High Power PoE

Planet POE-171S

– Ultra Power over Ethernet Splitter
– 60 Watt
– Gigabit
– output 12V/19V/24V selectable

 69,75 (excl. btw)
 84,40 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet PoE-163

– 1-poort High Power PoE Injector
– Gigabit
– 30 Watt Power
– Mid-span
– Interne voeding

 31,99 (excl. btw)
 38,71 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-501T

– 5-poort 10/100/1000T Switch
– Gigabit
– Industrieel Ontwerp
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 grad C
– Din-Rail / Wand Montage

 85,95 (excl. btw)
 104,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet IPOE-162

– High POE Injector
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 Bescherming
– Din Rail bevestiging

 82,95 (excl. btw)
 100,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet HPoE-460

– 4-port HPOE HUB
– Mid-span
– 802.3af / at
– 120 Watt Power Budget

 85,00 (excl. btw)
 102,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Ultra Power PoE injector
– 60 Watt
– 1 Gigabit poort
– Geschikt voor wandmontage
– Interne voeding

 47,50 (excl. btw)
 57,48 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet POE-E202

– Extender 100 mtr naar 200 mtr
– 1-poort in / 2-poort uit
– Gigabit PoE
– High Power PoE

 56,50 (excl. btw)
 68,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-801T

– 8-poort Switch
– Industriële switch
– 10/100/1000Mbps
– Temp. range -40 ~ +75 gr. Celsius
– IP30 metalen behuizing

 104,95 (excl. btw)
 126,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Enkele poort
– 10/100/1000Mbps
– Ultra PoE injector
– 60 Watts
– Interne voeding

 49,50 (excl. btw)
 59,90 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-Port gigabit
– 95 Watt Ultra PoE++
– Managed injector HUB
– Power budget 400 Watt

 469,00 (excl. btw)
 567,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-908HP

– 8-poort
– 10/100/1000T
– 802.3at PoE+
– 1 Uplink poort 10/100/1000T
– Desktop Switch

 114,95 (excl. btw)
 139,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet HPOE-2400G

– 24-poort PoE+
– Managed injector HUB
– Gigabit
– Power Budget 720 Watts

 452,16 (excl. btw)
 547,11 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet PoE-E201

– High Power PoE extender
– van 100 meter naar 200 meter bereik
– Gigabit
– Meerder units in serie voor groter bereik

 50,95 (excl. btw)
 61,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort High Power Splitter
– Mid Span
– Gigabit
– 12V / 24V DC output

 34,45 (excl. btw)
 41,68 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet GT-805A

– 10/100/1000T naar 1000SX/LX
– Media converter
– Mini GBIC, SFP
– Distance depends on SFP module
– Wall mountable design

 49,50 (excl. btw)
 59,90 (incl. btw)

In Winkelwagen

– High POE Splitter
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 bescherming
– Din Rail bevestiging

 84,95 (excl. btw)
 102,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– High Power PoE injector
– Gigabit
– Mid-span
– 30 Watt

 36,59 (excl. btw)
 44,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802T

– 1000Base-SX naar 10/100/1000T PoE 550m
– Industriële Media Converter
– SC Fiber Interface Multi Mode
– IP30 DIN rail en Wall-mount ontwerp
– -40 ~ +75 graden C.

 149,95 (excl. btw)
 181,44 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802TS

– 1000Base-LX to 10/100/1000T PoE 10km
– Industrial Media Converter
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 159,95 (excl. btw)
 193,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet UPOE-1600G

– Ultra Power Gigabit Injector HUB
– 16 ports
– Managed
– 600 Watts Power budget
– POE-schedule

 635,95 (excl. btw)
 769,50 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171S

– Ultra Power POE Splitter
– 60 Watt output
– 12V and 24V DC output
– IP30 protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C.

 178,95 (excl. btw)
 216,53 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector hub

Planet UPOE-2400G

– 24 ports Gigabit
– ULTRA POE
– Managed injector HUB
– 800 WATT Power budget
– 19″ rack size

 875,00 (excl. btw)
 1.058,75 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 2 RJ45 interfaces
  – 1-poort PoE Power + Data input
  – 1-poort Data output
– 1 DC out plug connector
– 802.3at Power over Ethernet Plus PD
– Splitst 52~56V DC POE naar 5/12V DC

 36,00 (excl. btw)
 43,56 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet WGS-803

– 8-poort 10/100/1000T Switch
– Wand montage
– Industrieel
– Wijd temp bereik: -10 ~ +60 graden
– IP30 Flat type

 85,95 (excl. btw)
 104,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-905A

– Industiële Gigabit Media Converter
– Gemanaged
– 1000Base-T naar Mini-GBIC
– Afstand afhankelijk van SFP Module
– Ruim temp. bereik -30 ~ +75 gr C.

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

– 16-poort 10/100/1000Base-T Switch
– Desktop Gigabit
– Metalen behuizing
– Externe Voeding
– Auto MDI/MDI-X functie

 58,89 (excl. btw)
 71,26 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet GT-802

– Gigabit Media Converter
– 10/100/1000Base-T naar 1000Base-SX
– Wand montage ontwerp
– 9K Jumbo Frame Ondersteund

 63,95 (excl. btw)
 77,38 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gigabit Media Converter

Planet GT-802S

– Gigabit Media Converter
– 10/100/1000Base-T to 1000Base-LX
– SC, SM – 10 km
– Wall-mountable

 66,95 (excl. btw)
 81,01 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FGSW-2620

– 24-port
– 10/100BASE-TX
– 2-port Gigabit
– Switch
– Green Networking

 39,95 (excl. btw)
 48,34 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Media Converter

Planet IGT-902

– Industrial
– Gigabit Ethernet
– Media converter
– Temp.range -30 ~+75 degr. C.

 152,53 (excl. btw)
 184,56 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Ultra PoE Injector
– 60-Watt
– Interne Voeding Adapter
– Gigabit
– 1 poort in/uit

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 8-port Gigabit
– Palm size switch
– Internal power source
– Wall Mountable

 45,00 (excl. btw)
 54,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port PoE+ (30,8Watt)
– Managed Injector
– Gigabit
– Power budget 440 Watts

 369,00 (excl. btw)
 446,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 12-poort
– Gemanagde Injector HUB
– Gigabit Ethernet
– 360 Watt

 375,95 (excl. btw)
 454,90 (incl. btw)

In Winkelwagen

– PoE Injector HUB 30Watt
– 12-port
– Managed
– Gigabit
– PoE Budget 220 Watt

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet GSD-804P

– 8 poort 10/100/1000Base-T
– 4 poort IEEE802.3af/at PoE+ injector
– Ventilatorloos ontwerp
– 30 watt per poort
– UTP extensie – 250 mtr

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen