Patch kabels - glasvezel

Shop4power levert patch kabels voor uw glasvezel toepassingen. Wij hebben hiervan het meest gebruikte ook op voorraad en kunnen dus de volgende dag leveren. Veelal zijn patch kabels gemakkelijker van een nieuwe kabel maken, zeker als u van tevoren weet dat u meerdere patch kabels van een bepaald type nodig heeft. U hoeft alleen maar "Multimode - Singlemode te kiezen met de juiste connector en de juiste lengte en type kabel en u heeft de kabels de volgende dag in huis.

Meer informatie


  1. Patchkabel LC-LC SM Dual core

    • LC-LC
    • 3 meter
    • Single Mode
    • Dual Core
    • Non-armoured

    € 11,85 € 9,79
  2. Patchkabel SC-SC SM Single core

    • SC-SC
    • 3 meter
    • Single Mode
    • Single Core
    • Non-armoured

    € 9,98 € 8,25
  3. Patchkabel LC-LC SM Single core

    • LC-LC
    • 3 meter
    • Single Mode
    • Single Core
    • Non-armoured

    € 9,98 € 8,25