– Industriële MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Temp -40 ~ +75 graden
– Duplex/Single LC connector
– Industriële uitvoering (T)

 28,44 (excl. btw)
 34,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 23,11 (excl. btw)
 27,96 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-501T

– 5-poort 10/100/1000T Switch
– Gigabit
– Industrieel Ontwerp
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 grad C
– Din-Rail / Wand Montage

 85,95 (excl. btw)
 104,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-port compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functions
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount design
– 12V to 48V DC, redundant power

 58,95 (excl. btw)
 71,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet IPOE-162

– High POE Injector
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 Bescherming
– Din Rail bevestiging

 82,95 (excl. btw)
 100,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet HPoE-460

– 4-port HPOE HUB
– Mid-span
– 802.3af / at
– 120 Watt Power Budget

 85,00 (excl. btw)
 102,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020MT

– 8-poort 10/100/1000T
– 2 poort 1G/2.5G SFP
– Managed Switch
– Din-rail montage
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-801M

– 8-port 10/100/1000Mbps Switch
– Industrial design
– Redundant AC/DC power supply
– Din Rail
– Wide temp. range -40 ~ +75 degrees C

 157,00 (excl. btw)
 189,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet VC-231G

– ITU-T G.993.5 G.vectoring en G.INP
– DMT-based coding technologie
– Ingeb. POST splitter – delen voice+data
– CO/CPE mode select. via DIP switch
– Select. target band plan+SNR margin
– Tot wel 10/150Mbps bandbreedte

 102,00 (excl. btw)
 123,42 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort POE splitter
– 10/100/1000T 802.3bt PoE++
– 12V / 19V / 24V
– 802.3bt type 4 PD
– PoH compatible

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSW-2401

– 24-port 10/100/1000Mbps Switch
– Gigabit
– Auto Negotiation
– Auto MDI/MDI-X

 86,49 (excl. btw)
 104,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ultra Power Switch
– 2-port 90W 802.3bt
– 2-port 30W 802.3at
– 1-port gigabit Uplink
– 120Watt POE Budget

 114,00 (excl. btw)
 137,94 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-501T

– 5-poort 10/100TX Industriële Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– Auto MDI/MDI-X functie
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wandmontage mogelijk

 56,00 (excl. btw)
 67,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet POE-E202

– Extender 100 mtr naar 200 mtr
– 1-poort in / 2-poort uit
– Gigabit PoE
– High Power PoE

 56,50 (excl. btw)
 68,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-801T

– 8-poort Switch
– Industriële switch
– 10/100/1000Mbps
– Temp. range -40 ~ +75 gr. Celsius
– IP30 metalen behuizing

 104,95 (excl. btw)
 126,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSW-2620VHP

• 24-port 10/100/1000T 802.3AT PoE+
• 2-port Gigabit SFP
• LCD PoE Monitor
• PoE Power budget 300 Watt
• Plug and Play Switch

 265,00 (excl. btw)
 320,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-500T

– Industriële Switch
– 5-poort met auto MDI/MDI-X functie
– 10/100TX
– Compacte Ethernet Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN-Rail en wand montage ontwerp

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet ISW-801T

– 8-poort 10/100TX
– Industriële Fast Ethernet Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– IP30 metalen behuizing
– Auto MDI/MDI-X functie
– DIN rail en Wall-mount ontwerp

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-620TF

– 4-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Industrial Design
– Din-rail
– Wide temp range -40 ~ +75 degr C

 152,95 (excl. btw)
 185,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GSW-2620HP

– 24-poort 10/100/1000T
– 24-poort IEEE802.3at POE+
– 2-poort 1000X SFP 
– Gigabit Ethernet Switch
– Ethernet Distance Extension!

 234,00 (excl. btw)
 283,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Enkele poort
– 10/100/1000Mbps
– Ultra PoE injector
– 60 Watts
– Interne voeding

 49,50 (excl. btw)
 59,90 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470

– 4-port in / 4-port out
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industrial injector HUB
– Din Rail mounting

 195,00 (excl. btw)
 235,95 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet VC-231GP

– Ethernet naar VDSL2 Converter
– 1-poort 10/100/1000T
– 802.3at PoE+ 30 Watt
– VDSL2 30A
– CO/CPE Mode

 152,88 (excl. btw)
 184,98 (incl. btw)

In Winkelwagen

• UPOE – Splitter
• Ultra POE end-span / mid-span compatibel
• 12V / 19V / 24V DIP switch
• IEEE 802.3bt
• Backward compatibel met 802.3at PoE+

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-prt 95W PoE++ in extender
– 4-prt PoE++ out (32W p/p)
– Alle poorten Gigabit
– Extra 100 meter RJ45
– 65Watt PoE budget uitgang

 68,00 (excl. btw)
 82,28 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet IVC-234GT

– Industrial extender
– 1-port BNC/RJ11 to 4-port Gigabit Ethernet
– Redundant DC/DC Power
– VDSL2 30a
– VDSL2 G.Vectoring

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E174

– 1-prt UPoE – 4-Prt 802.3af/at Extender
– Gigabit
– Industrieel ontwerp
– Vergroot bereik van PoE+Data – 100 mtr
– 30 Watt PoE per poort

 129,95 (excl. btw)
 157,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet MFB-TF20

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– WDM, TX:1310 nm
– 20 kilometer
– -40 ~ +75 graden Celsius

 35,85 (excl. btw)
 43,38 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet CB-DASFP-0.5M

– 10G SFP+ Cable
– Cable length 0,5m

 35,95 (excl. btw)
 43,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet VC-232G

• Ethernet over Coax Converter
• ITU-T G.993.5 G. Vectoring en G.INP
• Up/Down bandbreedte tot 200/100Mbps
• Één BNC conn. voor VDSL connectie
• Co/CPE mode via DIP Switch

 94,95 (excl. btw)
 114,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Converter Chassis

Planet MC-1610MR

– 16 slots
– Managed Media Converter Chassis
– AC Power
– High Quality19″ rack-mountable chassis
– Optioneel redundante  power supply

 429,00 (excl. btw)
 519,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-Port gigabit
– 95 Watt Ultra PoE++
– Managed injector HUB
– Power budget 400 Watt

 469,00 (excl. btw)
 567,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-908HP

– 8-poort
– 10/100/1000T
– 802.3at PoE+
– 1 Uplink poort 10/100/1000T
– Desktop Switch

 114,95 (excl. btw)
 139,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-FX

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 2 kilometer

 25,08 (excl. btw)
 30,35 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MTB-T 10GBASE Modules
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– LR/SR/BX/T Modules
– SFP+ multi-source agr compliant
– Industriële uitvoering T-series

 56,00 (excl. btw)
 67,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-8T2S

– Industrial 10/100/1000T 8-port Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed L2/L4
– Din Rail IP30 mountable housing
– IGMP snooping / RING / NMS

 229,00 (excl. btw)
 277,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S

• 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
• Industrieel Din-rail Ontwerp
• 8-poort Ultra Power 95W PoE
• 2-poort 1G/2,5G SFP
• 48-56V redundant DC input

 519,00 (excl. btw)
 627,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet WGS-4215-8HP2S

– 8-port wall-mount managed switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3bt UPOE
– 4-port 10/100/1000T 802.3at HPOE
– 2-port 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrieel Layer 3
– 20-poort 100/1000XSFP
– 4-poort Gigabit TP/SFP
– 4-poort 10G SFP+
– Managed switch

 779,00 (excl. btw)
 942,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort POE Injector
– Gigabit 10/100/1000Mbps
– 802.3bt PoE Power
– 95 Watt interne PWR

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet WGS-804HP

– 8-port 10/100/1000Base-T
– Wall mounted and DIN rail
– Industrial Gigabit Ethernet Switch
– 4-port IEEE802.3at / af POE injector
– IP30 metal chassis

 146,95 (excl. btw)
 177,81 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020TF

– 8-port
– 10/100/1000BASE-T RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2 SFP slots, supporting 1000X-100FX
– IP30 metal case protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 181,95 (excl. btw)
 220,16 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-805AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– LFP Function support
– IP30 Slim type metal case
– Redundant Power Supply

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10080MFT

– 6-port 100/1000X SFP
– 2-port 1G/2.5G SFP
– 2-port 10/100/1000T
– Industrial Managed Switch
– Temp range -40 ~ +75 degrees

 351,95 (excl. btw)
 425,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF-12V

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Din-Rail Design Switch
– Redundant power 12-56Volt DC
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75gr Celsius
– UTP Extender 250 meter

 315,00 (excl. btw)
 381,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Design Din-Rail Switch
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75 gr. Celsius
– UTP Extender 250meter

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470-12V

– 4-poort in / 4-poort uit
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industriële injector HUB
– Din Rail bevestiging
– 12 Volts input versie

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet WGR-500

– Four 10/100/1000BASE-T RJ45 ports
– One 10/100/1000BASE-T RJ45 WAN port or LAN port
– IPv6/IPv4 Routing
– Industrial wall mount or DIN-rail design
– Redundant power DC/DC

 98,00 (excl. btw)
 118,58 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1600T

– 16-poort 10/100/1000BASE-T
– Industriële IP30 behuizing
– DIN-Rail en wand montage
– Redundante voeding
– Auto Negotiation
– Temp bereik -40 to 75 graden. C

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4P2S

– Industriële L2+ managed Switch
– 4-poort 10/100/1000T 802.3at
– 2-poort 100/1000X SFP
– Redundant ERPS Ring
– Redundant Power

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-1600T

– 16-poort compacte switch
– 10/100TX RJ45 auto MDI/MDI-X functies
– Industriële Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wand-montage ontwerp

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet WGS-4215-16P2S

• 16-poort Wall-mount gemanagde switch
• 16-poort 10/100/1000T 802.3at POE
• 2-poort 100/1000X SFP
• Temp. bereik -10 ~ +60 graden
• IP40 metalen behuizing

 328,00 (excl. btw)
 396,88 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-1205AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 2-port 100/1000X SFP
– Slim IP30 metal case protection
– DIN rail and Wall mount design
– Redundant Power Supply
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T2S

– Industrial Din-RAIL switch
– 4-port 10/100/1000T IEEE802.3at PoE+
– 4-port 10/100/1000Tf
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed switch
– -40 ~ +75 degrees C temp range

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port 10/100/1000T  Switch
– 4-port Gigabit TP/SFP Combo
– 24-port 802.3at PoE+
– Managed
– 220 Watt PoE budget

 369,44 (excl. btw)
 447,02 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-120

– RS-232 / 422 / 485 serial device server
– 1-poort 10/100Base-TX RJ45
– Web management & virtiual Com
– Temp bereik -10 ~ 60 graden C.
– 10 operation modes

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-514PTF

– 4-poort 10/100Mbps
– IEEE
802.3af End-span PoE
– 1 poort 100FX
– Industriële Din-Rail uitvoering

 199,00 (excl. btw)
 240,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Long Reach PoE extender

Planet LRP-101UH

– 1 poort injector
– RJ45 connector over UTP Cable
Transmitter unit
– tot 1000 meter overbruggen

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet VC-234G

– ITU-T G.993.5 G.Vector en G.INP
– DMT-based coding technologie
– Ingebouwde POST splitter om voice + data te delen
– RJ11 conn voor VDSL poort + VDSL conn
– Telefoon connector voor telefoon conn

 128,95 (excl. btw)
 156,03 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4UP1T2S

– Industrial managed L2+ switch
– 4-port 10/100/1000T Ultra PoE
– 1-port 10/100/1000T
– 2-port 100/1000X SFP
– IP30 Aluminium case
– -40 ~ +75 degrees C temp. range

 429,00 (excl. btw)
 519,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4T2S

– industriële managed L2+ switch
– 4-poort 10/100/1000T
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Redundante power voeding
– -40 ~ +75 graden C

 222,00 (excl. btw)
 268,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-20040MT

– 16-poort 10/100/1000BASE-T RJ45 koper
– 4 poort 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP
– IP30 industriële Aluminium behuizing
– DIN-rail en Wand montage
– Redundante voeding
– -40 ~ +75 graden C bedrijfstemp.

 509,00 (excl. btw)
 615,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-804HPT

– 8-Poort 10/100/1000 Switch
– Wand montage
– Managed
– 4-poort POE+
– Industrieel
– Temp bereik -40 ~ +75 graden

 166,00 (excl. btw)
 200,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-poort Gigabit
– Managed Layer 2 Switch
– 2-poort 100/1000BASE-X SFP interfaces
– RJ45 interface for management en setup
– Ventilatorloos ontwerp

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-604HP

– 4-poort 10/100/1000T – 802.3at PoE+
– 2-poort 10/100/1000T
– Desktop Switch
– Externe 55 Watt voeding

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IGS-504HPT

– Industrial
– 5-port Gigabit Switch
– 4-port 802.3at PoE+
– Wide Temp. range -40 ~ 75 degr C

 253,00 (excl. btw)
 306,13 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-101CE

– 1-poort Long Reach PoE Extender
– UPT -> Coax kabel -> UTP
– Plug en Play
– IEEE802.3 af en at
– Temp. bereik -20 ~+75 graden C.

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020HPT

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Industriële switch
– Managed switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 418,00 (excl. btw)
 505,78 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet MFB-TFX

– SFP-Port 100Base-FX Transceiver
– WDM, TX:1310 nm
– 2 kilometer
– -40 ~ +75 degrees Celsius

 30,10 (excl. btw)
 36,42 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Managed Layer 2 Switch

Planet GSD-1020S

– 8-port 10/100/1000Mbps Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed
– IGMP Snooping

 92,95 (excl. btw)
 112,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet VC-234

– Ethernet over VDSL2 Bridge
– 4-port
– Profile 17a / 30a
– CO/CPE Mode
– Plug & Play

 79,95 (excl. btw)
 96,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet HPOE-2400G

– 24-poort PoE+
– Managed injector HUB
– Gigabit
– Power Budget 720 Watts

 452,16 (excl. btw)
 547,11 (incl. btw)

In Winkelwagen

• L3 Managed Switch
• 4-port 10/100/1000T
• 4-port 2.5G
• 2-port 10G SFP+
• RJ45 RS232 console interface

 339,00 (excl. btw)
 410,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-16T2S

– Industriele Din-Rail Switch
– 16 poort 10/100/1000T
– 2 poort 100/1000X SFP
– Managed Gigabit L2/L4 Switch
– IGMP Snooping

 306,00 (excl. btw)
 370,26 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet WGS-814HP

– 8-port 10/100/1000T Gigabit switch
– 4-port High Power PoE+
– Flat wall mounted 
– Industrial flat design
– temp. range -20 – 60 degrees C.

 124,00 (excl. btw)
 150,04 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industrieel Ethernet

Planet ICG-2420-LTE – EOL

– 4G LTE Cellular Gateway
– Industrial version
– 4-port 10/100TX
– 2 SIM card slots
– Temp range -20 ~ 70 deg C.

 389,00 (excl. btw)
 470,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4S

– Layer 3 switch
– 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 4 gedeelde SFP poorten
– Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
– Fan-loos ontwerp

 769,00 (excl. btw)
 930,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-173S

– 1-poort in en 1-poort uit
– Ultra POE Splitter
– Industrieel ontwerp
– 10/100/1000Mbps
– 12Volt en 24Volt DC-output

 127,95 (excl. btw)
 154,82 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-614HPT

– Industrial Gigabit Switch
– 4-port Gigabit POE
– 1-port Gigabit copper
– 1-port SFP
– -40 – 75 degrees C. 

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 95Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 109,95 (excl. btw)
 133,04 (incl. btw)

In Winkelwagen

• 24-port 10/100/1000T Ultra PoE
• 4-port Gigabit TP/SFP Combo
• Managed Swtich
• Power budget 600 Watt

 620,00 (excl. btw)
 750,20 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-poort 10/100TX Switch
– 8-poort 802.3at POE+
– 1-poort 10/100/1000T
– 1-poort 100/1000X SFP
– Desktop switch – 120 WATTS

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrial – touch screen
– Gigabit switch L2+
– 8-port IEEE802.3at PoE+
– 2-port 100/1000X SFP ports
– Wallmount flat with LCT

 325,00 (excl. btw)
 393,25 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-1008HP

– 8-poort Desktop Switch
– 8-poort – 10/100/1000T
– 8-poort – 802.3at PoE
– 2-poort – 10/100/1000T
– 120 Watt POE budget

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gb RJ45
– 16-port IEEE 802.3at  PoE+ injector
– 2-port 100/1000X mini-GBIC/SFP slot
– Layer2
– MSTP / IGMP Snooping

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet FSD-604HP

– 6-port 10/100TX Switch
– 4-port 802.3af/at PoE+ 30Watt
– Desktop design
– Fanless design
– Port VLAN

 41,00 (excl. btw)
 49,61 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FSD-804P

– 8 port 10/100T Fast Ethernet Switch
– 4 port 802.3at/af PoE injector (port 1-4)
– Fanless design
– End-span
– UTP extension to 200m
– 60-watt PoE budget

 49,00  40,00 (excl. btw)
 48,40 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-port 10/100Base-TX RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2-port 100Base-FX for up to 2 km
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case protection
– DIN rail and wall-mount

 87,00 (excl. btw)
 105,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort Long Reach PoE Extender
– Coax kabel
– Plug en Play
– IEEE802.3 af en at
– -20 tot +70 graden C temp. bereik

 221,00 (excl. btw)
 267,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-12040MT

– Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T
– 4-port 100/1000X SFP
– Managed
– Temp range -30 ~ +75 degrees Celsius

 338,00 (excl. btw)
 408,98 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100/1000T Ultra PoE
– 4-port Gigabit TP/SFP Combo
– Managed Swtich
– Power budget 400 Watt

 545,00 (excl. btw)
 659,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8T2S

– 8-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– Wand montage uitvoering
– Industriële managed Switch
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 graden C.

 148,00 (excl. btw)
 179,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-poort Gigabit Switch
– Managed
– 2-poort SFP interfaces
– Ventilatorloos ontwerp
– 9K jumbo frame

 157,00 (excl. btw)
 189,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 44-port 100/1000BASE-X SFP
– 4-port Gigabit TP/SFP
– Managed L2+ Switch
– Deliverytime appr. 3-5 workdays

 687,00 (excl. btw)
 831,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet GT-805A

– 10/100/1000T naar 1000SX/LX
– Media converter
– Mini GBIC, SFP
– Distance depends on SFP module
– Wall mountable design

 49,50 (excl. btw)
 59,90 (incl. btw)

In Winkelwagen

– PoE Long Reach over UTP
– 1-poort
– afstanden tot 500 meter
– tot 25 watt PoE
– Temp. bereik -20 ~ +75 graden C
– Plug n Play

 221,00 (excl. btw)
 267,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GS-4210-8P2S

– 8-poort Switch
– 10/100/1000T 802.3at PoE
– 2-poort 100/1000X SFP
– Managed Switch

 164,50 (excl. btw)
 199,05 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-101U-KIT

– PoE long reach over UTP
– 1-poort
– afstanden tot 500 meter
– tot 25 watt PoE
– -20 ~ +75 graden C
– Plug n Play

 204,00 (excl. btw)
 246,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-101C-KIT

– 1-port Long Reach PoE Extender
– Coaxial Cable
– Plug and Play
– IEEE802.3 af and at
– Temp. range -20 ~ +75 degrees C

 204,00 (excl. btw)
 246,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port 10/100/1000T Switch
– 24-port 802.3at PoE+
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed
– RJ-45 Console port
– MSTP

 379,00 (excl. btw)
 458,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020PT

– 8-port 10/100/1000T 802.3at PoE
– 2-port 1G/2.5G SFP
– Managed Switch
– Temp. Range -40 ~ +75 degrees
– Din-Rail mount

 406,00 (excl. btw)
 491,26 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IGSW-24040T

– Industrial managed switch
– 24-port 10/100/1000Mbps
– 4-port shared SFP
– Gigabit Switch

 519,95 (excl. btw)
 629,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet MGSW-28240F

– 14-port 100/1000BASE-X SFP
– 10-port 1G/2,5G SFP
– 4-port 10G SFP+ 4-port RJ45
– L3 Managed Switch
– METRO Ethernet switch

 584,00 (excl. btw)
 706,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet WGSD-10020HP

– L2+ Switch
– 8-port 10/100/1000T
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed 802.3at PoE

 100,00 (excl. btw)
 121,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FSD-504HP

– 4-poort PoE, 60-watt PoE budget
– Één 10/100Mbps uplink poort
– Compact desktop palm formaat ontwerp
– IEEE802.3af/at PoE

 39,00 (excl. btw)
 47,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

– High POE Splitter
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 bescherming
– Din Rail bevestiging

 84,95 (excl. btw)
 102,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Shop4power

4Power NPS11

– Power Schakelaar 230 volt
– Network bestuurd
– 1 voeding in / 1 voeding uit
– Altijd op voorraad

 97,93 (excl. btw)
 118,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Converter Chassis

Planet MC-1610MR48

– 16 slots
– Managed Media Converter Chassis
– DC Power
– High Quality19″ rack-mountable chassis
– Optioneel redundante  power supply

 419,00 (excl. btw)
 506,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-805AT

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SFP up to 60 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet ICG-2515-NR

– Industrial GR Gateway
– 5-port 10/100/1000T
– M2M and IoT deployment
– Dual SIM’s
– VPN

 829,00 (excl. btw)
 1.003,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet SGS-5240-24P4X

– Layer 2+ Stackable Switch
– 24-port 10/100/1000T
– 24-port 802.3at PoE
– 4-port 10G SFP Plus
– Ring technology

 529,00 (excl. btw)
 640,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-165

– Industrial POE injector
– 1-port Gigabit
– Protection IP67
– 802.3at High Power POE+
– Water-proof design

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260-12V

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 12-56VDC input

 113,00 (excl. btw)
 136,73 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 48-56VDC input

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet ISW-808PT-M12

– 8-poort 10/100TX Industriële switch
– 8-Poort 802.3at POE+ End-span
– IP67 M12 Water/stof DICHT
– EN50155 Toepassingen
– Redundante DC Power input

 381,00 (excl. btw)
 461,01 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet CB-DASFP-2M

– 10G SFP+ Cable
– Cable length 2m

 45,95 (excl. btw)
 55,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 48-ports 10/100/1000BASE-T switch
– Layer 3 managed switch
– 48-port PoE+ 720Watt max budget
– 4-port SFP+ 10G
– Redundant Power supply

 1.029,00 (excl. btw)
 1.245,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

– L3 Managed Switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 4-port 2.5G 802.3BT PoE++
– 2-port 10G SFP+
– RJ45 RS232 console interface

 439,00 (excl. btw)
 531,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-16UP2XVR

• 16-poort 10/100/1000T Switch
• Managed L3/L4 Switching & Beveiliging
• 16-poort 802.3bt ULTRA POE+
• 2-poort 10G SFP+
• LCD Touch Screen

 699,00 (excl. btw)
 845,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Gigabit Switch
– 5-poort 10/100/1000T
– 1-poort 1000X fiber SFP
– Fanless
– Green networking

 32,29 (excl. btw)
 39,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-port 10/100TX 802.3at PoE switch
– 2-port 10/100TX
– Fanless design
– 30Watt per port POE
– UTP extend –> 250 meters

 69,99 (excl. btw)
 84,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MTB 10GBASE Modules
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– LR/SR/BX/T Modules
– SFP+ multi-source agr compliant
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 48,00 (excl. btw)
 58,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB 2G Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 39,00 (excl. btw)
 47,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MFB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– 125Mbps IEEE802.3u 100BASE-FX
– 125Mbps FDDI ISO/IEC9314-1
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 21,00 (excl. btw)
 25,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet MC-1500

– 15-slot Chassis
– Media Converter
– AC Power
– High Quality 19″ rack-mount

 289,00 (excl. btw)
 349,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-110

– RS-232 / 422 / 485 serial device server
– 1-poort 10/100Base-TX RJ45
– Web management & virtiual Com
– Temp bereik -10 ~ 60 graden C.
– 10 operation modes

 79,95 (excl. btw)
 96,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-115A

– RS-232 / 422 / 485 serial device server
– 1-port 100Base-FX
– Web management
– Temp range -10 ~ 60 Degr C.
– 10 operation modes

 84,95 (excl. btw)
 102,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TSB

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– 1550 / 1310 nm
– Multi mode
– LC
– 2 kilometer

 42,50 (excl. btw)
 51,43 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TFA40

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
– Single mode
– WDM / Bidi LC
– 40 kilometer

 44,50 (excl. btw)
 53,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-F20

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 60 kilometer

 35,60 (excl. btw)
 43,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port 10/100/1000T PoE+
– 2-port 1000X SFP
– 8-ports extender 250 mtr
– VLAN mode
– 240W PoE budget 30W p/p

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet GSD-2022P

– 16-port 10-100-1000T POE
– 16-port IEEE802.3at PoE+
– 2-port 1000X SFP
– 2-port 10/100/1000T
– Desktop design

 169,95 (excl. btw)
 205,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-16T4S

– Industrial design
– 16-ports 10/100/1000BASE-T RJ45
– 4-ports 100/1000BASE-X SFP slots
– Layer 3 IP routing features
– Din-RAIL or wall mounting

 568,00 (excl. btw)
 687,28 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-16P4S

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gigabit
– Industrial ehternet switch
– 16-port IEEE802.3at PoE+ 
– Layer3 OSPF routing
– 4-port 1G/2.5G SFP GBic’s

 809,00 (excl. btw)
 978,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

• Ultra Power Multi-Gigabit Injector HUB
• 4- poorten
• Geschikt voor wandmontage
• 160 Watts Power budget
• 3 POE modes

 218,50 (excl. btw)
 264,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Shop4power

4Power NPS41

– Power Switch 230 Volt
– Netwerk verbinding
– 1 voeding in / 2 voeding out

 119,95 (excl. btw)
 145,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 12-poort 10/100TX 802.3at PoE
– 4-poort 10/100TX 802.3bt PoE+
– 2-poort Gigabit TP
– 2-poort SFP voor GBic
– LCD management

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-105A

– RS-232 / 422 / 485 to 100Base-FX media converter
– SFP Gbic connector
– Build in Web interface
– Async serial Data rate up to 921600bps

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E172 EOL – vervanger IPOE-E302

– 1-poort in / 2-poort out
– Ultra PoE Extender 100 meter
– Industrieel ontwerp
– IP63 aluminium behuizing

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-95W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 95 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundant voeding

 207,00 (excl. btw)
 250,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24 poort L2+/L4 Ultra POE Switch
– 95Watt per poort
– 2-prt 10G-T + 2-prt 10G SFP+
– Touch screen
– Redundant Power

 1.089,00 (excl. btw)
 1.317,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24 poort 10/100BASE-TX
– Fast Ethernet Switch
– Auto negotiation
– Green networking
– Dip Switch operation selection

 46,99 (excl. btw)
 56,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port 10/100BASE-TX RJ45
– 2-port Gigabit TP
– 2-port SFP
– Ethernet Switch
– LCD PoE Monitor

 269,00 (excl. btw)
 325,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet FGSW-1816HPS

– 16-poort 10-100TX 802.3at POE+
– 2-poort Gigabit TP/SFP Combo
– Layer 2 Managed Switch
– QinQ VLAN
– IGMP/MLD Snooping

 216,00 (excl. btw)
 261,36 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port
– 10/100Mbps fast Ethernet Switch
– Supports auto MDI/MDI-X funct
– Dip switch for Standard/flow control 
  off/VLAN/Extend mode selection

 44,95 (excl. btw)
 54,39 (incl. btw)

In Winkelwagen