Industrieel Power over Ethernet

Power over Ethernet is zo langzamerhand een wijd verbreide techniek die nog steeds met sprongen vooruit gaat. Niemand had durven denken dat er in de zeer nabije toekomst vermogens van bijna 100 Watt over het datakabeltje gestuurd zouden kunnen worden terwijl nog steeds een dataverbinding van 1 Gigabit in stand wordt gehouden.

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-16P2T2S

  • Industrial managed switch
  • 16 port 10/100/1000T 802.3at POE+
  • 2 port 10/100/1000T
  • 2 port 100/1000X SFP
  • ERPS Redundant Ring

 579,00 (excl. btw)
 700,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5227X-4P2T

  • Industrial Managed Switch
  • 4 poort 10/100/1000T POE+
  • 2 poort 10/100/1000T
  • IP67 Rated!!
  • 6 x M12 female connectors

 639,00 (excl. btw)
 773,19 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • Industrial Managed Switch
  • 24-ports UPOE 95Watt
  • 4-ports 10G SFP+
  • L3 OSPF routing
  • Ring – ONVIF

 879,00 (excl. btw)
 1.063,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-176S

  • Industrial Splitter
  • 802.3bt UPOE 70Watt
  • 12V / 19V / 24V DC out
  • IP30 Din-Rail
  • 10/100/1000/2,5G/5G/10G

 139,00 (excl. btw)
 168,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

10G Switches

Planet IGS-1000-8T4X

  • Industrial Switch
  • 8-port 10/100/1000T
  • 4-port 10G SFP+
  • Redundant Power DC/DC
  • Din-Rail housing

 329,00 (excl. btw)
 398,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

10G Switches

Planet IGS-1000-8UP4X

  • Industrial PoE Switch
  • 8-port 10/100/1000T
  • 4-port 10G SFP+
  • 802.3bt POE++
  • PoE Usage LED’s

 399,00 (excl. btw)
 482,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4UP4T2S

  • Industrial managed switch
  • 4-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
  • 4-port 10/100/1000T
  • 2-port 100/1000X SFP
  • -40 to 75 degrees

 317,33 (excl. btw)
 383,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet WGS-E304PT

  • Industrial Flat type EXTENDER
  • 1 port 802.3bt POE++
  • 4 port 802.3at POE+
  • Wall mounted
  • -40 ~ +75 degrees

 111,43 (excl. btw)
 134,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8P2T2S

  • 8-poort Managed L2+
  • 10/100/1000 IEEE802.3at POE+
  • 2-poort 10/100/1000T
  • 2-poort 100/1G/2.5G SFP+

 439,00 (excl. btw)
 531,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8P2T4S

  • 8-poort Managed L2+
  • 10/100/1000 IEEE802.3at POE+
  • 2-poort 10/100/1000T
  • 2-poort 100/1G SFP
  • 2-poort 1G/2.5G SFP+

 454,00 (excl. btw)
 549,34 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-175S

– Industrial POE++ Splitter
– 1 port in/out
– IP67 protection
– 12VDC 5A max 65,6W output
– -40 ~ 70 degrees Celsius

 95,83 (excl. btw)
 115,95 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 480W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 480Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 146,00 (excl. btw)
 176,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Unmanaged

Planet IGS-1020PTF

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Design Din-Rail Switch
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75 gr. Celsius
– UTP Extender 250meter

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Unmanaged

Planet IGS-1020PTF-12V

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Din-Rail Design Switch
– Redundant power 12-56Volt DC
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75gr Celsius
– UTP Extender 250 meter

 315,00 (excl. btw)
 381,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4P2S

– Industriële L2+ managed Switch
– 4-poort 10/100/1000T 802.3at
– 2-poort 100/1000X SFP
– Redundant ERPS Ring
– Redundant Power

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-16P4S

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gigabit
– Industrial ehternet switch
– 16-port IEEE802.3at PoE+
– Layer3 OSPF routing
– 4-port 1G/2.5G SFP GBic’s

 809,00 (excl. btw)
 978,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4X

• Layer 3 switch
• 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
• 4 gedeelde SFP+ poorten 10G
• Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
• Fan-loos ontwerp

 859,00 (excl. btw)
 1.039,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S

• 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
• Industrieel Din-rail Ontwerp
• 8-poort Ultra Power 95W PoE
• 2-poort 1G/2,5G SFP
• 48-56V redundant DC input

 519,00 (excl. btw)
 627,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S2X

– 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
– Industrieel Din-rail Ontwerp
– 8-poort Ultra Power PoE
– 2-poort 10G SFP
– 2-poort 1G/2,5G SFP

 566,00 (excl. btw)
 684,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-6329-8UP2S2X

  • Industriële L3 Din-Rail switch
  • Ultra PoE 802.3bt POE++
  • 8 poort 10/100/1000T
  • 2 poort 1G/2,5G SFP
  • 2 poort 10G SFP+

 822,00 (excl. btw)
 994,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Unmanaged

Planet IGS-824UPT

– 4-port 10/100/1000T 802.3bt POE+
– 2-port 10/100/1000T
– 2-port 10/100/1000X SFP
– Industrial Gigabit Switch
– Din-Rail mounting

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Media Converter

Planet IGTP-815AT

– 1-poort SFP 1000BASE-X en 100BASE-FX dual mode
– 1-poort 10/100/1000BASE-T RJ45
– IEEE802.3at POE+ injector functie
– Industrieel IP30 metalen behuizing
– Din-rail en wandmontage ontwerp

 108,60 (excl. btw)
 131,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IGTP-825AT

  • Industrial mediaconverter
  • 1-port 10/100/1000T to 1000X SFP
  • High Power POE – POE+
  • Beschermingsklasse IP67
  • input 24-56VDC

 144,00 (excl. btw)
 174,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Media Converter

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Media Converter

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-165

– Industrial POE injector
– 1-port Gigabit
– Protection IP67
– 802.3at High Power POE+
– Water-proof design

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-60W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 60 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundante voeding

 134,95 (excl. btw)
 163,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-95W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 95 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundant voeding

 207,00 (excl. btw)
 250,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171S

– Ultra Power POE Splitter
– 60 Watt output
– 12V and 24V DC output
– IP30 protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C.

 178,95 (excl. btw)
 216,53 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-173S

– 1-poort in en 1-poort uit
– Ultra POE Splitter
– Industrieel ontwerp
– 10/100/1000Mbps
– 12Volt en 24Volt DC-output

 127,95 (excl. btw)
 154,82 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 48-56VDC input

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260-12V

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 12-56VDC input

 113,00 (excl. btw)
 136,73 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 2 port in / 2 port out
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 132,00 (excl. btw)
 159,72 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270-12V

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 12 – 56Volt DC input
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 229,00 (excl. btw)
 277,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470

– 4-port in / 4-port out
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industrial injector HUB
– Din Rail mounting

 195,00 (excl. btw)
 235,95 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470-12V

– 4-poort in / 4-poort uit
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industriële injector HUB
– Din Rail bevestiging
– 12 Volts input versie

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-E302

– Industriele PoE extender
– 1-poort in / 2-poorten uit
– IEEE802.3bt POE++
– 3 Gb 10/100/1000Base-T poorten
– Verlengt Data en PoE over 100 mtr

 149,00 (excl. btw)
 180,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet ISW-808PT-M12

– 8-poort 10/100TX Industriële switch
– 8-Poort 802.3at POE+ End-span
– IP67 M12 Water/stof DICHT
– EN50155 Toepassingen
– Redundante DC Power input

 381,00 (excl. btw)
 461,01 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-201ET

– Long Reach ULTRA POE Extender
– Industrial design
– 1-port 10/100/1000T Ultra POE
– 1-port Coax/UTP Long Reach POE
– -20 ~ +70 degrees C

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet WGS-4215-8HP2S

– 8-port wall-mount managed switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3bt UPOE
– 4-port 10/100/1000T 802.3at HPOE
– 2-port 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Naast deze Power Over Ethernet ontwikkelingen die tot maximaal 100 meter data en PoE versturen over de UTP kabel, heeft Planet networking & communication nu ook een complete range LRP - Long Reach POE ontwikkeld. Met deze range producten is het mogelijk om Power en Data over afstanden veel langer dan 100 meter te versturen met gebruik van een normale UTP kabel of zelfs over een Coax kabel. Vooral dat laatste is interessant omdat veel bedrijven nog gebruik maken van analoge camera’s die middels een coax kabel zijn aangesloten. Met de nieuwe LRP oplossingen kunnen de kabels blijven liggen en kan men toch de analoge camera vervangen door een IP camera. Al deze oplossingen: POE injectoren POE splitters POE extenders POE Switches POE Media converters POE renewable energy switches zijn natuurlijk ook in de industriële uitvoering verkrijgbaar. Planet heeft een complete range POE producten in het industriële assortiment. De Industriële oplossingen kenmerken zich door verschillende zaken. De units hebben een robuuste behuizing. Deze behuizing is vaak voorzien van ribben om zo een natuurlijk koeling van de componenten te verkrijgen en de behuizing is meer bestand tegen beschadigingen door meer industrieel gebruik. De units zijn beter bestand tegen veel hogere en veel lagere temperaturen. De temperaturen kunnen, afhankelijk van de uitvoering, variëren van -40 tot +75 graden Celsius. Afhankelijk van de uitvoering kunnen de units zelfs bestand zijn tegen onderdompeling in water en dan zelfs onder water functioneren - EN50155. Veel van de systemen worden gevoed met een DC Spanning en veel systemen kunnen ook dubbel - redundant - worden gevoed voor een nog hogere beschikbaarheid. De manier van plaatsing varieert van Din-Rail, Wall mount (wandbevestiging), Magneet bevestiging, rack plaatsing en natuurlijk plaatsing op de desk-top.

Selecteer een Afleverpunt