Planet MGB-TLA20
€ 47,06 € 38,89

- SFP-Port 1000Base-BX Transceiver
- WDM, TX:1310 nm - DDM supported
- 20 kilometer
- -40 ~ +75 degrees Celsius

Product: Planet MGB-TLA20 are being added to cart ...
x
x
Product: Planet MGB-TLA20 was added to cart.

De MGB familie bestaat uit "Small Form Factor Pluggable" (SFP) zender/ontvanger modules die specifiek ontworpen zijn voor een "high performance" geïntegreerde duplex data link over "single mode" optische fiber. Deze zender/ontvanger modules voldoen aan de SFP Multisource Agreement (MSA) and "hot plugable". Deze modules bieden een eenvoudige manier om geïnstalleerd te wroden in SFP MSA compatibele poorten op elk moment zonder onderbreking van de werking van de gast apparatuur.

De MGB famili van SFP Mini-GBIC Ethernet modules kan geïnstalleerd worden in Planet Switch producten met een SFP mini-GBIC interface. De toepassingsafstand kan uitgebreid worden van 100 meter (TP), 550 meter (multi-Mode) en tot wel 120 kilometer (Single-Mode, LC).

Om te voldoen aan de groeiende eis van de industiele Ethernet fiber oplossingen heeft Planet de MGB-T series 1000Base-SX / LX zender/ontvangers gelanceerd die kunnen werken in elektrisch zware, klimatologisch harde en brede temperatuurrange (-40grC tot 75grC) omgevingen. De MGB-T series 1000Base-SX / LX zender/ontvangers bieden een eenvoudige en snelle 1000Base-SX / LX connectie tot de zeer ruime temperatuurrange industriele Planet apparatuur.

De MGB familie van de SFP Gigabit Ethernet module kan worden geïnstalleerd in Planet switches en media converters met 1000Base-SX / LX SFP interfaces. De toepassingsafstand kan uitgebreid worden van 550m (Multi-Mode) tot 120 kilometer (Single-mode, LC).

De SFP zender/ontvangers zijn "hot-pluggable" en "hot-swappable". U kunt de zender/ontvangers in pluggen en weer verwijderen uit de SFP poorten zonder eerst de voeding van de Switch / Media Converters af te schakelen.

De MGB-T series 1000Base-SX / LX zender/ontvangers zijn een ideale oplossing voor wijde temperatuur industriele apparatuur met 1000Base-SX / LX interfaces. De toepassingsafstand kan uitgebreid worden van 550m (Multi-Mode) tot 120 kilometer (Single-mode, LC). 

• Comply with the IEEE 802.3ab / 802.3z Gigabit Ethernet standard
• 1 X 1000Mbps TP/ LC fiber port 
• Industry standard small form pluggable (SFP) package (for model MGB-TSX / MGB-TLX / MGB-TL30 / MGB-TL70)
• Duplex LC connector
• Differential PECL inputs and outputs
• Single power supply 3.3V
• TTL signal detect indicator
• Hot Pluggable
• Class 1 laser product complies with EN 60825-1
• Plug and Play Installation
• 0 to 50 degrees C operating temperature for MGB-GT / MGB-SX / MGB-LX / MGB-L30 / MGB-L50 / 
 MGB-L70 / MGB-L120 / MGB-LA10 / MGB-LB10 / MGB-LA20 / MGB-LB20 / MGB-LA40 / MGB-LB40
• -40 to 75 degrees C operating temperature for MGB-TSX / MGB-TLX / MGB-TL30 / MGB-TL70

Meer informatie
Prijs € 38,89
Gewicht 1.0000
Aantal Poorten 1-poort

The MGB family of the SFP Gigabit Ethernet module can be installed into PLANET Switch and Media 
Converter products with 1000BASE-SX/LX/BX SFP interface. The deployment distance can be extended from 550m (Multi-Mode, LC) up to 120 kilometers (Single-mode, LC).

The SFP transceivers are hot-pluggable and hot-swappable. You can plug in and pull out the transceivers to / from any SFP port without having to power off the Switch/Media Converter.

The MGB-T series 1000BASE-SX/LX/BX transceivers is an ideal solution for -40℃ to 75℃ wide temperature industrial equipment with 1000BASE-SX/LX/BX SFP interfaces. The deployment distance can be extended from 550m (Multi-Mode, LC) to 10 / 30 / 70 kilometers (Single-Mode, LC).

MGB-TLA20
PHY Type IEEE 802.3ah 1000Base-BX
Fiber Type Single Mode
Connector WDM/Bidi LC
Wavelength TX: 1310nm, RX: 1550nm
Maximum Distance 20km
Operating Temperature -40 ~ 75 degrees C

Product Vragen

Stel een vraag







Stel een vraag


Sorteren op