PoE injector

Planet PoE-152

– PoE Injector
– Gigabit networking
– 1 poort in 1 poort uit
– End-span

 29,69 (excl. btw)
 35,92 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-501T

– 5-poort 10/100/1000T Switch
– Gigabit
– Industrieel Ontwerp
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 grad C
– Din-Rail / Wand Montage

 85,95 (excl. btw)
 104,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 23,11 (excl. btw)
 27,96 (incl. btw)

In Winkelwagen

Shop4power

Planet GSW-2401

– 24-port 10/100/1000Mbps Switch
– Gigabit
– Auto Negotiation
– Auto MDI/MDI-X

 86,49 (excl. btw)
 104,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet PoE-163

– 1-poort High Power PoE Injector
– Gigabit
– 30 Watt Power
– Mid-span
– Interne voeding

 29,99 (excl. btw)
 36,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 240W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 240Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE Splitter

Planet POE-171S

– Ultra Power over Ethernet Splitter
– 60 Watt
– Gigabit
– output 12V/19V/24V selectable

 60,09 (excl. btw)
 72,71 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-172

– Enkele poort
– 10/100/1000Mbps
– Ultra PoE injector
– 60 Watts
– Interne voeding

 49,50 (excl. btw)
 59,90 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-801T

– 8-poort Switch
– Industriële switch
– 10/100/1000Mbps
– Temp. range -40 ~ +75 gr. Celsius
– IP30 metalen behuizing

 104,95 (excl. btw)
 126,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet CB-DASFP-0.5M

– 10G SFP+ Cable
– Cable length 0,5m

 35,95 (excl. btw)
 43,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470

– 4-port in / 4-port out
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industrial injector HUB
– Din Rail mounting

 179,00 (excl. btw)
 216,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-501T

– 5-poort 10/100TX Industriële Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– Auto MDI/MDI-X functie
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wandmontage mogelijk

 56,00 (excl. btw)
 67,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-908HP

– 8-poort
– 10/100/1000T
– 802.3at PoE+
– 1 Uplink poort 10/100/1000T
– Desktop Switch

 107,95 (excl. btw)
 130,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet IPOE-162

– High POE Injector
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 Bescherming
– Din Rail bevestiging

 82,95 (excl. btw)
 100,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet WGS-4215-8HP2S

– 8-port wall-mount managed switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3bt UPOE
– 4-port 10/100/1000T 802.3at HPOE
– 2-port 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-500T

– Industriële Switch
– 5-poort met auto MDI/MDI-X functie
– 10/100TX
– Compacte Ethernet Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN-Rail en wand montage ontwerp

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E174

– 1-prt UPoE – 4-Prt 802.3af/at Extender
– Gigabit
– Industrieel ontwerp
– Vergroot bereik van PoE+Data – 100 mtr
– 30 Watt PoE per poort

 129,95 (excl. btw)
 157,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S

• 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
• Industrieel Din-rail Ontwerp
• 8-poort Ultra Power 95W PoE
• 2-poort 1G/2,5G SFP
• 48-56V redundant DC input

 519,00 (excl. btw)
 627,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet IVC-234GT

– Industrial extender
– 1-port BNC/RJ11 to 4-port Gigabit Ethernet
– Redundant DC/DC Power
– VDSL2 30a
– VDSL2 G.Vectoring

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet POE-E202

– Extender 100 mtr naar 200 mtr
– 1-poort in / 2-poort uit
– Gigabit PoE
– High Power PoE

 56,50 (excl. btw)
 68,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-620TF

– 4-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Industrial Design
– Din-rail
– Wide temp range -40 ~ +75 degr C

 152,95 (excl. btw)
 185,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet HPoE-460

– 4-port HPOE HUB
– Mid-span
– 802.3af / at
– 120 Watt Power Budget

 85,00 (excl. btw)
 102,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-16GP-VX

– Din-Rail Industrial Managed Switch
– 16-port 10/100/1000T af and at POE
– Input voltage 10-58V non poe – 48-58V POE
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 388,00 (excl. btw)
 469,48 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF-12V

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Din-Rail Design Switch
– Redundant power 12-56Volt DC
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75gr Celsius
– UTP Extender 250 meter

 284,95 (excl. btw)
 344,79 (incl. btw)

In Winkelwagen
  • Active PoE standard 802.3af/802.3at
  • 48VDC output with load detection
  • Single cable input (Data + Power) suitable for remote installations
  • High-performance Lithium Battery 36.5Wh
  • A wall-mount plate included

 119,95 (excl. btw)
 145,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Design Switch
– Din-Rail housing
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75 gr. Celsius
– UTP Extender 250meter

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort 95W PoE++ input extender
– 4-poort PoE++ out (max. 32W p/p)
– Alle poorten Gigabit
– Extra 100 meter RJ45
– 65Watt PoE budget uitgang

 58,00 (excl. btw)
 70,18 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ultra Power Switch
– 2-port 90W 802.3bt
– 2-port 30W 802.3at
– 1-port gigabit Uplink
– 120Watt POE Budget

 107,99 (excl. btw)
 130,67 (incl. btw)

In Winkelwagen

Long Reach PoE extender

Planet LRP-101UH

– 1 poort injector
– RJ45 connector over UTP Cable
Transmitter unit
– tot 1000 meter overbruggen

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-port compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functions
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount design
– 12V to 48V DC, redundant power

 58,95 (excl. btw)
 71,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-poort Gigabit
– Managed Layer 2 Switch
– 2-poort 100/1000BASE-X SFP interfaces
– RJ45 interface for management en setup
– Ventilatorloos ontwerp

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Managed Layer 2 Switch

Planet GSD-1020S

– 8-port 10/100/1000Mbps Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed
– IGMP Snooping

 92,95 (excl. btw)
 112,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet POE-TESTER

– 802.3af / at
– Mid-span / End-span
– Compact size

 13,37 (excl. btw)
 16,18 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-4GX16GP-VX

– Din-Rail Industrial Managed Switch
– 16-port 10/100/1000T af&at POE
– 4-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 718,00 (excl. btw)
 868,78 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GT

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 72,90 (excl. btw)
 88,21 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270-12V

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 12 – 56Volt DC input
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S2X

– 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
– Industrieel Din-rail Ontwerp
– 8-poort Ultra Power PoE
– 2-poort 10G SFP
– 2-poort 1G/2,5G SFP

 559,00 (excl. btw)
 676,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470-12

– 4-poort in / 4-poort uit
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industriële injector HUB
– Din Rail bevestiging
– 12 Volts input versie

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 120W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 120Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 69,00 (excl. btw)
 83,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1600T

– 16-poort 10/100/1000BASE-T
– Industriële IP30 behuizing
– DIN-Rail en wand montage
– Redundante voeding
– Auto Negotiation
– Temp bereik -40 to 75 graden. C

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4S

– Layer 3 switch
– 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 4 gedeelde SFP poorten
– Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
– Fan-loos ontwerp

 769,00 (excl. btw)
 930,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-614HPT

– Industrial Gigabit Switch
– 4-port Gigabit POE
– 1-port Gigabit copper
– 1-port SFP
– -40 – 75 degrees C. 

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-201-KIT NIEUW

– Long Reach ULTRA POE Extender kit
– Industrieel ontwerp
– UPOE uit
– Tot 600Mbps power + data
– UTP of Coaxkabel

 329,00 (excl. btw)
 398,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

• 24-port 10/100/1000T Ultra PoE
• 4-port Gigabit TP/SFP Combo
• Managed Swtich
• Power budget 600 Watt

 669,00 (excl. btw)
 809,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE Splitter

Planet POE-172S

• UPOE – Splitter
• Ultra POE end-span / mid-span compatibel
• 12V / 19V / 24V DIP switch
• IEEE 802.3bt
• Backward compatibel met 802.3at PoE+

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 24V 40W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 40Watt
– Uitgangsspanning: 24Volt DC

 38,00 (excl. btw)
 45,98 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 75W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 75Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 49,00 (excl. btw)
 59,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet FSD-604HP

– 6-port 10/100TX Switch
– 4-port 802.3af/at PoE+ 30Watt
– Desktop design
– Fanless design
– Port VLAN

 38,00 (excl. btw)
 45,98 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FSD-804P

– 8 port 10/100T Fast Ethernet Switch
– 4 port 802.3at/af PoE injector (port 1-4)
– Fanless design
– End-span
– UTP extension to 200m
– 60-watt PoE budget

 59,00 (excl. btw)
 71,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet WGS-804HP

– 8-port 10/100/1000Base-T
– Wall mounted and DIN rail
– Industrial Gigabit Ethernet Switch
– 4-port IEEE802.3at / af POE injector
– IP30 metal chassis

 119,95 (excl. btw)
 145,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4T2S

– industriële managed L2+ switch
– 4-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– DIN-rail en wall-mount ontwerp
– Redundante power voeding
– -40 ~ +75 graden C

 222,00 (excl. btw)
 268,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort Long Reach PoE Extender
– Coax kabel
– Plug en Play
– IEEE802.3 af en at
– -20 tot +70 graden C temp. bereik

 204,29 (excl. btw)
 247,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8T2S

– 8-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– Wand montage uitvoering
– Industriële managed Switch
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 graden C.

 148,00 (excl. btw)
 179,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-poort Gigabit Switch
– Managed
– 2-poort SFP interfaces
– Ventilatorloos ontwerp
– 9K jumbo frame

 157,00 (excl. btw)
 189,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE Switch

Planet GSD-604HP

– 4-poort 10/100/1000T – 802.3at PoE+
– 2-poort 10/100/1000T
– Desktop Switch
– Externe 55 Watt voeding

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

– PoE Long Reach over UTP
– 1-poort
– afstanden tot 500 meter
– tot 25 watt PoE
– Temp. bereik -20 ~ +75 graden C
– Plug n Play

 204,39 (excl. btw)
 247,31 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GS-4210-8P2S

– 8-poort Switch
– 10/100/1000T 802.3at PoE
– 2-poort 100/1000X SFP
– Managed Switch

 164,50 (excl. btw)
 199,05 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-101CE

– 1-poort Long Reach PoE Extender
– UPT -> Coax kabel -> UTP
– Plug en Play
– IEEE802.3 af en at
– Temp. bereik -20 ~+75 graden C.

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020HPT

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Industriële switch
– Managed switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 439,00 (excl. btw)
 531,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-poort PoE, 60-watt PoE budget  
– Één 10/100Mbps uplink poort  
– Compact desktop palm formaat ontwerp
– IEEE802.3af/at PoE

 39,95 (excl. btw)
 48,34 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Ophanging voor 10″ Rack
– Geschikt voor veel 10″ units

 6,55 (excl. btw)
 7,93 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet HPOE-2400G

– 24-poort PoE+
– Managed injector HUB
– Gigabit
– Power Budget 720 Watts

 452,16 (excl. btw)
 547,11 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet PoE-161

– High Power PoE injector
– Gigabit
– Mid-span
– 30 Watt

 36,59 (excl. btw)
 44,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industriële MGB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Temp -40 ~ +75 graden
– Duplex/Single LC connector
– Industriële uitvoering (T)

 28,44 (excl. btw)
 34,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MTB-T 10GBASE Modules
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– LR/SR/BX/T Modules
– SFP+ multi-source agr compliant
– Industriële uitvoering T-series

 56,00 (excl. btw)
 67,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-75-4GX8GT-X10-V

– Din-Rail Industrial Managed switch
– 8-port 10/100/1000T RJ45
– 4-port 1000X SFP
– Input Voltage – 18-75VDC
– Extreme EMC protection

 289,00 (excl. btw)
 349,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet ICG-2515-NR

– Industrial GR Gateway
– 5-port 10/100/1000T
– M2M and IoT deployment
– Dual SIM’s
– VPN

 829,00 (excl. btw)
 1.003,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-8T2S

– Industrial 10/100/1000T 8-port Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed L2/L4
– Din Rail IP30 mountable housing
– IGMP snooping / RING / NMS

 229,00 (excl. btw)
 277,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-75-2GX16GP-V

– Din-Rail industrial IP40 Switch
– 2-port 1000X SFP
– 16-port 10/100/1000T POE
– Managed switch
– Temp. range -40 ~ +75 degr.C

 587,00 (excl. btw)
 710,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-75-2GX8GP-V

– Din-Rail industrial IP40 Switch
– 2-port 1000X SFP
– 8-port 10/100/1000T POE
– Managed switch
– Temp. range -40 ~ +75 degr.C

 229,95 (excl. btw)
 278,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-port PoE injector
– 10M/100M/1G/2,5G/5G/10G
– 802.3bt 95Watt POE
– Multi-Gigabit
– External Power supply

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-2GX8GP-VX

– Din-Rail industrial Switch
– 2-port 1000X SFP
– 8-port 10/100/1000T POE
– Managed switch
– Temp. range -40 ~ +75 degr.C

 419,00 (excl. btw)
 506,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 24V 60W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 60Watt
– Uitgangsspanning: 24Volt DC

 44,00 (excl. btw)
 53,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-165

– Industrial POE injector
– 1-port Gigabit
– Protection IP67
– 802.3at High Power POE+
– Water-proof design

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260-12V

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 12-56VDC input

 98,00 (excl. btw)
 118,58 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 48-56VDC input

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet ISW-808PT-M12

– 8-poort 10/100TX Industriële switch
– 8-Poort 802.3at POE+ End-span
– IP67 M12 Water/stof DICHT
– EN50155 Toepassingen
– Redundante DC Power input

 381,00 (excl. btw)
 461,01 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet CB-DASFP-2M

– 10G SFP+ Cable
– Cable length 2m

 45,95 (excl. btw)
 55,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-75-8GT-V

• Din-Rail Manage Industrial Switch
• 8-port 10/100/1000T
• Temp. range -40 ~ +75 degr. C
• Fanless design
• IP40

 169,00 (excl. btw)
 204,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-75-4GX8GT-V

• Din-Rail Industrial Managed Switch
• 8-port 10/100/1000T RJ45
• 4-port 1000X SFP
• Temp. range -40 ~ +75 degr. C
• Fanless design • IP40

 229,00 (excl. btw)
 277,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-75-2GX4GP-V

– Din-Rail industrial Switch
– 2-port 1000X SFP
– 4-port 10/100/1000T POE
– Managed switch
– Temp. range -40 ~ +75 degr.C

 224,95 (excl. btw)
 272,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GT

– Din-Rail Industrial Switch 12-58VDC
– 4-port 10/100/1000T Gigabit
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 84,95 (excl. btw)
 102,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GP

– Din-Rail Industrial Switch 12-58VDC
– 48-48VDC for PoE
– 4-port 10/100/1000T High Power POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 104,95 (excl. btw)
 126,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-16T2S

– Industriele Din-Rail Switch
– 16 poort 10/100/1000T
– 2 poort 100/1000X SFP
– Managed Gigabit L2/L4 Switch
– IGMP Snooping

 306,00 (excl. btw)
 370,26 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrial Flat type Switch
– Managed Layer 2+
– 8-port 10/100/1000T
– IEEE802.3bt POE++ type-4
– 2-port 1G/2,5G SFP
– LCD Touch Screen

 399,00 (excl. btw)
 482,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX8GP

– Din-Rail Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T af&at POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX8GP

– Din-Rail Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 123,00 (excl. btw)
 148,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-8GP-VX

– Din-Rail Industrial Managed Switch
– 8-port 10/100/1000T af and at POE
– Input voltage 10-58V non poe – 48-58V POE
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 223,00 (excl. btw)
 269,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Universal Network Controller
– 10″ colour touch screen
– Node Discovery
– Topology View
– Dashboard

 1.380,00 (excl. btw)
 1.669,80 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-8GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T af and at POE
– Input voltage 10-58V non poe – 48-58V POE
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 104,00 (excl. btw)
 125,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-5GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 5-port 10/100/1000T af and at POE
– Input voltage 10-58V non poe – 48-58V POE
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX16GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 16-port 10/100/1000T af&at POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 356,00 (excl. btw)
 430,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX8GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T af&at POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 165,00 (excl. btw)
 199,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 109,00 (excl. btw)
 131,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-8GT-VX

– Industrial 12~58VDC switch
– Managed switch
– 8-port 10/100/1000BASE-T
– IP50 fanless design
– Din-Rail mounting
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-2GX4GT-VX

– Industrial 12~58VDC switch
– Managed switch
– 4-port 10/100/1000BASE-T
– 2-port 1000BASE-X
– IP50 fanless design, Din-rail
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-2GX8GT-VX

– Industrial 12~58VDC switch
– Managed switch
– 8-port 10/100/1000BASE-T
– 2-port 1000BASE-X
– IP50 fanless design – Din-Rail
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GP

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-8GT

– Din-Rail Industrial Switch
– input 12-58VDC
– 8-port 10/100/1000T
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 83,00 (excl. btw)
 100,43 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX8GT

– Din-Rail Industrial Switch 12-58VDC
– 8-port 10/100/1000T
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

• Din-Rail Industrial mini Switch
• 4-port 10/100T – 1-port 100X SFP
• Operating Voltage 12-58V DC
• Temp. range -30 ~ +75 degr. C
• IP40 – Fanless design

 47,19 (excl. btw)
 57,10 (incl. btw)

In Winkelwagen

Scodeno Industrieel

Scodeno XPTN-9000-65-5TX-mini

• Din-Rail Industrial mini Switch
• 5-port 10/100T
• Operating Voltage 12-58V DC
• Temp. range -30 ~ +75 degr. C
• IP40 – Fanless design

 35,70 (excl. btw)
 43,20 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-5GT

– Industrial Switch
– 5-port 10/100/1000T
– IP40 – Din-Rail housing
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design

 42,90 (excl. btw)
 51,91 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX16GT-X

– Industrial DC12 ~ 58V Switch
– 16-port 10/100/1000BASE-T
– 2-port 1000BASE-X
– IP50 – fanless desing
– Temp.range -40 – +75 degr. C
– Din-Rail mounting

 314,00 (excl. btw)
 379,94 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-4GX8GT-X

– Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000BASE-T
– 4-port 1000BASE-X
– IP50 – fanless desing
– Temp.range -40 – +75 degr. C
– Din-Rail mounting

 275,00 (excl. btw)
 332,75 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Gigabit Switch
– 5-poort 10/100/1000T
– 1-poort 1000X fiber SFP
– Fanless
– Green networking

 32,29 (excl. btw)
 39,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX8GT-X

– Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000BASE-T
– 2-port 1000BASE-X
– IP50 – fanless desing
– Temp.range -40 – +75 degr. C
– Din-Rail mounting

 139,00 (excl. btw)
 168,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX8GT-X

– Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000BASE-T
– 1-port 1000BASE-X
– IP50 – fanless desing
– Temp.range -40 – +75 degr. C
– Din-Rail mounting

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet IGS-6325-20T4C4X

– 20-ports 10/100/1000T 
– 4-port Gb TP/SFP 
– 4-port 10Gb SFP+
– Layer 3 Switch
– Industrial design 
– Supports ERPS

 735,00 (excl. btw)
 889,35 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-port 10/100TX 802.3at PoE switch
– 2-port 10/100TX
– Fanless design
– 30Watt per port POE
– UTP extend –> 250 meters

 69,99 (excl. btw)
 84,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8T8S4X

– Industriële L3 8-poort 10/100/1000T
– 8-poort 1G/2,5G SFP
– 4-poort 10G SFP
– Managed Ethernet Switch
– Temp bereik -40 – +75 graden C

 545,00 (excl. btw)
 659,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 2 port in / 2 port out
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 132,00 (excl. btw)
 159,72 (incl. btw)

In Winkelwagen

Duurzaam PoE Systeem

Planet BSP-360

– 5-port 10/100/1000BASE-T Gigabit RJ45
– 4-port IEEE802.3af/at PoE injector
– MPPT Charge Controller
– Suitable for Lead-Acid battery 24Volt
– 24V DC OUTPUT

 489,00 (excl. btw)
 591,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet WGS-810

– Industial Switch
– 8-port 10/100/1000T Gigabit
– Flat type wall mount switch
– UTP Exender option 250 meter
– Temp. range -20 – 60 degrees C.

 60,00 (excl. btw)
 72,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet WGS-818HP

– Industrial flat type switch
– 8-port Gigabit 10/100/1000T 
– 8-port High Power PoE+
– Power budget 60/120Watt
– Temp. range -20 – 60 degrees C

 168,00 (excl. btw)
 203,28 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet WGS-814HP

– 8-port 10/100/1000T Gigabit switch
– 4-port High Power PoE+
– Flat wall mounted 
– Industrial flat design
– temp. range -20 – 60 degrees C.

 109,95 (excl. btw)
 133,04 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-803

– Gigabit Switch
– 8-poorten
– Externe voeding
– Metalen behuizing
– Desktop size

 28,90 (excl. btw)
 34,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MTB 10GBASE Modules
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– LR/SR/BX/T Modules
– SFP+ multi-source agr compliant
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 48,00 (excl. btw)
 58,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MGB 2G Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– Nagenoeg alles op voorraad
– Duplex/Single LC connector
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 39,00 (excl. btw)
 47,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MFB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– 125Mbps IEEE802.3u 100BASE-FX
– 125Mbps FDDI ISO/IEC9314-1
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 21,00 (excl. btw)
 25,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort POE splitter
– 10/100/1000T 802.3bt PoE++
– 12V / 19V / 24V
– 802.3bt type 4 PD
– PoH compatible

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet ICG-2420-LTE

– 4G LTE Cellular Gateway
– Industrial version
– 4-port 10/100TX
– 2 SIM card slots
– Temp range -20 ~ 70 deg C.

 389,00 (excl. btw)
 470,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-824UPT

– 4-port 10/100/1000T 802.3bt POE+
– 2-port 10/100/1000T
– 2-port 10/100/1000X SFP
– Industrial Gigabit Switch
– Din-Rail mounting

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TSB

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– 1550 / 1310 nm
– Multi mode
– LC
– 2 kilometer

 42,50 (excl. btw)
 51,43 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TFA40

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
– Single mode
– WDM / Bidi LC
– 40 kilometer

 44,50 (excl. btw)
 53,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-F20

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 60 kilometer

 35,60 (excl. btw)
 43,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-16T4S

– Industrial design
– 16-ports 10/100/1000BASE-T RJ45
– 4-ports 100/1000BASE-X SFP slots
– Layer 3 IP routing features
– Din-RAIL or wall mounting

 568,00 (excl. btw)
 687,28 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-16P4S

– 16-port 10/100/1000BASE-T Gigabit
– Industrial ehternet switch
– 16-port IEEE802.3at PoE+ 
– Layer3 OSPF routing
– 4-port 1G/2.5G SFP GBic’s

 809,00 (excl. btw)
 978,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

• Ultra Power Multi-Gigabit Injector HUB
• 4- poorten
• Geschikt voor wandmontage
• 160 Watts Power budget
• 3 POE modes

 218,50 (excl. btw)
 264,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet RKE-DIN set voor DIN Rail

– Ophanging voor DIN-Rail
– Geschikt voor veel industriële units

 6,55 (excl. btw)
 7,93 (incl. btw)

In Winkelwagen

Fiber Optical Bypass Switch

Planet IFB-244-MSC

– Industriële Glasvezel Bypass Switch
– Din-Rail bevestiging
– IP30 metalen behuizing
– Bypass switch tijd <8ms
– redundante power input

 305,00 (excl. btw)
 369,05 (incl. btw)

In Winkelwagen

Fiber Optical Bypass Switch

Planet IFB-244-MLC

– Industrial Fiber Optical Bypass Switch
– Din-Rail mounting
– IP30 metal housing
– Bypass switch time <8ms
– redundant power inputs

 305,00 (excl. btw)
 369,05 (incl. btw)

In Winkelwagen

Fiber Optical Bypass Switch

Planet IFB-244-SSC

– Industrial Fiber Optical Bypass Switch
– Din-Rail mounting
– IP30 metal housing
– Bypass switch time <8ms
– redundant power inputs

 305,00 (excl. btw)
 369,05 (incl. btw)

In Winkelwagen

Fiber Optical Bypass Switch

Planet IFB-244-SLC

– Industrial Fiber Optical Bypass Switch
– Din-Rail mounting
– IP30 metal housing
– Bypass switch time <8ms
– redundant power inputs

 305,00 (excl. btw)
 369,05 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E302

– Industriele PoE extender
– 1-poort in / 2-poorten uit
– IEEE802.3bt POE++
– 3 Gb 10/100/1000Base-T poorten
– Verlengt Data en PoE over 100 mtr

 149,00 (excl. btw)
 180,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Geen categorie

Planet NMS-500

– Network Management Controller
– 5 port 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet RJ45
– Enterprise Class Controller
– Node Discovery
– Topology view

 849,00 (excl. btw)
 1.027,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN Rail Power Supply

Planet DC power supply 48V 480W

– DC voedingsadapter
– Din-rail montage geschikt
– Vermogen 480Watt
– Uitgangsspanning: 48Volt DC

 146,00 (excl. btw)
 176,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4X

• Layer 3 switch
• 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
• 4 gedeelde SFP+ poorten 10G
• Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
• Fan-loos ontwerp

 859,00 (excl. btw)
 1.039,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-173S

– 1-poort in en 1-poort uit
– Ultra POE Splitter
– Industrieel ontwerp
– 10/100/1000Mbps
– 12Volt en 24Volt DC-output

 127,95 (excl. btw)
 154,82 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E172 EOL – vervanger IPOE-E302

– 1-poort in / 2-poort out
– Ultra PoE Extender 100 meter
– Industrieel ontwerp
– IP63 aluminium behuizing

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-95W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 95 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundant voeding

 207,00 (excl. btw)
 250,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4P2S

– Industriële L2+ managed Switch
– 4-poort 10/100/1000T 802.3at
– 2-poort 100/1000X SFP
– Redundant ERPS Ring
– Redundant Power

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 16-port
– 10/100Mbps fast Ethernet Switch
– Supports auto MDI/MDI-X funct
– Dip switch for Standard/flow control 
  off/VLAN/Extend mode selection

 44,95 (excl. btw)
 54,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Shop4power

Planet VR-100

– 5-port Security Router
– 10/100/1000T VPN
– SPI Firewall
– Dual WAN
– FanLess

 139,00 (excl. btw)
 168,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-1600T

– 16-poort compacte switch
– 10/100TX RJ45 auto MDI/MDI-X functies
– Industriële Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wand-montage ontwerp

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Long Reach PoE extender

Planet LRP-101CH

– 1 poort injector
– BNC connector over coax
– Transmitter unit
– tot 1000 meter overbruggen

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-60W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 60 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundante voeding

 134,95 (excl. btw)
 163,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-171A-95

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 95Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 109,95 (excl. btw)
 133,04 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-171A-60

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 60Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-201ET NIEUW

– Long Reach ULTRA POE Extender
– Industrial design
– 1-port 10/100/1000T Ultra POE
– 1-port Coax/UTP Long Reach POE
– -20 ~ +70 degrees C

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-175-95

– 1-poort POE Injector
– Gigabit 10/100/1000Mbps
– 802.3bt PoE Power
– 95 Watt interne PWR

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-poort 10/100TX Switch
– 8-poort 802.3at POE+
– 1-poort 10/100/1000T
– 1-poort 100/1000X SFP
– Desktop switch – 120 WATTS

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industriële POE+ switch
– 8-poort Gigabit
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Wand bevestiging ontwerp
– Managed switch

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrial – touch screen
– Gigabit switch L2+
– 8-port IEEE802.3at PoE+
– 2-port 100/1000X SFP ports
– Wallmount flat with LCT

 269,00 (excl. btw)
 325,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171S

– Ultra Power POE Splitter
– 60 Watt output
– 12V and 24V DC output
– IP30 protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C.

 178,95 (excl. btw)
 216,53 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IFGS-1022HPT

– 8-port 802.3at 30W POE end-span PSE
– 2 TP/SFP Combo Gigabit uplink interface
– Dip switch for standard and extend mode
– Extender “mode” feature over 250 meter
– -40 ~ 75 degrees C operating temp.

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet UPOE-2400G

– 24 ports Gigabit
– ULTRA POE
– Managed injector HUB
– 800 WATT Power budget
– 19″ rack size

 875,00 (excl. btw)
 1.058,75 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial EN50155 Ethernet

Planet IGS-5227-6T

– 6-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– Managed
– IP67-rated metal case
– Waterproof and Dustproof
– Redundant power design
– Max. 32 static routes + route sum

 469,00 (excl. btw)
 567,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE
– 2-port 10/100/1000T
– Managed Ethernet Switch
– Industrial IP67 Rated
– Redundant power supply
– PoE Management

 589,00 (excl. btw)
 712,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode – 15km
– Industrial fast ethernet switch
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode – 2km
– DIN rail and wall-mount
– Backplane (switching fabric): 1Gbps
– IP30 metal case
– Redundant Power

 64,95 (excl. btw)
 78,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port FX 100Base-FX up to 15km
– Industrial Fast Ethernet Switch
– -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case / protection
– DIN rail and wall mount design

 125,00 (excl. btw)
 151,25 (incl. btw)

In Winkelwagen

Unmanaged DIN-Rail Fast Ethernet

Planet ISW-621

– 4-port 10/100Base-TX RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2-port 100Base-FX for up to 2 km
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case protection
– DIN rail and wall-mount

 87,00 (excl. btw)
 105,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020TF

– 8-port
– 10/100/1000BASE-T RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2 SFP slots, supporting 1000X-100FX
– IP30 metal case protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 181,95 (excl. btw)
 220,16 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8P2S

– 8-port Wall-mount managed switch
– 8-port 10/100/1000T 802.3at POE
– 2-port 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 metal case protection

 269,95 (excl. btw)
 326,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-8P2T2S

– 8-po0rt Managed IP30 Switch
– 10/100/1000T IEEE802.3at/af POE+
– 2-poort 10/100/1000T
– 2-Poort 100/1000X SFP
– 240-WATT PoE Budget
– IP30 aluminium behuizing

 379,00 (excl. btw)
 458,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-604HPT-RJ

– 6-port 10/100/1000BASE-T
– Waterproof and Dustproof RJ45 copper
– 4-port IEEE802.3at/af POE injector
– IP67 aluminium case
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 489,00 (excl. btw)
 591,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-604HPT-M12

– 6-port Switch 10/100/1000T
– Waterproof and Dustproof M12 con
– 4-port IEEE802.3 at/af POE injector
– Managed Ethernet Switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP67 aluminum case

 485,00 (excl. btw)
 586,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE Splitter

Planet POE-161S

– 2 RJ45 interfaces
  – 1-poort PoE Power + Data input
  – 1-poort Data output
– 1 DC out plug connector
– 802.3at Power over Ethernet Plus PD
– Splitst 52~56V DC POE naar 5/12V DC

 36,00 (excl. btw)
 43,56 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5227-6MT-X

– 6-Port 10/100/1000BASE-T
– Waterproof and Dustproof M12 X-coded
– IP67-rated aluminium case
– 24 to 48V DC, redundant power
– DIN-rail and wall-mount design
– -40 to 75 degrees C operating temp

 445,00 (excl. btw)
 538,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5226-4P2T

– Industrial EN50155 Switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-port 10/100/1000T managed ethernet
– -40 ~ +75 degrees C temp. range
– Water/dustproof switch
– IP50 metal case

 385,95 (excl. btw)
 467,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8P4S

– Industriële L2+ managed Switch
– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 4-poort 100/1000X SFP
– Redundant Power ontwerp
– -40 ~ +75 graden C

 437,00 (excl. btw)
 528,77 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8P2S2X

– Industriële Managed L3 Switch
– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– 2-poort 10G SFP
– IP30 aluminium case
– -40 ~ +75 graden C

 559,00 (excl. btw)
 676,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4UP1T2S

– Industrial managed L2+ switch
– 4-port 10/100/1000T Ultra PoE
– 1-port 10/100/1000T
– 2-port 100/1000X SFP
– IP30 Aluminium case
– -40 ~ +75 degrees C temp. range

 429,00 (excl. btw)
 519,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-20160HPT

– 16 port 10/100/1000T Gigabit RJ45
– 16 port IEEE802.3at PoE+ injector
– 2 port 10/100/1000BASE-T Gigabit no PoE
– 2 port 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP
– PoE Management features
– -40 ~ +75 degr C operating temp.

 779,00 (excl. btw)
 942,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-20040MT

– 16-poort 10/100/1000BASE-T RJ45 koper
– 4 poort 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP
– IP30 industriële Aluminium behuizing
– DIN-rail en Wand montage
– Redundante voeding
– -40 ~ +75 graden C bedrijfstemp.

 509,00 (excl. btw)
 615,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet ISW-801T

– 8-poort 10/100TX
– Industriële Fast Ethernet Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– IP30 metalen behuizing
– Auto MDI/MDI-X functie
– DIN rail en Wall-mount ontwerp

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-104CET

– Industriële LRP
– 1-poort in 4-poort uit
– Long Reach PoE
– Voor coax EN UTP LRP
– 120Watt voor 4 poort max uit

 389,00 (excl. btw)
 470,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8T2S2X

– Industriële L2+ Managed Switch
– 8-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000/2500X SFP
– 2-poort 10G SFP
– Redundant Power ontwerp

 523,00 (excl. btw)
 632,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-12040MT

– Industrial Switch
– 8-port 10/100/1000T
– 4-port 100/1000X SFP
– Managed
– Temp range -30 ~ +75 degrees Celsius

 338,00 (excl. btw)
 408,98 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T

– 8-port 10/100/1000T
– 4-port 802.3at PoE
– Industrial Switch
– Managed
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C

 309,00 (excl. btw)
 373,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T2S

– Industrial Din-RAIL switch
– 4-port 10/100/1000T IEEE802.3at PoE+
– 4-port 10/100/1000Tf
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed switch
– -40 ~ +75 degrees C temp range

 319,00 (excl. btw)
 385,99 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-804PT-M12

– 8-poort 10/100Mbps Switch End-span PoE
– Waterdicht / stofdicht
– Ruim temp bereik -40 ~ +75 graden C.
– Robuste M12 Ethernet connector
– IP67 Metalen behuizing

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-504PT

– 5-poort 10/100Mbps
– 4-poort IEEE802.3af end-span PoE
– Industriële Switch
– Wijd temp bereik: -40 ~+75 gr. C

 145,95 (excl. btw)
 176,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-804HPT

– 8-Poort 10/100/1000 Switch
– Wand montage
– Managed
– 4-poort POE+
– Industrieel
– Temp bereik -40 ~ +75 graden

 211,50 (excl. btw)
 255,92 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet WGS-803

– 8-poort 10/100/1000T Switch
– Wand montage
– Industrieel
– Wijd temp bereik: -10 ~ +60 graden
– IP30 Flat type

 110,50 (excl. btw)
 133,71 (incl. btw)

In Winkelwagen