Unmanaged Industrieel DIN-Rail Fast Ethernet

Unmanaged Industriële Fast Ethernet Switches zijn in basis Plug-and-Play switches. U hoeft niets meer in te stellen, de switch doet wat hij moet doen. Shop4power heeft een groot assortiment Din-rail industrieel Fast Ethernet switches uit voorraad leverbaar die niet gemanaged zijn, de switches in deze categorie zijn Fast Ethernet Switches.

Meer informatie


  1. Planet ISW-801T

    • 8-poort 10/100TX
    • Industriële Fast Ethernet Switch
    • Temp. bereik -40 ~ +75 graden
    • IP30 metalen behuizing
    • Auto MDI/MDI-X functie
    • DIN rail en Wall-mount ontwerp

     € 83,49 € 69,00
  2. Planet ELA-100

    • 1-poort Lightning arrestor
    • 10/100/1000Base-T

     € 32,54 € 26,89
  3. Planet IVC-2002

    • 4-poort 10/100Base-TX
    • 1-poort BNC / RJ-11
    • Ethernet Extender
    • Industrieel Ontwerp
    • Redundante voeding

     € 172,88 € 142,88
  4. Planet ISW-800T-M12

    • 8-port 10/100Mbps Switch
    • Robust M12 Ethernet connector
    • Industrial design
    • IP67 Waterproof / Dustproof
    • Wide temperature support

     € 329,18 € 272,05
  5. Planet ISW-621TF

    • 4-port switch 10/100Base-TX
    • 2-port 100Base-FX SFP
    • Industrial Ethernet Switch
    • Temp. range -40 ~ +75 degrees
    • IP30 metal case protection

     € 102,75 € 84,92
  6. Planet ISW-511TS15

    • 4-port 10/100Base-TX
    • 1-port 100Base-FX Single mode 15km
    • Industrial ethernet switch
    • Temp. range -40 ~ +75 degrees
    • Redundant power
    • IP30 metal case

     € 92,99 € 76,85
  7. Planet ISW-511T

    • 4-port 10/100Base-TX
    • 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
    • Industrial ethernet switch
    • Temp. range -40 ~ +75 degrees
    • Redundant power
    • IP30 metal case

     € 84,64 € 69,95
  8. Planet ISW-511S15

    • 4-port 10/100Base-TX
    • 1-port 100Base-FX Single mode • 15km
    • Industrial fast ethernet switch
    • Temp. range -10 ~ +60 degrees
    • IP30 metal case
    • DIN rail and wall-mount

     € 90,69 € 74,95
  9. Planet ISW-511

    • 4-port 10/100Base-TX
    • 1-port 100Base-FX Multi mode • 2km
    • DIN rail and wall-mount
    • Backplane (switching fabric): 1Gbps
    • IP30 metal case
    • Redundant Power

     € 78,59 € 64,95

Meer informatie

Deze Unmanaged Industriële Fast Ethernet Switches van Planet zijn geschikt om toe te passen in de meest agressieve omgevingen. De behuizingen van de managed industriële ethernet switches zijn speciaal gemaakt om deze agressieve omgevingen te weerstaan. Dit kan zijn op het gebied van vocht, temperatuur, stof, water of andere omstandigheden. De switches kunnen tot wel -40 en +75 graden Celsius weerstaan en kunnen zelfs ondergedompeld in water functioneren (afhankelijk van type).

De Fast Ethernet switches in deze categorie zijn Din-Rail Fast Ethernet switches die dus probleemloos geplaatst kunnen worden in omkastingen met een Din-Rail. De switches op dit soort locaties worden dus doorgaans ook gevoed door middel van een gelijkspanning DC voeding. Doordat er door de voeding met DC al direct sprake is van een gelijkspanning is het zeer eenvoudig om een dubbele voeding te realiseren en daardoor redundantie te bereiken.

Veel van de unmanaged industriële Fast ethernet switches zijn nog wel voorzien van één of meerdere SFP poorten om zodoende een directe verbinding met het glasvezelnetwerk te maken. Speciaal voor de industriële switches heeft Planet Networking & Communication een lijn GBIC SFP ontwikkeld die een veel groter temperatuurbereik hebben dan de normale SFP modules. Deze SFP modules hebben de letter T voor het type: MFB-TSX. Kiest u voor een industriële switch omdat deze switch in een ruimte wordt geplaatst waar de temperatuur een issue is dan kunt u bij de SFP modules beter kiezen voor een T-uitvoering.

Omdat de meeste switches met een DC spanning functioneren kunt u bij shop4power tevens een range DC voedingen vinden om deze switches te voeden.

In de din-rail uitvoering levert Planet Networking & Communication tevens IP67 switches geschikt voor toepassing in bijvoorbeeld het openbaar vervoer, treinen, bussen etc. Zelfs onderdompeling in water is voor dit soort switches een optie. Met de speciale M12 aansluitingen wordt onder de meest zware omstandigheden toch een stabiele verbinding verkregen.