Ethernet Switches

Shop4power levert Planet Ethernet en E-Link Switches voor al uw toepassingen.
De meeste producten op de webshop van shop4power zijn uit voorraad leverbaar tegen de scherpste prijzen.

De Planet Switches uiterst betrouwbaar en veilig om zo een constante bedrijfsvoering te verzekeren in elke bedrijfsomstandigheid.

  • Gbic 1Gb SFP
  • 20km glasvezel
  • Single mode
  • LC connector
  • Hoort bij 15-LC20

 26,00 (excl. btw)
 31,46 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • Scodeno 1Gb SFP
  • 20km glasvezel
  • Single mode
  • LC connector
  • Hoort bij 13-LC20

 26,00 (excl. btw)
 31,46 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24 poort 10/100BASE-TX
– Fast Ethernet Switch
– Auto negotiation
– Green networking
– Dip Switch operation selection

 46,99 (excl. btw)
 56,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-poort 10/100TX Switch
– 8-poort 802.3at POE+
– 1-poort 10/100/1000T
– 1-poort 100/1000X SFP
– Desktop switch – 120 WATTS

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet FGSW-1816HPS

– 16-poort 10-100TX 802.3at POE+
– 2-poort Gigabit TP/SFP Combo
– Layer 2 Managed Switch
– QinQ VLAN
– IGMP/MLD Snooping

 216,00 (excl. btw)
 261,36 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet FGSW-1822VHP

– 16-port 10/100BASE-TX RJ45
– 2 10-100-1000T TP + 2 1000X SFP
– 16-port IEEE802.3af/at power injector
– 300 Watt PoE budget
– LCD switchstandard , VLAN + Extend

 209,00 (excl. btw)
 252,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 12-poort 10/100TX 802.3at PoE
– 4-poort 10/100TX 802.3bt PoE+
– 2-poort Gigabit TP
– 2-poort SFP voor GBic
– LCD management

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port 10/100BASE-TX RJ45
– 2-port Gigabit TP
– 2-port SFP
– Ethernet Switch
– LCD PoE Monitor

 269,00 (excl. btw)
 325,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port
– 10/100Mbps fast Ethernet Switch
– Supports auto MDI/MDI-X funct
– Dip switch for Standard/flow control 
  off/VLAN/Extend mode selection

 44,95 (excl. btw)
 54,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-port 10/100TX 802.3at PoE switch
– 2-port 10/100TX
– Fanless design
– 30Watt per port POE
– UTP extend –> 250 meters

 69,99 (excl. btw)
 84,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100
– Small design
– Metal housing
– 10 / 19 inch

 68,00 (excl. btw)
 82,28 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gb RJ45
– 16-port IEEE 802.3at  PoE+ injector
– 2-port 100/1000X mini-GBIC/SFP slot
– Layer2
– MSTP / IGMP Snooping

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • 16-poort 10/100/1000T Gigabit Switch
  • 4-poort Gigabit TP/SFP combo
  • Managed switch
  • 220Watt POE 802.3at High power
  • UTP Extender optie

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • 24-poort 10/100/1000T
  • 4-poort 100/1000X SFP
  • L2/L4 Gb switching
  • Fanless design
  • ERPS for Ring IP Surv.

 179,00 (excl. btw)
 216,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

• 24-port 10/100/1000T Ultra PoE
• 4-port Gigabit TP/SFP Combo
• Managed Swtich
• Power budget 600 Watt

 620,00 (excl. btw)
 750,20 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 48-port 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45
– 48-port IEEE802.3at/af PoE injector
– 4 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP slots
– Layer 2 switch
– Total Power budget 600W / 36W p/port

 649,00 (excl. btw)
 785,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Gb 8-port 10/100/1000T switch
– Managed switch
– 2-port 802.3bt Ultra PoE
– 6-port 802.3at High PoE
– 2-port 100/1000X SFP

 219,00 (excl. btw)
 264,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GS-4210-8T2S

  • 8-poorts Gigabit switch
  • 2-poort 100/1000X SFP
  • Managed Switch
  • Cyber security
  • ERPS Ring

 97,86 (excl. btw)
 118,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-16T2XV

– 16-port 10/100/1000BASE-T
– 2-port 10Gb SFP+
– Managed Ethernet Switch
– LCD Touch Screen
– ERPS Ring Protection Switching

 569,00 (excl. btw)
 688,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-16UP2XVR

• 16-poort 10/100/1000T Switch
• Managed L3/L4 Switching & Beveiliging
• 16-poort 802.3bt ULTRA POE+
• 2-poort 10G SFP+
• LCD Touch Screen

 699,00 (excl. btw)
 845,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port L3 Managed Switch
– 24-port 10/100/1000T
– 24-port 802.3at POE+
– 4-port 10G SFP+
– LCD Touch Screen

 826,95 (excl. btw)
 1.000,61 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-24T4XV

– 24-port 10/100/1000BASE-T
– 4-port 10Gb SFP+
– Managed Ethernet Switch
– LCD Touch Screen
– ERPS Ring Protection Switching

 579,00 (excl. btw)
 700,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 48-ports 10/100/1000BASE-T switch
– Layer 3 managed switch
– 48-port PoE+ 720Watt max budget
– 4-port SFP+ 10G
– Redundant Power supply

 1.029,00 (excl. btw)
 1.245,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-8UP2T2X

– 8-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– 2-port 10G/1G SFP+
– 2-port 10/100/1000T RJ45
– Managed switch
– L2+/L4 Switching and Security

 409,00 (excl. btw)
 494,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24 poort L2+/L4 Ultra POE Switch
– 95Watt per poort
– 2-prt 10G-T + 2-prt 10G SFP+
– Touch screen
– Redundant Power

 1.089,00 (excl. btw)
 1.317,69 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • 46-poort 100/1000X SFP
  • Managed L3 switch
  • 2-poort Gb TP/SFP
  • 4-poort 10G SFP+
  • Redundante voeding AC/DC

 799,00 (excl. btw)
 966,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GS-6320-8P2X

– 8-port Managed Switch
– 8-port 10/100/1000T
– 8-port 802.3at POE+
– 2-port 10G SFP+
– L3/L2 Switching and security

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

10G Switches

Planet GS-6322-24P4X

• Layer 3
• 24-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
• 2-port 10GBASE-T RJ45 with auto MDI/MDI-X
• 2-port 10GBASE-SR/LR SFP+ Slots
• Dual Modular Power Supply Slots

 1.179,00 (excl. btw)
 1.426,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-1008HP

– 8-poort Desktop Switch
– 8-poort – 10/100/1000T
– 8-poort – 802.3at PoE
– 2-poort – 10/100/1000T
– 120 Watt POE budget

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GSD-2022P

– 16-port 10-100-1000T POE
– 16-port IEEE802.3at PoE+
– 2-port 1000X SFP
– 2-port 10/100/1000T
– Desktop design

 169,95 (excl. btw)
 205,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ultra Power Switch
– 2-port 90W 802.3bt
– 2-port 30W 802.3at
– 1-port gigabit Uplink
– 120Watt POE Budget

 114,00 (excl. btw)
 137,94 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Gigabit Switch
– 5-poort 10/100/1000T
– 1-poort 1000X fiber SFP
– Fanless
– Green networking

 32,29 (excl. btw)
 39,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-803

– Gigabit Switch
– 8-poorten
– Externe voeding
– Metalen behuizing
– Desktop size

 28,90 (excl. btw)
 34,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100/1000T PoE+
– 2-port 1000X SFP
– 8-ports extender 250 mtr
– VLAN mode
– 240W PoE budget 30W p/p

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSW-1820VHP

– 16-port 10/100/1000T 802.3AT PoE+
– 2-port Gigabit SFP
– LCD PoE Monitor
– PoE Power budget 300 Watt
– Plug and Play Switch

 288,49 (excl. btw)
 349,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GSW-2620HP

– 24-poort 10/100/1000T
– 24-poort IEEE802.3at POE+
– 2-poort 1000X SFP 
– Gigabit Ethernet Switch
– Ethernet Distance Extension!

 234,00 (excl. btw)
 283,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSW-2620VHP

• 24-port 10/100/1000T 802.3AT PoE+
• 2-port Gigabit SFP
• LCD PoE Monitor
• PoE Power budget 300 Watt
• Plug and Play Switch

 265,00 (excl. btw)
 320,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet ICG-2515-NR

– Industrial GR Gateway
– 5-port 10/100/1000T
– M2M and IoT deployment
– Dual SIM’s
– VPN

 829,00 (excl. btw)
 1.003,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Design Din-Rail Switch
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75 gr. Celsius
– UTP Extender 250meter

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF-12V

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Din-Rail Design Switch
– Redundant power 12-56Volt DC
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75gr Celsius
– UTP Extender 250 meter

 315,00 (excl. btw)
 381,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

In deze categorie treft u de Gigabit switches in een separate categorie aan zodat u deze snel kunt vinden. Maak daarnaast gebruik van de filters om de juiste oplossing voor uw eisen te vinden. Komt u er niet uit, neem dan contact met ons op via e-mail: info@shop4power.nl, telefoon: 085-401 92 30 of met de on-line chat - deze is altijd beschikbaar, zelfs als we even te druk zijn om snel te antwoorden kunt u een off-line bericht achterlaten. Naast de categorie Gb Switches vindt u hier ook: - De industriële switches, die geschikt zijn voor toepassing in de meest zware omstandigheden, zelfs onder water of in de woestijn. - De Managed Layer 3 en de Managed Layer 2 switches - De Websmart switches - De unmanaged switches - De switches die speciaal geschikt zijn voor SoHo omstandigheden - De GBic’s voor alle switches met SFP en SFP+ poorten. Sinds kort voert shop4power naast de Planet switches ook de E-Link switches, tot nu toe vooral in de industriële uitvoering maar een uitbreiding naar de normale / standaard switches is zeker niet uitgesloten. Onze Switches zijn leverbaar in enorm veel verschillende uitvoeringen, u kunt de switches selecteren op basis van: Aantal poorten Type poorten, met PoE, SFP, Fast, Gb, waterdichte RJ45, M12 connectoren, etc. Netwerk snelheid - Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, 10Gb Ethernet Wel of geen Power over Ethernet De mate van management Layers Wat voor type PoE, tegenwoordig zijn er al Ultra PoE switches die tot 95Watt kunnen leveren over de data kabel. Standaard of industriële switches, in deze twee categorieën zijn nog weer erg veel verschillende opties beschikbaar. Wilt u een switch met ventilator of zonder ventilator, deze keuze heeft ook weer gevolgen voor de beschikbare opties, als u een switch zonder ventilator kiest dan zijn niet altijd PoE opties beschikbaar omdat het leveren van PoE veel vermogen vraagt en dus vaak ook additionele koeling vraagt. Lukt het toch niet om de juiste switch te kiezen, vraag dan onze experts om hulp via de on-line chatfunctie.