Thuis/Soho Switch

  1. Planet GSD-603F

    • Gigabit Switch
    • 5-poort 10/100/1000T
    • 1-poort 1000X fiber SFP
    • Fanless
    • Green networking

    € 39,07 € 32,29
  2. Planet FSD-1008HP

    • 8-port 10/100TX 802.3at PoE switch
    • 2-port 10/100TX
    • Fanless design
    • 30Watt per port POE
    • UTP extend --> 250 meters

    € 84,69 € 69,99
  3. Planet FSD-1600

    • 16-port 10/100
    • Small design
    • Metal housing
    • 10 / 19 inch

    € 82,28 € 68,00
  4. Planet RKE-DIN set voor DIN Rail

    • Ophanging voor DIN-Rail
    • Geschikt voor veel industriële units

    € 7,93 € 6,55
  5. Planet FSD-805ST

    • 8-poort 10/100Mbps Fast Ethernet
    • 1 poort FSP, SC Multi mode ~ 2km
    • Interne voeding
    • 1.6Gbps switching fabric

    € 71,61 € 59,18
  6. Planet FSD-805SC

    • 8-poort 10/100Mbps Fast Ethernet
    • 1 poort FSP, SC Single mode ~ 2km
    • Interne voeding
    • 1.6Gbps switching fabric

    € 70,45 € 58,22
  7. Planet FSD-504HP Switch 60 Watt

    • 4-poort PoE, 60-watt PoE budget  
    • Één 10/100Mbps uplink poort  
    • Compact desktop palm formaat ontwerp
    • IEEE802.3af/at PoE

    € 48,34 € 39,95
  8. Planet GSD-504

    • 5-port 10/100/1000Mbps Switch
    • Gigabit
    • Plastic shape
    • Green networking

    € 33,01 € 27,28
  9. Planet GSD-804

    • 8-port Switch
    • 10/100/1000BASE-T
    • Gigabit
    • Green Networking
    • Wall mountable

    € 36,22 € 29,93