1. Planet MTB 10GBASE-LR/SR/BX/T Modules

    • Alle MTB 10GBASE Modules
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • LR/SR/BX/T Modules
    • SFP+ multi-source agr compliant
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 47,19 € 39,00
  2. Planet MGB-2G series 2500BASE-X Transceiver

    • Alle MGB 2G Gbic transceivers
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • Nagenoeg alles op voorraad
    • Duplex/Single LC connector
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 47,19 € 39,00
  3. Planet MFB-series 100BASE Transceiver

    • Alle MFB Gbic transceivers
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • 125Mbps IEEE802.3u 100BASE-FX
    • 125Mbps FDDI ISO/IEC9314-1
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 25,41 € 21,00
  4. Planet MGB-series 1000BASE Transceiver

    • Alle MGB Gbic transceivers
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • Nagenoeg alles op voorraad
    • Duplex/Single LC connector
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 27,87 € 23,03