ANGEBOT

BELIEBTE PRODUKTE

High Power PoE

Planet POE-171S

– Ultra Power over Ethernet Splitter
– 60 Watt
– Gigabit
– output 12V/19V/24V selectable

 69,75 (exkl. MwSt.)
 84,40 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

High Power PoE

Planet PoE-163

– 1-poort High Power PoE Injector
– Gigabit
– 30 Watt Power
– Mid-span
– Interne voeding

 31,99 (exkl. MwSt.)
 38,71 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Gigabit Media Converter

Planet GST-805A

– Smart Media Converter
– 10/100/1000BASE-T RJ-45
– 1000BASE-SX/LX – SFP
– Dip switch for fiber settings
– LLR – LLCF

 59,95 (exkl. MwSt.)
 72,54 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Industial Power over Ethernet

Planet IGTP-815AT

– 1-poort SFP 1000BASE-X en 100BASE-FX dual mode
– 1-poort 10/100/1000BASE-T RJ45
– IEEE802.3at POE+ injector functie
– Industrieel IP30 metalen behuizing
– Din-rail en wandmontage ontwerp

 108,60 (exkl. MwSt.)
 131,41 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– Industriële MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Temp -40 ~ +75 graden
– Duplex/Single LC connector
– Industriële uitvoering (T)

 28,44 (exkl. MwSt.)
 34,41 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– Alle MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 23,11 (exkl. MwSt.)
 27,96 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Accu's voor recreatie

PBQ7-12L 12Volt – 7Ah

– General Purpose batterijen
– 7Ah (20H) – 12Volt
– Faston 6.3mm T2
– Onderhoudsvrij VRLA blok
– ABS Behuizing

 19,95 (exkl. MwSt.)
 24,14 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– PoE Injector
– Gigabit networking
– 1 poort in 1 poort uit
– End-span

 29,69 (exkl. MwSt.)
 35,92 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-501T

– 5-poort 10/100/1000T Switch
– Gigabit
– Industrieel Ontwerp
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 grad C
– Din-Rail / Wand Montage

 85,95 (exkl. MwSt.)
 104,00 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Cellpower

PBQ 2.6-12 AGM

– 12 Volt Blok
– 2,6Ah capaciteit bij 20h
– Design Life – 3-5 jaar
– Aansluiting – Faston 4,8mm
– Gewicht – 0,94kg

 15,45 (exkl. MwSt.)
 18,69 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-port compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functions
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount design
– 12V to 48V DC, redundant power

 58,95 (exkl. MwSt.)
 71,33 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 240W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 240Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 89,00 (exkl. MwSt.)
 107,69 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– S4P-RBC21 vervangingsset voor UPS
– Set bestaat uit één blok
– Hoge kwaliteit batterij

 15,67 (exkl. MwSt.)
 18,96 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– S4P-AP200 vervangingsset voor UPS
– Set bestaat uit twee blokken
– Hoge kwaliteit batterijen

 18,36 (exkl. MwSt.)
 22,22 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– 24-port PoE+ (30,8Watt)
– Managed Injector
– Gigabit
– Power budget 440 Watts

 369,00 (exkl. MwSt.)
 446,49 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Ethernet

Planet VC-234

– Ethernet over VDSL2 Bridge
– 4-port
– Profile 17a / 30a
– CO/CPE Mode
– Plug & Play

 79,95 (exkl. MwSt.)
 96,74 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

MFB mini-GBIC

Planet MFB-FB20

– SFP-poort 100Base-BX Transceiver
– WDM, TX: 1550nm
– 20km

 32,95 (exkl. MwSt.)
 39,87 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Batterij sets

S4P-BLK10

– Batterijvervangingsset voor UPS
– 12 Volt
– 2 batterijblokken in de set

 39,91 (exkl. MwSt.)
 48,29 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

Elektrische Scooter Accu's

Scooter 4 stuks 20Ah – Novox C10 EX

– 4 blokken
– 12Volt 20Ah
– Extreme uitvoering, veel laadcycli
– zeer geschikt voor elektrische scooter
– Past in de Novox C10

 250,00 (exkl. MwSt.)
 302,50 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb
Angebot!

– LiFePo4 accu
– Incl. Lader en draagtas
– 12 Volt 16Ah
– ca. 27 holes op één lading
– Zeer lange levensduur.

 220,22  161,00 (exkl. MwSt.)
 194,81 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

On-line (VFI) UPS

PowerWat+ 3kVA Tower UPS

– PowerWat+ 3000VA / 2700 Watt
– Tower uitvoering
– Batterijuitbreiding 5-32 minuten
– On-line – VFI – Dubbel Conversie

 459,00 (exkl. MwSt.)
 555,39 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– 2 RJ45 interfaces
  – 1-poort PoE Power + Data input
  – 1-poort Data output
– 1 DC out plug connector
– 802.3at Power over Ethernet Plus PD
– Splitst 52~56V DC POE naar 5/12V DC

 36,00 (exkl. MwSt.)
 43,56 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– 5 blokken
– 12Volt 20Ah
– Extreme uitvoering, veel laadcycli
– zeer geschikt voor elektrische scooter

 329,00 (exkl. MwSt.)
 398,09 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb

– 8-poort 10/100TX Switch
– 8-poort 802.3at POE+
– 1-poort 10/100/1000T
– 1-poort 100/1000X SFP
– Desktop switch – 120 WATTS

 89,95 (exkl. MwSt.)
 108,84 (inkl. MwSt.)

In Warenkorb