MFB mini-GBIC

  1. Planet MFB-series 100BASE Transceiver

    • Alle MFB Gbic transceivers
    • Kies uw Gbic en zie de prijs
    • 125Mbps IEEE802.3u 100BASE-FX
    • 125Mbps FDDI ISO/IEC9314-1
    • Normale en Industriële uitvoering (T)

    € 25,41 € 21,00
  2. Planet MFB-TSB

    • SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
    • 1550 / 1310 nm
    • Multi mode
    • LC
    • 2 kilometer

    € 51,43 € 42,50
  3. Planet MFB-TFA40

    • SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
    • TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
    • Single mode
    • WDM / Bidi LC
    • 40 kilometer

    € 53,85 € 44,50
  4. Planet MFB-F20

    • SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
    • 1310 nm
    • 60 kilometer

    € 43,08 € 35,60
  5. Planet MFB-FB20

    • SFP-poort 100Base-BX Transceiver
    • WDM, TX: 1550nm
    • 20km

    € 39,87 € 32,95
  6. Planet MFB-FA20

    • SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
    • WDM, TX: 1310
    • 20 kilometer

    € 26,02 € 21,50
  7. Planet MFB-F120

    • SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
    • WDM, TX: 1310
    • Single mode
    • 120 kilometer

    € 169,34 € 139,95
  8. Planet MFB-F40

    • SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
    • 1310 nm
    • 40 kilometer

    € 36,89 € 30,49
  9. Planet MFB-F20

    • SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
    • 1310 nm
    • 20 kilometer

    € 34,88 € 28,83