PoE injector

Planet PoE-152

– PoE Injector
– Gigabit networking
– 1 poort in 1 poort uit
– End-span

 29,69 (excl. btw)
 35,92 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet PoE-163

– 1-poort High Power PoE Injector
– Gigabit
– 30 Watt Power
– Mid-span
– Interne voeding

 29,99 (excl. btw)
 36,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet IPOE-162

– High POE Injector
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 Bescherming
– Din Rail bevestiging

 82,95 (excl. btw)
 100,37 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • Active PoE standard 802.3af/802.3at
  • 48VDC output with load detection
  • Single cable input (Data + Power) suitable for remote installations
  • High-performance Lithium Battery 36.5Wh
  • A wall-mount plate included

 119,95 (excl. btw)
 145,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IGTP-815AT

– 1-poort SFP 1000BASE-X en 100BASE-FX dual mode
– 1-poort 10/100/1000BASE-T RJ45
– IEEE802.3at POE+ injector functie
– Industrieel IP30 metalen behuizing
– Din-rail en wandmontage ontwerp

 108,60 (excl. btw)
 131,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

Long Reach PoE extender

Planet LRP-101UH

– 1 poort injector
– RJ45 connector over UTP Cable
Transmitter unit
– tot 1000 meter overbruggen

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet HPoE-460

– 4-port HPOE HUB
– Mid-span
– 802.3af / at
– 120 Watt Power Budget

 85,00 (excl. btw)
 102,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet PoE-161

– High Power PoE injector
– Gigabit
– Mid-span
– 30 Watt

 36,59 (excl. btw)
 44,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-port PoE injector
– 10M/100M/1G/2,5G/5G/10G
– 802.3bt 95Watt POE
– Multi-Gigabit
– External Power supply

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-165

– Industrial POE injector
– 1-port Gigabit
– Protection IP67
– 802.3at High Power POE+
– Water-proof design

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260-12V

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 12-56VDC input

 98,00 (excl. btw)
 118,58 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 48-56VDC input

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-95W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 95 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundant voeding

 207,00 (excl. btw)
 250,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

Long Reach PoE extender

Planet LRP-101CH

– 1 poort injector
– BNC connector over coax
– Transmitter unit
– tot 1000 meter overbruggen

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-60W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 60 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundante voeding

 134,95 (excl. btw)
 163,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-171A-95

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 95Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 109,95 (excl. btw)
 133,04 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-171A-60

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 60Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802T

– 1000Base-SX naar 10/100/1000T PoE 550m
– Industriële Media Converter
– SC Fiber Interface Multi Mode
– IP30 DIN rail en Wall-mount ontwerp
– -40 ~ +75 graden C.

 149,95 (excl. btw)
 181,44 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-175-95

– 1-poort POE Injector
– Gigabit 10/100/1000Mbps
– 802.3bt PoE Power
– 95 Watt interne PWR

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet GTP-805A

– 1-poort RJ45 interface
– 1-Poort Mini-GBIC, SFP 
– IEEE802.3af / at Mid-Span PSE
– 30 Watt PoE

 73,00 (excl. btw)
 88,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-172

– Enkele poort
– 10/100/1000Mbps
– Ultra PoE injector
– 60 Watts
– Interne voeding

 49,50 (excl. btw)
 59,90 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FTP-802S15

– PoE Media Converter
– 100Base-FX to 10/100Base-TX
– SC, MM – 15 kilometer
– Compact Size, easy to install

 65,00 (excl. btw)
 78,65 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FTP-802

– Fast Ethernet Media Converter
– 10/100Base-TX naar 100Base-FX
– Wand montage ontwerp
– Prima oplossing voor long reach netwerk

 68,95  50,00 (excl. btw)
 60,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet POE-171

– Ultra PoE Injector
– 60-Watt
– Interne Voedings Adapter
– Gigabit

 49,95 (excl. btw)
 60,44 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-173

– Ultra Power PoE injector
– 60 Watt
– 1 Gigabit poort
– Geschikt voor wandmontage
– Interne voeding

 47,50 (excl. btw)
 57,48 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

– PoE injector
– Fast Ethernet
– Mid-Span
– Plug and Play

 28,69 (excl. btw)
 34,71 (incl. btw)

In Winkelwagen