MGB mini-GBIC

Kijk op onze FAQ


  1. Planet CB-DASFP-0.5M

    • 10G SFP+ Cable
    • Cable length 0,5m

     € 119,89 € 99,08
  2. Planet MGB-SX

    • PHY Type IEEE802.3z 1000Base-SX
    • LC Connector
    • Multi mode, TX:1550 nm
    • 220~550 meter
    • -0 ~ +60 degrees Celsius

     € 27,87 € 23,03
  3. Planet MFB-F40

    • SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
    • 1310 nm
    • 40 kilometer

     € 36,89 € 30,49
  4. Planet MFB-TFX

    • SFP-Port 100Base-FX Transceiver
    • WDM, TX:1310 nm
    • 2 kilometer
    • -40 ~ +75 degrees Celsius

     € 36,42 € 30,10
  5. Planet MFB-TF20

    • SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
    • WDM, TX:1310 nm
    • 20 kilometer
    • -40 ~ +75 graden Celsius

     € 43,38 € 35,85
  6. Planet MTB-LR

    • SFP-Port 10GBase-LR Transceiver
    • SFP+
    • 10 kilometer

     € 108,84 € 89,95
  7. Planet MTB-SR

    • SFP-Port 10GBase-SR Transceiver
    • SFP+
    • 10 kilometer

     € 55,53 € 45,89
  8. Planet MGB-TLB20

    • SFP-Port 1000Base-BX Transceiver
    • WDM, TX:1550 nm • DDM supported
    • 20 kilometer
    • -40 ~ +75 degrees Celsius

     € 65,28 € 53,95
  9. Planet MGB-TLA20

    • SFP-Port 1000Base-BX Transceiver
    • WDM, TX:1310 nm • DDM supported
    • 20 kilometer
    • -40 ~ +75 degrees Celsius

     € 47,06 € 38,89