraag naar High Power PoE voor netwerk applicaties is de IGS-624HPT uitgevoerd met 4 10/100/1000Mbps poorten die zowel IEEE 802.3af als ook  IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+) leveren die tot to 30-watt power output en data per poort over een Cat.5E / 6 Ethernet kabel. Met een uitgangsvermogen van 120-watt PoE totaal is de IGS-624HPT speciaal ontworpen om aan de groeiende vraag naar hogere vermogens voor de PD's (Powered devices) te voldoen zoals bijvoorbeeld PTZ (Pan, Tilt & Zoom) / Speed Dome netwerk camera's, multi-channel (802.11a / b / g / n) outdoor wireless LAN access points en andere PoE network devices door het leveren van het dubbele vermogen ten opzichte van de conventionele 802.3af PoE.

Intelligente LED Indicator voor Real-time PoE Verbruik 
De IGS-624HPT helpt gebruikers de status van PoE verbruik te monitoren op een eenvoudige en efficiënte manier door gebruik te maken van de geavanceerde LED indicatoren,  genaamd “PoE Power Usage”, het frontpaneel van de Industriële Gigabit PoE+ Switch heeft vier oranje LEDs die 30W, 60W, 90W en 120W aangeven van PoE power verbruik.




Passen en Betrouwbaar Power Systeem

Om het 802.3at High Power PoE gebruik met de gebruikelijke 48V DC power input in transport en industriële toepassingen mogelijk te maken, is de IGS-624HPT uitgevoerd met 48V DC naar 52V DC power boost technologie om power source problemen op te lossen om het High Power PoE+ uitgang niveau te behalen. Om de betrouwbaarheid en flexibiliteit van de IGS-624HPT nog verder te verhogen is deze uitgevoerd met twee DC power input connectoren voor redundant power supply installatie.




High Power Budget voor PoE Extentie
 
Met het 30-watt PoE uitgang vermogen, is de IGS-624HPT in staat over veel grotere afstanden te functioneren door het gebruik van PLANET PoE Extenders om IEEE 802.3af PoE PD systemen te voeden die geïnstalleerd kunnen worden op een afstand van meer dan 100 meter. Door het "daisy-chaining" van meerdere PLANET PoE Extenders, biedt de switch grote flexibiliteit in het verdubbelen, verdrievoudigen of verviervoudigen van de afstand van een PoE Netwerk. 




Gehard ontwerp voor zware Omgevingscondities
 
De IGS-624HPT is uitgerust met een robuuste IP30 metalen behuizing zodat deze eenvoudig toegepast kan worden in zware industriële omgevingen. Met de IP30 industriële beschermende behuizing is de IGS-624HPT afgeschermd tegen elektromagnetische interferrentie en zware elektrische pieken die men vaak aantreft op de bedrijfsvloer of in de verkeerskasten aan de kant van de weg. Daar de IGS-624HPT in staat is om in een omgevingstermperatuurrange van -40 tot 75 graden C kan hij worden ingezet in moeilijke omgevingen. De IGS-624HPT kan op DIN-rail of aan de wand bevestigd worden om ruimte te besparen. 

Mogelijkheid voor Fiber-Optical Link Vergroot de Afstand van het Uitrollen van het Netwerk 
De twee SFP slots zijn compatible met 100Base-FX of 1000Base-SX / LX / WDM door SFP (Small Form Factor Pluggable) fiber-optic transceivers. De fiber optical uplink mogelijkheid garandeert de doorvoer naar alle nodes gekoppeld in het netwerk en de Gigabit Ethernet afstand kan verlengt worden van 550 meter (Multi-Mode fiber cable) tot wel 10/20/30/40/50/70/120 kilometer (Single-Mode fiber or WDM fiber).




Instelbare 6-Poort Switch Mode of  4 + 2 Fiber Redundante Mode

Via de ingebouwde DIP switch kan de IGS-624HPT worden geconfigureerd al een 6-poort Ethernet switch of een 4+2 fiber redundant switch. Met de 6-poort switch mode, kan de IGS-624HPT werken in een "Store-and-Forward" mechanisme met hoge prestaties; aan de andere kant, in de 4+2 fiber redundant mode, biedt het een snelle fiber redundancy link voor zeer kritische Ethernet applicaties. De redundant mode ondersteunt tevens de auto-recovering functie. Indien de bestemmingspoort van een pakket link down is dan wordt het pakket geforward naar de andere poort van het backup paar.



Zware Omgevings Toepassingen
De industriële IGS-624HPT PoE+ Switch biedt "full port Gigabit speed". Het biedt een zeer hoge betrouwbaarheid en beveiligings opties waardoor een continuë werking in zware omgevingen zoals contole kasten van transport, fabrieken, buiten en plaatsen waar extreem hogen en/of lage temperaturen heersen, wordt geboden. Daarnaast is de IGS-624HPT ook compatible met 100Mbps en 1000Mbps SFP transceivers om een sterke, stabiele lange-afstand verbinding te leveren en een flexibele industriële netwerk plaatsing.




Redundantie Applicaties
De IGS-624HPT Industriële Gigabit PoE+ Switch levert snelle fiber redundantie van link voor hoog kritische Ethernet applicaties. De redundant-mode ondersteunt auto-recover functie. Als de bestemmingspoort van een pakket is link down, dan wordt het pakket naar de andere poort van het backup paar verzonden.


Hardware Specifications
Copper Ports 4 x 10/100/1000Base-T RJ-45 TP
Auto-MDI/MDI-X, Auto-Negotiation
SFP / mini-GBIC Slots 2 x SFP interfaces
Supports 1000Base-SX/LX and 100Base-FX SFP transceivers
DIP Switch DIP-1: SFP Port 5 1000Base-X (default) / 100Base-FX
DIP-2: SFP Port 6 1000Base-X (default)/ 100Base-FX
DIP-3: Switch mode / Fiber Redundant mode
Connector Removable 6-pin terminal block
Pin 1/2 for Power 1; Pin 3/4 for fault alarm; Pin 5/6 for Power 2
Alarm Provides one relay output for power fail 
Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC 24V
LED 3 x LED for System and Power: 
 ■ Green: DC Power 1
 ■ Green: DC Power 2
 ■ Green: Power Fault
2 x LED for Per Copper Port (Port-1~Port-4):
 ■ Green: 1000 LNK/ACT, Orange:100 LNK/ACT
 ■ Orange: PoE In-use
1 x LED for Per mini-GBIC interface (Port-5 and Port-6):
 ■ Green: LNK/ACT
4 x LED for PoE Power Usage (W):
 ■ Orange: 30, 60, 90 and 120W
ESD Protection 6KV DC
EFT Protection 6KV DC
Enclosure IP30 aluminum metal case
Installation Type DIN rail kit or wall mount
Dimensions (W x D x H) 152 x 107x 72 mm
Weight 1539g
Power Requirements 48V DC, 5A max.
Redundant power with polarity reverse protection function
Power Consumption / Dissipation 15.1 watts / 52 BTU (System loading without PoE)
135.1 watts / 461 BTU (Full loading with PoE function)
Power over Ethernet
PoE Standard IEEE 802.3af / IEEE 802.3at Power over Ethernet / PSE
PoE Power Supply Type End-Span
Power Pin Assignment 1/2(+), 3/6(-)
PoE Power Output Per port 52V DC, 275mA. Max. 15.4 watts (IEEE 802.3af)
Per port 52V DC, 535mA. Max. 30 watts (IEEE 802.3at)
Max. number of Class 4 PD 4
Switch Specification
Switch Processing Scheme Store-and-Forward
Address Table 1K entries
Flow Control Back pressure for half duplex
IEEE 802.3x Pause Frame for full duplex
Switch fabric 12Gbps
Throughput (packet per second) 8.93Mpps@64bytes
Maximum Transmit Unit 9216 bytes
Speed SX/LX: 2000Mbps (full-duplex)
FX: 200Mbps (full-duplex)
TP: 10/20Mbps, 100/200Mbps, 2000Mbps
Standards Conformance
Standards Compliance IEEE 802.3 Ethernet / 10Base-T
IEEE 802.3u Fast Ethernet / 100Base-TX
IEEE 802.3ab Gigabit Ethernet / 1000Base-T
IEEE 802.3z Gigabit Ethernet / 1000Base-SX/LX
IEEE 802.3x Full-Duplex Flow Control
IEEE 802.3at High Power over Ethernet
IEEE 802.3af Power over Ethernet
Regulation Compliance FCC Part 15 Class A, CE
Stability Testing IEC60068-2-32(Free fall)
IEC60068-2-27(Shock)
IEC60068-2-6(Vibration)
Environment
Temperature
Operating: -40~75 degree C
Storage: -40~75 degrees C
Humidity
Operating: 5~95% (Non-condensing)
Storage: 5~95% (Non-condensing)
Prijs € 279,00
Gewicht 1.5390
Brand N/A
Poe Type Switch
stackable nee
PoE Power High Power
PoE Norm IEEE 802.3at
Netwerksnelheid 10/100/1000 Mbps
PoE systeem Ja
Poorten 4-poort

Product Vragen

Stel een vraag







Stel een vraag


Sorteren op