Industrieel Power over Ethernet

Power over Ethernet is zo langzamerhand een wijd verbreide techniek die nog steeds met sprongen vooruit gaat. Niemand had durven denken dat er in de zeer nabije toekomst vermogens van bijna 100 Watt over het datakabeltje gestuurd zouden kunnen worden terwijl nog steeds een dataverbinding van 1 Gigabit in stand wordt gehouden.

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 480W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 480Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 146,00 (excl. btw)
 176,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Design Din-Rail Switch
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75 gr. Celsius
– UTP Extender 250meter

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF-12V

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Din-Rail Design Switch
– Redundant power 12-56Volt DC
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75gr Celsius
– UTP Extender 250 meter

 315,00 (excl. btw)
 381,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4P2S

– Industriële L2+ managed Switch
– 4-poort 10/100/1000T 802.3at
– 2-poort 100/1000X SFP
– Redundant ERPS Ring
– Redundant Power

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-16P4S

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gigabit
– Industrial ehternet switch
– 16-port IEEE802.3at PoE+
– Layer3 OSPF routing
– 4-port 1G/2.5G SFP GBic’s

 809,00 (excl. btw)
 978,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4X

• Layer 3 switch
• 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
• 4 gedeelde SFP+ poorten 10G
• Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
• Fan-loos ontwerp

 859,00 (excl. btw)
 1.039,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S

• 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
• Industrieel Din-rail Ontwerp
• 8-poort Ultra Power 95W PoE
• 2-poort 1G/2,5G SFP
• 48-56V redundant DC input

 519,00 (excl. btw)
 627,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S2X

– 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
– Industrieel Din-rail Ontwerp
– 8-poort Ultra Power PoE
– 2-poort 10G SFP
– 2-poort 1G/2,5G SFP

 566,00 (excl. btw)
 684,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-6329-8UP2S2X

  • Industriële L3 Din-Rail switch
  • Ultra PoE 802.3bt POE++
  • 8 poort 10/100/1000T
  • 2 poort 1G/2,5G SFP
  • 2 poort 10G SFP+

 822,00 (excl. btw)
 994,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-824UPT

– 4-port 10/100/1000T 802.3bt POE+
– 2-port 10/100/1000T
– 2-port 10/100/1000X SFP
– Industrial Gigabit Switch
– Din-Rail mounting

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-165

– Industrial POE injector
– 1-port Gigabit
– Protection IP67
– 802.3at High Power POE+
– Water-proof design

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-60W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 60 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundante voeding

 134,95 (excl. btw)
 163,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-95W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 95 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundant voeding

 207,00 (excl. btw)
 250,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171S

– Ultra Power POE Splitter
– 60 Watt output
– 12V and 24V DC output
– IP30 protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C.

 178,95 (excl. btw)
 216,53 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-173S

– 1-poort in en 1-poort uit
– Ultra POE Splitter
– Industrieel ontwerp
– 10/100/1000Mbps
– 12Volt en 24Volt DC-output

 127,95 (excl. btw)
 154,82 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 48-56VDC input

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260-12V

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 12-56VDC input

 113,00 (excl. btw)
 136,73 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 2 port in / 2 port out
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 132,00 (excl. btw)
 159,72 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270-12V

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 12 – 56Volt DC input
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 229,00 (excl. btw)
 277,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470

– 4-port in / 4-port out
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industrial injector HUB
– Din Rail mounting

 195,00 (excl. btw)
 235,95 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470-12V

– 4-poort in / 4-poort uit
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industriële injector HUB
– Din Rail bevestiging
– 12 Volts input versie

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E302

– Industriele PoE extender
– 1-poort in / 2-poorten uit
– IEEE802.3bt POE++
– 3 Gb 10/100/1000Base-T poorten
– Verlengt Data en PoE over 100 mtr

 149,00 (excl. btw)
 180,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet ISW-808PT-M12

– 8-poort 10/100TX Industriële switch
– 8-Poort 802.3at POE+ End-span
– IP67 M12 Water/stof DICHT
– EN50155 Toepassingen
– Redundante DC Power input

 381,00 (excl. btw)
 461,01 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-201ET NIEUW

– Long Reach ULTRA POE Extender
– Industrial design
– 1-port 10/100/1000T Ultra POE
– 1-port Coax/UTP Long Reach POE
– -20 ~ +70 degrees C

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet WGS-4215-8HP2S

– 8-port wall-mount managed switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3bt UPOE
– 4-port 10/100/1000T 802.3at HPOE
– 2-port 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrial managed Flat Switch
– 8-port 10/100/1000T L2+/L4
– bt POE++ type-4
– 2-port 1G/2,5G SFP
– LCD Touch Screen

 399,00 (excl. btw)
 482,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet WGS-810

– Industial Switch
– 8-port 10/100/1000T Gigabit
– Flat type wall mount switch
– UTP Exender option 250 meter
– Temp. range -20 – 60 degrees C.

 72,95 (excl. btw)
 88,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet WGS-818HP

– Industrial flat type switch
– 8-port Gigabit 10/100/1000T 
– 8-port High Power PoE+
– Power budget 60/120Watt
– Temp. range -20 – 60 degrees C

 205,00 (excl. btw)
 248,05 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno 75-4GX8GP-V

– Din-Rail industrial Switch
– 4-port 1000X SFP
– 8-port 10/100/1000T POE
– Managed switch
– Temp. range -40 ~ +75 degr.C

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno 85-2GX4GP-VX

– Din-Rail Industrial Managed Switch
– 4-port 10/100/1000T af&at POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 329,00 (excl. btw)
 398,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno 85-4GX16GP-VX

– Din-Rail Industrial Managed Switch
– 16-port 10/100/1000T af&at POE
– 4-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 718,00 (excl. btw)
 868,78 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno 85-4GX8GP-VX

– Din-Rail Industrial Managed Switch
– 8-port 10/100/1000T af&at POE
– 4-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 460,00 (excl. btw)
 556,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno 65-1GX4GP

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno 65-1GX4GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 109,00 (excl. btw)
 131,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno 65-1GX8GP

– Din-Rail Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 123,00 (excl. btw)
 148,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno 65-2GX16GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 16-port 10/100/1000T af&at POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 356,00 (excl. btw)
 430,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno 65-2GX4GP

– Din-Rail Industrial Switch 12-58VDC
– 48-48VDC for PoE
– 4-port 10/100/1000T High Power POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 104,95 (excl. btw)
 126,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno 65-2GX8GP

– Din-Rail Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T af&at POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Naast deze Power Over Ethernet ontwikkelingen die tot maximaal 100 meter data en PoE versturen over de UTP kabel, heeft Planet networking & communication nu ook een complete range LRP - Long Reach POE ontwikkeld. Met deze range producten is het mogelijk om Power en Data over afstanden veel langer dan 100 meter te versturen met gebruik van een normale UTP kabel of zelfs over een Coax kabel. Vooral dat laatste is interessant omdat veel bedrijven nog gebruik maken van analoge camera’s die middels een coax kabel zijn aangesloten. Met de nieuwe LRP oplossingen kunnen de kabels blijven liggen en kan men toch de analoge camera vervangen door een IP camera. Al deze oplossingen: POE injectoren POE splitters POE extenders POE Switches POE Media converters POE renewable energy switches zijn natuurlijk ook in de industriële uitvoering verkrijgbaar. Planet heeft een complete range POE producten in het industriële assortiment. De Industriële oplossingen kenmerken zich door verschillende zaken. De units hebben een robuuste behuizing. Deze behuizing is vaak voorzien van ribben om zo een natuurlijk koeling van de componenten te verkrijgen en de behuizing is meer bestand tegen beschadigingen door meer industrieel gebruik. De units zijn beter bestand tegen veel hogere en veel lagere temperaturen. De temperaturen kunnen, afhankelijk van de uitvoering, variëren van -40 tot +75 graden Celsius. Afhankelijk van de uitvoering kunnen de units zelfs bestand zijn tegen onderdompeling in water en dan zelfs onder water functioneren - EN50155. Veel van de systemen worden gevoed met een DC Spanning en veel systemen kunnen ook dubbel - redundant - worden gevoed voor een nog hogere beschikbaarheid. De manier van plaatsing varieert van Din-Rail, Wall mount (wandbevestiging), Magneet bevestiging, rack plaatsing en natuurlijk plaatsing op de desk-top.