MGB mini-GBIC

MGB mini-GBIC

Planet CB-DASFP-0.5M

– 10G SFP+ Cable
– Cable length 0,5m

 35,95 (excl. btw)
 43,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet CB-DASFP-2M

– 10G SFP+ Cable
– Cable length 2m

 45,95 (excl. btw)
 55,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-F40

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 40 kilometer

 30,49 (excl. btw)
 36,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet MFB-TF20

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– WDM, TX:1310 nm
– 20 kilometer
– -40 ~ +75 graden Celsius

 35,85 (excl. btw)
 43,38 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet MFB-TFX

– SFP-Port 100Base-FX Transceiver
– WDM, TX:1310 nm
– 2 kilometer
– -40 ~ +75 degrees Celsius

 30,10 (excl. btw)
 36,42 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB 2G Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 39,00 (excl. btw)
 47,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 23,11 (excl. btw)
 27,96 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Temp -40 ~ +75 graden
– Duplex/Single LC connector
– Industriële uitvoering (T)

 28,44 (excl. btw)
 34,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet MTB-LR

– SFP-Port 10GBase-LR Transceiver
– SFP+
– 10 kilometer

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet MTB-SR

– SFP-Port 10GBase-SR Transceiver
– SFP+
– 10 kilometer

 45,89 (excl. btw)
 55,53 (incl. btw)

In Winkelwagen