Power over Ethernet

Power over Ethernet biedt de mogelijkheid om over de datakabel de voeding te verzorgen voor uw IP-camera, access point, router etc. Daarnaast wordt PoE ook gebruikt om de maximale lengte van de datakabel te vergroten tot meer dan 100 meter (LRP). Nagenoeg alle Planet PoE producten zijn uit voorraad leverbaar.

– 8-poort 10/100TX Switch
– 8-poort 802.3at POE+
– 1-poort 10/100/1000T
– 1-poort 100/1000X SFP
– Desktop switch – 120 WATTS

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet FGSW-1816HPS

– 16-poort 10-100TX 802.3at POE+
– 2-poort Gigabit TP/SFP Combo
– Layer 2 Managed Switch
– QinQ VLAN
– IGMP/MLD Snooping

 216,00 (excl. btw)
 261,36 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet FGSW-1822VHP

– 16-port 10/100BASE-TX RJ45
– 2 10-100-1000T TP + 2 1000X SFP
– 16-port IEEE802.3af/at power injector
– 300 Watt PoE budget
– LCD switchstandard , VLAN + Extend

 209,00 (excl. btw)
 252,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 12-poort 10/100TX 802.3at PoE
– 4-poort 10/100TX 802.3bt PoE+
– 2-poort Gigabit TP
– 2-poort SFP voor GBic
– LCD management

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port 10/100BASE-TX RJ45
– 2-port Gigabit TP
– 2-port SFP
– Ethernet Switch
– LCD PoE Monitor

 269,00 (excl. btw)
 325,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gb RJ45
– 16-port IEEE 802.3at  PoE+ injector
– 2-port 100/1000X mini-GBIC/SFP slot
– Layer2
– MSTP / IGMP Snooping

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • 16-poort 10/100/1000T Gigabit Switch
  • 4-poort Gigabit TP/SFP combo
  • Managed switch
  • 220Watt POE 802.3at High power
  • UTP Extender optie

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

• 24-port 10/100/1000T Ultra PoE
• 4-port Gigabit TP/SFP Combo
• Managed Swtich
• Power budget 600 Watt

 620,00 (excl. btw)
 750,20 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 48-port 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45
– 48-port IEEE802.3at/af PoE injector
– 4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slots
– Layer 2 switch
– Total Power budget 600W / 36W p/port

 649,00 (excl. btw)
 785,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Gb 8-port 10/100/1000T switch
– Managed switch
– 2-port 802.3bt Ultra PoE
– 6-port 802.3at High PoE
– 2-port 100/1000X SFP

 219,00 (excl. btw)
 264,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-16UP2XVR

• 16-poort 10/100/1000T Switch
• Managed L3/L4 Switching & Beveiliging
• 16-poort 802.3bt ULTRA POE+
• 2-poort 10G SFP+
• LCD Touch Screen

 699,00 (excl. btw)
 845,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port L3 Managed Switch
– 24-port 10/100/1000T
– 24-port 802.3at POE+
– 4-port 10G SFP+
– LCD Touch Screen

 826,95 (excl. btw)
 1.000,61 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-8UP2T2X

– 8-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– 2-port 10G/1G SFP+
– 2-port 10/100/1000T RJ45
– Managed switch
– L2+/L4 Switching and Security

 409,00 (excl. btw)
 494,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24 poort L2+/L4 Ultra POE Switch
– 95Watt per poort
– 2-prt 10G-T + 2-prt 10G SFP+
– Touch screen
– Redundant Power

 1.089,00 (excl. btw)
 1.317,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GS-6320-8P2X

– 8-port Managed Switch
– 8-port 10/100/1000T
– 8-port 802.3at POE+
– 2-port 10G SFP+
– L3/L2 Switching and security

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-1008HP

– 8-poort Desktop Switch
– 8-poort – 10/100/1000T
– 8-poort – 802.3at PoE
– 2-poort – 10/100/1000T
– 120 Watt POE budget

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GSD-2022P

– 16-port 10-100-1000T POE
– 16-port IEEE802.3at PoE+
– 2-port 1000X SFP
– 2-port 10/100/1000T
– Desktop design

 169,95 (excl. btw)
 205,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ultra Power Switch
– 2-port 90W 802.3bt
– 2-port 30W 802.3at
– 1-port gigabit Uplink
– 120Watt POE Budget

 114,00 (excl. btw)
 137,94 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100/1000T PoE+
– 2-port 1000X SFP
– 8-ports extender 250 mtr
– VLAN mode
– 240W PoE budget 30W p/p

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSW-1820VHP

– 16-port 10/100/1000T 802.3AT PoE+
– 2-port Gigabit SFP
– LCD PoE Monitor
– PoE Power budget 300 Watt
– Plug and Play Switch

 288,49 (excl. btw)
 349,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GSW-2620HP

– 24-poort 10/100/1000T
– 24-poort IEEE802.3at POE+
– 2-poort 1000X SFP 
– Gigabit Ethernet Switch
– Ethernet Distance Extension!

 234,00 (excl. btw)
 283,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSW-2620VHP

• 24-port 10/100/1000T 802.3AT PoE+
• 2-port Gigabit SFP
• LCD PoE Monitor
• PoE Power budget 300 Watt
• Plug and Play Switch

 265,00 (excl. btw)
 320,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Design Din-Rail Switch
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75 gr. Celsius
– UTP Extender 250meter

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF-12V

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Din-Rail Design Switch
– Redundant power 12-56Volt DC
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75gr Celsius
– UTP Extender 250 meter

 315,00 (excl. btw)
 381,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4P2S

– Industriële L2+ managed Switch
– 4-poort 10/100/1000T 802.3at
– 2-poort 100/1000X SFP
– Redundant ERPS Ring
– Redundant Power

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-16P4S

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gigabit
– Industrial ehternet switch
– 16-port IEEE802.3at PoE+ 
– Layer3 OSPF routing
– 4-port 1G/2.5G SFP GBic’s

 809,00 (excl. btw)
 978,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4S

– Layer 3 switch
– 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 4 gedeelde SFP poorten
– Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
– Fan-loos ontwerp

 769,00 (excl. btw)
 930,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4X

• Layer 3 switch
• 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
• 4 gedeelde SFP+ poorten 10G
• Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
• Fan-loos ontwerp

 859,00 (excl. btw)
 1.039,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S

• 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
• Industrieel Din-rail Ontwerp
• 8-poort Ultra Power 95W PoE
• 2-poort 1G/2,5G SFP
• 48-56V redundant DC input

 519,00 (excl. btw)
 627,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-6329-8UP2S2X

  • Industriële L3 Din-Rail switch
  • Ultra PoE 802.3bt POE++
  • 8 poort 10/100/1000T
  • 2 poort 1G/2,5G SFP
  • 2 poort 10G SFP+

 822,00 (excl. btw)
 994,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-824UPT

– 4-port 10/100/1000T 802.3bt POE+
– 2-port 10/100/1000T
– 2-port 10/100/1000X SFP
– Industrial Gigabit Switch
– Din-Rail mounting

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IGTP-815AT

– 1-poort SFP 1000BASE-X en 100BASE-FX dual mode
– 1-poort 10/100/1000BASE-T RJ45
– IEEE802.3at POE+ injector functie
– Industrieel IP30 metalen behuizing
– Din-rail en wandmontage ontwerp

 108,60 (excl. btw)
 131,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet IHD-210PR

– 1080p ultra high-quality video transmitter
– Supports IR extension for controlling video source
– Supports RS232 bi-directional remote extension
– Compatible with HDTV resolution of 1080p and 1080i

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet IHD-210PT

– 1080p ultra high-quality video transmitter
– Supports IR extension for controlling video source
– Supports RS232 bi-directional remote extension
– Compatible with HDTV resolution of 1080p and 1080i

 148,89 (excl. btw)
 180,16 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-165

– Industrial POE injector
– 1-port Gigabit
– Protection IP67
– 802.3at High Power POE+
– Water-proof design

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-60W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 60 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundante voeding

 134,95 (excl. btw)
 163,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-95W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 95 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundant voeding

 207,00 (excl. btw)
 250,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171S

– Ultra Power POE Splitter
– 60 Watt output
– 12V and 24V DC output
– IP30 protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C.

 178,95 (excl. btw)
 216,53 (incl. btw)

In Winkelwagen

Power over Ethernet is zo langzamerhand een wijd verbreide techniek die nog steeds met sprongen vooruit gaat. Niemand had durven denken dat er in de zeer nabije toekomst vermogens van bijna 100 Watt over de datakabel gestuurd zouden kunnen worden terwijl nog steeds een dataverbinding van 1 Gigabit in stand wordt gehouden. Voor grote en kleine bedrijven en voor de eindgebruiker is Power over Ethernet een geweldige aanvulling op de standaard netwerk bekabeling. Iedere telefoon kan nu volstaan met een netwerkkabel, geen stopcontact meer nodig. Camera’s die aan de buitenmuur worden geplaatst kunnen eenvoudig door de netwerkkabel worden gevoed, er hoeft geen installateur meer bij om nog weer een extra stopcontact aan te leggen. Ditzelfde geldt natuurlijk ook voor routers, wifi extenders, access points, etc. Door de toepassing van LED verlichting is het nu zelfs mogelijk de kantoorverlichting via PoE te verzorgen. Naast deze Power Over Ethernet ontwikkelingen die tot maximaal 100 meter data en PoE versturen over de UTP kabel, heeft Planet networking & communication nu ook een complete range LRP - Long Reach POE ontwikkeld. Met deze range producten is het mogelijk om Power en Data over afstanden veel langer dan 100 meter te versturen met gebruik van een normale UTP kabel of zelfs over een Coax kabel. Vooral dat laatste is interessant omdat veel bedrijven nog gebruik maken van analoge camera’s die middels een coax kabel zijn aangesloten. Met de nieuwe LRP oplossingen kunnen de kabels blijven liggen en kan men toch de analoge camera vervangen door een IP camera. Al deze oplossingen: POE injectoren - injecteert de Power over Ethernet in de UTP kabel POE splitters - spitst aan het einde van de kaber de Power en de Data weer POE extenders - verlengt mbt POE het signaal tot over de 100 meter barrière POE Switches - injecteert PoE in de verschillende aangesloten kabels POE Media converters - Kan tegenwoordig ook PoE op de UTP kabels injecteren. POE renewable energy switches - Met behulp van groene energie PoE injecteren LRP alle oplossingen voor grote afstanden overbruggen met PoE