Ethernet
Deze categorie bestaat uit alle ethernet producten die geen aparte categorie hebben. Waaronder Media Conversion, IP Camera’s, Industrieel Ethernet en Long Reach POE.

DIN-Rail Gigabit Ethernet

E-Link LNK-GY104GP-SFP

– 4-poort 10/100/1000T PoE
– 4-poort IEEE802.3at PoE+ 30Watt p/p
– 1-poort 1000X SFP 
– Ongemanagde industriële Switch
– Werkingstemperature -40 ~ +80 gr. C.

 155,00 (excl. btw)
 187,55 (incl. btw)

In winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

E-Link LNK-GYH204GP-SFP

– 4-poort 10/100/1000T PoE (130Watt
– 2-poort Ultra PoE 60Watt (poort 1-2)
– 2-poort 1000X SFP 
– Gemanagde industriële Switch
– Werkingstemperature -40 ~ +85 gr. C.

 289,00 (excl. btw)
 349,69 (incl. btw)

In winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

E-Link LNK-GYM204GP-SFP

– 4-poort 10/100/1000T+POE+ (30W p/p)
– 1-poort 10/100/1000T Console
– 2-poort 1000X SFP 
– L2+ Gemanagde industriële Switch
– Bedrijfstemperatuur -40 ~ +85 gr. C.

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In winkelwagen

– LC-LC
– 3 meter
– Single Mode
– Dual Core
– Non-armoured

 9,79 (excl. btw)
 11,85 (incl. btw)

In winkelwagen

– LC-LC
– 3 meter
– Single Mode
– Single Core
– Non-armoured

 8,25 (excl. btw)
 9,98 (incl. btw)

In winkelwagen

– SC-SC
– 3 meter
– Single Mode
– Single Core
– Non-armoured

 8,25 (excl. btw)
 9,98 (incl. btw)

In winkelwagen

Media Conversion

Planet FT-802S15

– Bridge Mediaconverter
– 15 km
– 10/100BASE-TX to 100BASE-FX
– SC, SM

 43,00 (excl. btw)
 52,03 (incl. btw)

In winkelwagen

Media Conversion

Planet GST-805A

– Smart Media Converter
– 10/100/1000BASE-T RJ-45
– 1000BASE-SX/LX – SFP
– Dip switch for fiber settings
– LLR – LLCF

 58,85 (excl. btw)
 71,21 (incl. btw)

In winkelwagen

Media Conversion

Planet GT-1205A

– Media Convertor
– 10/100/1000T to DUAL 100/1000X SFP
– Plug and Play
– Eenvoudige plaatsing, enkel of in Chassis
– Redundant hardware Fibre Port

 77,99 (excl. btw)
 94,37 (incl. btw)

In winkelwagen

Media Conversion

Planet GT-905A

– 1-poort RJ45 Gb interface
– 1-poort 1000Base X Mini-Gbic SFP
– WEB-management
– 802.1Q VLAN
– Media converter

 49,95 (excl. btw)
 60,44 (incl. btw)

In winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-100

– RS-232/RS-422/RS-485 over fast ethernet
– 1 port serial / 1 port RJ-45
– Distance 100 meters max
– Built-in IP-base Web interface

 68,95 (excl. btw)
 83,43 (incl. btw)

In winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-105A

– RS-232 / 422 / 485 to 100Base-FX media converter
– SFP Gbic connector
– Build in Web interface
– Async serial Data rate up to 921600bps

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In winkelwagen