MFB mini-GBIC

MFB mini-GBIC

Planet MFB-F120

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– WDM, TX: 1310
– Single mode
– 120 kilometer

 139,95 (excl. btw)
 169,34 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-F20

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 20 kilometer

 28,83 (excl. btw)
 34,88 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-F20

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 60 kilometer

 35,60 (excl. btw)
 43,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-F40

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 40 kilometer

 30,49 (excl. btw)
 36,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet MFB-FA20

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– WDM, TX: 1310
– 20 kilometer

 21,50 (excl. btw)
 26,02 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-FB20

– SFP-poort 100Base-BX Transceiver
– WDM, TX: 1550nm
– 20km

 32,95 (excl. btw)
 39,87 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-FX

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 2 kilometer

 25,08 (excl. btw)
 30,35 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Alle MFB Gbic transceivers
– Kies uw Gbic en zie de prijs
– 125Mbps IEEE802.3u 100BASE-FX
– 125Mbps FDDI ISO/IEC9314-1
– Normale en Industriële uitvoering (T)

 21,00 (excl. btw)
 25,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TFA20

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– WDM, TX:1310 nm
– 20 kilometer
– -40 ~ +75 graden Celsius

 35,95 (excl. btw)
 43,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TFA40

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
– Single mode
– WDM / Bidi LC
– 40 kilometer

 44,50 (excl. btw)
 53,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TFB20

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– WDM, TX:1550 nm
– 20 kilometer
– -40 ~ +75 graden Celsius

 37,50 (excl. btw)
 45,38 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TSB

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– 1550 / 1310 nm
– Multi mode
– LC
– 2 kilometer

 42,50 (excl. btw)
 51,43 (incl. btw)

In Winkelwagen