Industriële Media Converter

De Industriële Media Converter range is uitgevoerd met een “Slim-type” metalen IP30 behuizing voor een snelle plaatsing in een industriële veeleisende omgeving. Doordat de converters kunnen functioneren in een temperatuurrange van -40 – +75 graden Celsius kunnen deze Industriële media converters worden geplaatst in nagenoeg zware moeilijke omgeving.

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 480W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 480Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 146,00 (excl. btw)
 176,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-2205AT

– Industriële Media Converter
– 2 poort 10/100/1000T
– 2 poort 100/1000/2500X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 graden
– IP30 DinRail behuizing

 149,00 (excl. btw)
 180,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-815AT

– Industrial Media Converter
– 100/1000X to 10/100/1000T
– -45 – +75 degrees Celcius
– 9 – 48V DC Terminal Block
– Din-rail and Wall Mountable

 79,95 (excl. btw)
 96,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IGTP-825AT

  • Industrial mediaconverter
  • 1-port 10/100/1000T to 1000X SFP
  • High Power POE – POE+
  • Beschermingsklasse IP67
  • input 24-56VDC

 144,00 (excl. btw)
 174,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet IGUP-805AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 100/1000X SFP
– IEEE802.3bt Ultra Power ++ POE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 179,00 (excl. btw)
 216,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Serial over Ethernet

Planet IMG-2102TS

  • Industriële Modbus Gateway
  • 1-poort DB9 RS232/422/485
  • 1-poort SFP 100FX SC, SM 30km
  • Redundante voeding
  • Din-Rail IP30 behuizing

 169,00 (excl. btw)
 204,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Serial over Ethernet

Planet IMG-2105AT

  • Industriële Modbus Gateway
  • 1-poort DB9 RS232/422/485
  • 1-poort RJ45 100FX SFP
  • Redundante voeding
  • Din-Rail IP30 behuizing

 152,86 (excl. btw)
 184,96 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Serial over Ethernet

Planet IMG-2200T

  • Industriële Modbus Gateway
  • 2-poort DB9 RS232/422/485
  • 2-poort RJ45 10/100TX
  • Redundante voeding
  • Din-Rail IP30 behuizing

 249,00 (excl. btw)
 301,29 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Ethernet Extender

Planet IVC-234GT

– Industrial extender
– 1-port BNC/RJ11 to 4-port Gigabit Ethernet
– Redundant DC/DC Power
– VDSL2 30a
– VDSL2 G.Vectoring

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet WGR-500

– Four 10/100/1000BASE-T RJ45 ports
– One 10/100/1000BASE-T RJ45 WAN port or LAN port
– IPv6/IPv4 Routing
– Industrial wall mount or DIN-rail design
– Redundant power DC/DC

 98,00 (excl. btw)
 118,58 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-802T

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SC up to 2 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-802TS15

– 10/100TX to 100FX SC up to 15 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 94,95 (excl. btw)
 114,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-805AT

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SFP up to 60 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802T

– 1000Base-SX naar 10/100/1000T PoE 550m
– Industriële Media Converter
– SC Fiber Interface Multi Mode
– IP30 DIN rail en Wall-mount ontwerp
– -40 ~ +75 graden C.

 149,95 (excl. btw)
 181,44 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 120W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 120Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 69,00 (excl. btw)
 83,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-1205AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 2-port 100/1000X SFP
– Slim IP30 metal case protection
– DIN rail and Wall mount design
– Redundant Power Supply
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-805AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– LFP Function support
– IP30 Slim type metal case
– Redundant Power Supply

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-905A

– Industiële Gigabit Media Converter
– Gemanaged
– 1000Base-T naar Mini-GBIC
– Afstand afhankelijk van SFP Module
– Ruim temp. bereik -30 ~ +75 gr C.

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802TS

– 1000Base-LX to 10/100/1000T PoE 10km
– Industrial Media Converter
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 159,95 (excl. btw)
 193,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 24V 40W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 40Watt
– Uitgangsspanning: 24Volt DC

 38,00 (excl. btw)
 45,98 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 24V 60W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 60Watt
– Uitgangsspanning: 24Volt DC

 44,00 (excl. btw)
 53,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 75W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 75Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 49,00 (excl. btw)
 59,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 240W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 240Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Het beschikbare aantal Media Converters is enorm uitgebreid. Het omvat onder andere: Industriële Din-Rail 10G Ethernet Converters Industriële 10G/5G/2,5G/1G/100M koper naar 10GBASE-X SFP+ media converters Industriële managed Gigabit Ethernet media converters met een grote temperatuurrange van -30 - +75 graden celsius Industriele 10/100/1000T naar 2 poort 100/1000X SFP media converters Industriële 10/100/1000BASE-T naar 100/1000BASE-X SFP Media Converters -40 - +75 graden Celsius Industriële 10/100BASE-TX naar 100Base-FX Media Converters met grote temperatuur range 1000Base-X naar 10/100/1000Base-T 802.3at PoE+ Industriële Media Converters Alle industriële media converters zijn uitgevoerd voor DIN-Rail montage voor snelle en eenvoudige plaatsing. De media converters kunnen worden gevoed met gelijk- en wisselspanning, sommige converters kunnen alleen met DC en andere met DC en AC worden gevoed. Om de betrouwbaarheid nog verder te verhogen kunnen sommige van de converters gevoed worden door meerdere voedingen gelijktijdig, hierdoor wordt de converter nog steeds gevoed op het moment dat één van de twee voedingen uitvalt. Door de vele mogelijkheden om koper naar glasvezel te converteren is er eigenlijk altijd wel een passende oplossing voor uw toepassingen. Daarnaast biedt Planet ook nog een Industriële Media Converter die geschikt is om Power Over Ethernet te leveren. De Glasvezel data wordt dan omgezet in UTP Koper RJ45 data en daarnaast wordt er ook nog een IEEE802.3af/IEEE802.3at POE voeding op de UTP kabel geïnjecteerd. Op deze manier kan men de toepassing aan het einde van de data kabel die verbonden is met de POE Media Converter voeden zonder dat er een stopcontact nodig is op de eindlocatie, de voeding kan hierdoor dus vanaf 100 meter afstand geschieden.