MGB mini-GBIC

Kijk op onze FAQ


  1. Planet MGB-TL40

    • SFP-Port 1000Base-LX Transceiver
    • Dual LC/UPC Connector
    • Single mode, TX:13100 nm
    • 40 kilometer
    • -40 ~ +75 degrees Celsius

    € 44,71 € 36,95
  2. Planet MGB-TLX

    • PHY Type IEEE802.3z 1000Base-LX Transceiver
    • LC Connector
    • Single mode, TX:1310 nm
    • 10 kilometer
    • -40 ~ +75 degrees Celsius

    € 38,76 € 32,03
  3. Planet MGB-TSX

    • PHY Type IEEE802.3z 1000Base-SX
    • LC Connector
    • Multi mode, TX:850 nm
    • 220 & 550 meter
    • -40 ~ +75 degrees Celsius

    € 37,22 € 30,76
  4. Planet MGB-LB20

    • PHY Type IEEE802.3ah 1000Base-BX
    • WDM/Bidi LC Connector
    • Single mode, TX:1550 nm, RX: 1310nm
    • 20 kilometer
    • -0 ~ +60 degrees Celsius

    € 53,18 € 43,95
  5. Planet MGB-LB10

    • PHY Type IEEE802.3ah 1000Base-BX
    • WDM/Bidi LC Connector
    • Single mode, TX:1550 nm, RX: 1310nm
    • 10 kilometer
    • -0 ~ +60 degrees Celsius

    € 47,06 € 38,89
  6. Planet MGB-LA20

    • PHY Type IEEE802.3ah 1000Base-BX
    • WDM/Bidi LC Connector
    • Single mode, TX:1550 nm, RX: 1310nm
    • 20 kilometer
    • -0 ~ +60 degrees Celsius

    € 39,87 € 32,95
  7. Planet MGB-LA10

    • PHY Type IEEE802.3ah 1000Base-BX
    • WDM/Bidi LC Connector
    • Single mode, TX:1310 nm, RX: 1550 nm
    • 10 kilometer
    • -0 ~ +60 degrees Celsius

    € 44,15 € 36,49
  8. Planet MGB-L120

    • PHY Type IEEE802.3z 1000Base-ZX
    • LC Connector
    • Single mode, TX:1550 nm
    • 120 kilometer
    • -0 ~ +60 degrees Celsius

    € 193,54 € 159,95
  9. Planet MGB-L30

    • PHY Type IEEE802.3z 1000Base-LX
    • LC Connector
    • Single mode, TX:1310 nm
    • 30 kilometer
    • 0 ~ +60 degrees Celsius

    € 49,31 € 40,75