Gb Switches

Planet GSD-908HP

– 8-poort
– 10/100/1000T
– 802.3at PoE+
– 1 Uplink poort 10/100/1000T
– Desktop Switch

 107,95 (excl. btw)
 130,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E174

– 1-prt UPoE – 4-Prt 802.3af/at Extender
– Gigabit
– Industrieel ontwerp
– Vergroot bereik van PoE+Data – 100 mtr
– 30 Watt PoE per poort

 129,95 (excl. btw)
 157,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet POE-E202

– Extender 100 mtr naar 200 mtr
– 1-poort in / 2-poort uit
– Gigabit PoE
– High Power PoE

 56,50 (excl. btw)
 68,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FSD-804P

– 8 port 10/100T Fast Ethernet Switch
– 4 port 802.3at/af PoE injector (port 1-4)
– Fanless design
– End-span
– UTP extension to 200m
– 60-watt PoE budget

 59,00 (excl. btw)
 71,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020HPT

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Industriële switch
– Managed switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 439,00 (excl. btw)
 531,19 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E172 EOL – vervanger IPOE-E302

– 1-poort in / 2-poort out
– Ultra PoE Extender 100 meter
– Industrieel ontwerp
– IP63 aluminium behuizing

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802T

– 1000Base-SX naar 10/100/1000T PoE 550m
– Industriële Media Converter
– SC Fiber Interface Multi Mode
– IP30 DIN rail en Wall-mount ontwerp
– -40 ~ +75 graden C.

 149,95 (excl. btw)
 181,44 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IFGS-1022HPT

– 8-port 802.3at 30W POE end-span PSE
– 2 TP/SFP Combo Gigabit uplink interface
– Dip switch for standard and extend mode
– Extender “mode” feature over 250 meter
– -40 ~ 75 degrees C operating temp.

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE
– 2-port 10/100/1000T
– Managed Ethernet Switch
– Industrial IP67 Rated
– Redundant power supply
– PoE Management

 589,00 (excl. btw)
 712,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-604HPT-RJ

– 6-port 10/100/1000BASE-T
– Waterproof and Dustproof RJ45 copper
– 4-port IEEE802.3at/af POE injector
– IP67 aluminium case
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 489,00 (excl. btw)
 591,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-604HPT-M12

– 6-port Switch 10/100/1000T
– Waterproof and Dustproof M12 con
– 4-port IEEE802.3 at/af POE injector
– Managed Ethernet Switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP67 aluminum case

 485,00 (excl. btw)
 586,85 (incl. btw)

In Winkelwagen