1. Planet IGT-815AT

    • Industrial Media Converter
    • 100/1000X to 10/100/1000T
    • -45 • +75 degrees Celcius
    • 9 • 48V DC Terminal Block
    • Din-rail and Wall Mountable

    € 84,69 € 69,99
  2. Planet IGT-2205AT

    • Industriële Media Converter
    • 2 poort 10/100/1000T
    • 2 poort 100/1000/2500X SFP
    • Temp. range -40 ~ +75 graden
    • IP30 DinRail behuizing

    € 168,19 € 139,00
  3. Planet IGUP-1205AT

    • Industrial Media Converter
    • 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
    • IEEE802.3BT Ultra Power PoE
    • Temp. range -40 ~ +75 degrees C
    • Redundant power supply
    • Industrial DIN Rail IP30 casing

    € 217,74 € 179,95
  4. Planet IGTP-802T

    • 1000Base-SX naar 10/100/1000T PoE 550m
    • Industriële Media Converter
    • SC Fiber Interface Multi Mode
    • IP30 DIN rail en Wall-mount ontwerp
    • -40 ~ +75 graden C.

    € 181,44 € 149,95
  5. Planet IGT-805AT

    • Industrial Media Converter
    • 10/100/1000T to 100/1000X SFP
    • Temp. range -40 ~ +75 degrees
    • LFP Function support
    • IP30 Slim type metal case
    • Redundant Power Supply

    € 96,74 € 79,95
  6. Planet IGT-905A

    • Industiële Gigabit Media Converter
    • Gemanaged
    • 1000Base-T naar Mini-GBIC
    • Afstand afhankelijk van SFP Module
    • Ruim temp. bereik -30 ~ +75 gr C.

    € 100,18 € 82,79
  7. Planet IGTP-805AT

    • 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
    • Industrial Media Converter
    • Mini-GBIC, SFP
    • LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
    • IP30 DIN rail and Wall-mount design
    • -40 ~ +75 degrees

    € 159,66 € 131,95
  8. Planet IGT-1205AT

    • Industrial Media Converter
    • 10/100/1000T to 2-port 100/1000X SFP
    • Slim IP30 metal case protection
    • DIN rail and Wall mount design
    • Redundant Power Supply
    • Temp. range -40 ~ +75 degrees

    € 228,69 € 189,00