ANGEBOT

Angebot!

– 8-port 10/100TX 802.3at PoE switch
– 2-port 10/100TX
– Fanless design
– 30Watt per port POE
– UTP extend –> 250 meters

 69,99  65,00 (exkl. MwSt.)
 78,65 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!

Batterie für Golftrolley

Golf accu LiFePo4 16Ah 27 holes +LADER

– LiFePo4 accu
– Incl. Lader en draagtas
– 12 Volt 16Ah
– ca. 27 holes op één lading
– Zeer lange levensduur.

 220,22  161,00 (exkl. MwSt.)
 194,81 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!

– Industrieel IP30
– 4-poort 10/100/1000T
– 4-poort 802.3at PoE
– 2-poort 100/1000X SFP
– 30 Watt

 279,00  259,00 (exkl. MwSt.)
 313,39 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!

– 12-poort 10/100TX 802.3at PoE
– 4-poort 10/100TX 802.3bt PoE+
– 2-poort Gigabit TP
– 2-poort SFP voor GBic
– LCD management

 259,00  229,00 (exkl. MwSt.)
 277,09 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!

Angebote

Planet FSD-1600

– 16-port 10/100
– Small design
– Metal housing
– 10 / 19 inch

 68,00  27,00 (exkl. MwSt.)
 32,67 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!

– L2+ Switch
– 8-port 10/100/1000T
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed 802.3at PoE

 100,00  79,00 (exkl. MwSt.)
 95,59 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!
Nicht vorrätig

– Lood/zuur  accu lader
– 24Volt – 5 Ampére
– XLR-M Connector
– 3-traps CC/CV lader
– 2 jaar garantie

 45,00 (exkl. MwSt.)
 54,45 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!

– 16-port
– 10/100Mbps fast Ethernet Switch
– Supports auto MDI/MDI-X funct
– Dip switch for Standard/flow control
off/VLAN/Extend mode selection

 44,95  39,00 (exkl. MwSt.)
 47,19 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

BELIEBTE PRODUKTE

– Alle MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 23,11 (exkl. MwSt.)
 27,96 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

High Power PoE

Planet POE-171S

– Ultra Power over Ethernet Splitter
– 60 Watt
– Gigabit
– output 12V/19V/24V selectable

 69,75 (exkl. MwSt.)
 84,40 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Media Conversion

Planet GTP-805A

– 1-poort RJ45 interface
– 1-Poort Mini-GBIC, SFP
– IEEE802.3af / at Mid-Span PSE
– 30 Watt PoE

 73,00 (exkl. MwSt.)
 88,33 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Ethernet

Planet GT-802

– Gigabit Media Converter
– 10/100/1000Base-T naar 1000Base-SX
– Wand montage ontwerp
– 9K Jumbo Frame Ondersteund

 63,95 (exkl. MwSt.)
 77,38 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Ethernet Extender

Planet IPOE-E174

– 1-prt UPoE – 4-Prt 802.3af/at Extender
– Gigabit
– Industrieel ontwerp
– Vergroot bereik van PoE+Data – 100 mtr
– 30 Watt PoE per poort

 129,95 (exkl. MwSt.)
 157,24 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Batterien für die Freizeit

PBQ7-12L 12Volt – 7Ah

– General Purpose batterijen
– 7Ah (20H) – 12Volt
– Faston 6.3mm T2
– Onderhoudsvrij VRLA blok
– ABS Behuizing

 18,00 (exkl. MwSt.)
 21,78 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– Industriële MGB SFP transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Temp -40 ~ +75 graden
– Duplex/Single LC connector
– Industriële uitvoering (T)

 28,44 (exkl. MwSt.)
 34,41 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Industrial Switch

Planet WGS-4215-16P2S

• 16-poort Wall-mount gemanagde switch
• 16-poort 10/100/1000T 802.3at POE
• 2-poort 100/1000X SFP
• Temp. bereik -10 ~ +60 graden
• IP40 metalen behuizing

 328,00 (exkl. MwSt.)
 396,88 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

DIN-Rail Gigabit unmanaged

Planet WGS-803

– 8-poort 10/100/1000T Switch
– Wand montage
– Industrieel
– Wijd temp bereik: -10 ~ +60 graden
– IP30 Flat type

 85,95 (exkl. MwSt.)
 104,00 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

DIN-Rail Gigabit unmanaged

Planet IGS-501T

– 5-poort 10/100/1000T Switch
– Gigabit
– Industrieel Ontwerp
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 grad C
– Din-Rail / Wand Montage

 85,95 (exkl. MwSt.)
 104,00 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Ethernet

Planet IPOE-162

– High POE Injector
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 Bescherming
– Din Rail bevestiging

 82,95 (exkl. MwSt.)
 100,37 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

CP Multi Purpose AGM batterien

Cellpower CP7-12 12Volt 7Ah

– Standby accu
– Hoge kwaliteit
– 1 blok 12Volt 7 Ah
– AGM VRLA
– Onderhoudsvrij

 18,00 (exkl. MwSt.)
 21,78 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– S4P-RBC33 vervangingsset voor UPS
– Set bestaat uit twee blokken
– Hoge kwaliteit batterijen
– Altijd uit voorraad leverbaar

 35,00 (exkl. MwSt.)
 42,35 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Ethernet Extender

Planet PoE-E201

– High Power PoE extender
– van 100 meter naar 200 meter bereik
– Gigabit
– Meerder units in serie voor groter bereik

 50,95 (exkl. MwSt.)
 61,65 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Industrielles Ethernet

Planet IGT-902

– Industrial
– Gigabit Ethernet
– Media converter
– Temp.range -30 ~+75 degr. C.

 152,53 (exkl. MwSt.)
 184,56 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-801M

– 8-poort 10/100/1000Mbps Switch
– Industrieel ontwerp
– Redundante AC/DC power supply
– Din Rail
– Brede temp. range -40 ~ +75 graden C

 157,00 (exkl. MwSt.)
 189,97 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Batterie für Golftrolley

Golftrolley accu EXTREME 12V/33 Ah

– Golftrolley accu
– Extreme kwaliteit
– 1 blok 12 Volt 33 Ah
– Cyclische batterij

 97,00 (exkl. MwSt.)
 117,37 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

DIN-Rail Gigabit unmanaged

Planet WGS-803

– 8-poort 10/100/1000T Switch
– Wand montage
– Industrieel
– Wijd temp bereik: -10 ~ +60 graden
– IP30 Flat type

 85,95 (exkl. MwSt.)
 104,00 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T

– 8-port 10/100/1000T
– 4-port 802.3at PoE
– Industrial Switch
– Managed
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C

 309,00 (exkl. MwSt.)
 373,89 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Media Conversion

Planet VC-231G

– ITU-T G.993.5 G.vectoring en G.INP
– DMT-based coding technologie
– Ingeb. POST splitter – delen voice+data
– CO/CPE mode select. via DIP switch
– Select. target band plan+SNR margin
– Tot wel 10/150Mbps bandbreedte

 102,00 (exkl. MwSt.)
 123,42 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

PoE injector hub

Planet UPOE-2400G

– 24 ports Gigabit
– ULTRA POE
– Managed injector HUB
– 800 WATT Power budget
– 19″ rack size

 875,00 (exkl. MwSt.)
 1.058,75 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

• UPOE – Splitter
• Ultra POE end-span / mid-span compatibel
• 12V / 19V / 24V DIP switch
• IEEE 802.3bt
• Backward compatibel met 802.3at PoE+

 74,95 (exkl. MwSt.)
 90,69 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Industrial Switch

Planet WGS-4215-16P2S

• 16-poort Wall-mount gemanagde switch
• 16-poort 10/100/1000T 802.3at POE
• 2-poort 100/1000X SFP
• Temp. bereik -10 ~ +60 graden
• IP40 metalen behuizing

 328,00 (exkl. MwSt.)
 396,88 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Batterien für Elektroroller

Indicator los Lood/zuur 48Volt 24S

– Laad / ontlaad indicator
– Geschikt voor 48V 24S Lood/zuur
– Aan/uit knop
– Niveau indicatie met 5 LED’s
– Losse indicator

 26,65 (exkl. MwSt.)
 32,25 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb