Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-port compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functions
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount design
– 12V to 48V DC, redundant power

 58,95 (excl. btw)
 71,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet IPOE-162

– High POE Injector
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 Bescherming
– Din Rail bevestiging

 82,95 (excl. btw)
 100,37 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020MT

– 8-poort 10/100/1000T
– 2 poort 1G/2.5G SFP
– Managed Switch
– Din-rail montage
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-501T

– 5-poort 10/100TX Industriële Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– Auto MDI/MDI-X functie
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wandmontage mogelijk

 56,00 (excl. btw)
 67,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-500T

– Industriële Switch
– 5-poort met auto MDI/MDI-X functie
– 10/100TX
– Compacte Ethernet Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN-Rail en wand montage ontwerp

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet ISW-801T

– 8-poort 10/100TX
– Industriële Fast Ethernet Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– IP30 metalen behuizing
– Auto MDI/MDI-X functie
– DIN rail en Wall-mount ontwerp

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-620TF

– 4-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Industrial Design
– Din-rail
– Wide temp range -40 ~ +75 degr C

 152,95 (excl. btw)
 185,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E174

– 1-prt UPoE – 4-Prt 802.3af/at Extender
– Gigabit
– Industrieel ontwerp
– Vergroot bereik van PoE+Data – 100 mtr
– 30 Watt PoE per poort

 129,95 (excl. btw)
 157,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020TF

– 8-port
– 10/100/1000BASE-T RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2 SFP slots, supporting 1000X-100FX
– IP30 metal case protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 181,95 (excl. btw)
 220,16 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-805AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– LFP Function support
– IP30 Slim type metal case
– Redundant Power Supply

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10080MFT

– 6-port 100/1000X SFP
– 2-port 1G/2.5G SFP
– 2-port 10/100/1000T
– Industrial Managed Switch
– Temp range -40 ~ +75 degrees

 351,95 (excl. btw)
 425,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-1205AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 2-port 100/1000X SFP
– Slim IP30 metal case protection
– DIN rail and Wall mount design
– Redundant Power Supply
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T2S

– Industrial Din-RAIL switch
– 4-port 10/100/1000T IEEE802.3at PoE+
– 4-port 10/100/1000Tf
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed switch
– -40 ~ +75 degrees C temp range

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4UP1T2S

– Industrial managed L2+ switch
– 4-port 10/100/1000T Ultra PoE
– 1-port 10/100/1000T
– 2-port 100/1000X SFP
– IP30 Aluminium case
– -40 ~ +75 degrees C temp. range

 429,00 (excl. btw)
 519,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4T2S

– industriële managed L2+ switch
– 4-poort 10/100/1000T
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Redundante power voeding
– -40 ~ +75 graden C

 222,00 (excl. btw)
 268,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-804HPT

– 8-Poort 10/100/1000 Switch
– Wand montage
– Managed
– 4-poort POE+
– Industrieel
– Temp bereik -40 ~ +75 graden

 166,00 (excl. btw)
 200,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IGS-504HPT

– Industrial
– 5-port Gigabit Switch
– 4-port 802.3at PoE+
– Wide Temp. range -40 ~ 75 degr C

 253,00 (excl. btw)
 306,13 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020HPT

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Industriële switch
– Managed switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 418,00 (excl. btw)
 505,78 (incl. btw)

In Winkelwagen

MGB mini-GBIC

Planet MFB-TFX

– SFP-Port 100Base-FX Transceiver
– WDM, TX:1310 nm
– 2 kilometer
– -40 ~ +75 degrees Celsius

 30,10 (excl. btw)
 36,42 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8T2S

– 8-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– Wand montage uitvoering
– Industriële managed Switch
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 graden C.

 148,00 (excl. btw)
 179,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IGSW-24040T

– Industrial managed switch
– 24-port 10/100/1000Mbps
– 4-port shared SFP
– Gigabit Switch

 519,95 (excl. btw)
 629,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

– High POE Splitter
– Industrial Gigabit
– IEEE802.3at
– IP30 bescherming
– Din Rail bevestiging

 84,95 (excl. btw)
 102,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-805AT

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SFP up to 60 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-8GT

– Din-Rail Industrial Switch
– input 12-58VDC
– 8-port 10/100/1000T
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 83,00 (excl. btw)
 100,43 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX8GT

– Din-Rail Industrial Switch 12-58VDC
– 8-port 10/100/1000T
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E172 EOL – vervanger IPOE-E302

– 1-poort in / 2-poort out
– Ultra PoE Extender 100 meter
– Industrieel ontwerp
– IP63 aluminium behuizing

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802T

– 1000Base-SX naar 10/100/1000T PoE 550m
– Industriële Media Converter
– SC Fiber Interface Multi Mode
– IP30 DIN rail en Wall-mount ontwerp
– -40 ~ +75 graden C.

 149,95 (excl. btw)
 181,44 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802TS

– 1000Base-LX to 10/100/1000T PoE 10km
– Industrial Media Converter
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 159,95 (excl. btw)
 193,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171S

– Ultra Power POE Splitter
– 60 Watt output
– 12V and 24V DC output
– IP30 protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C.

 178,95 (excl. btw)
 216,53 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IFGS-1022HPT

– 8-port 802.3at 30W POE end-span PSE
– 2 TP/SFP Combo Gigabit uplink interface
– Dip switch for standard and extend mode
– Extender “mode” feature over 250 meter
– -40 ~ 75 degrees C operating temp.

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-802TS15

– 10/100TX to 100FX SC up to 15 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 94,95 (excl. btw)
 114,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-802T

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SC up to 2 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial EN50155 Ethernet

Planet IGS-5227-6T

– 6-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– Managed
– IP67-rated metal case
– Waterproof and Dustproof
– Redundant power design
– Max. 32 static routes + route sum

 469,00 (excl. btw)
 567,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE
– 2-port 10/100/1000T
– Managed Ethernet Switch
– Industrial IP67 Rated
– Redundant power supply
– PoE Management

 589,00 (excl. btw)
 712,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8P2S

– 8-port Wall-mount managed switch
– 8-port 10/100/1000T 802.3at POE
– 2-port 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 metal case protection

 265,00 (excl. btw)
 320,65 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-8P2T2S

– 8-po0rt Managed IP30 Switch
– 10/100/1000T IEEE802.3at/af POE+
– 2-poort 10/100/1000T
– 2-Poort 100/1000X SFP
– 240-WATT PoE Budget
– IP30 aluminium behuizing

 379,00 (excl. btw)
 458,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-604HPT-RJ

– 6-port 10/100/1000BASE-T
– Waterproof and Dustproof RJ45 copper
– 4-port IEEE802.3at/af POE injector
– IP67 aluminium case
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 489,00 (excl. btw)
 591,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-604HPT-M12

– 6-port Switch 10/100/1000T
– Waterproof and Dustproof M12 con
– 4-port IEEE802.3 at/af POE injector
– Managed Ethernet Switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP67 aluminum case

 485,00 (excl. btw)
 586,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5227-6MT-X

– 6-Port 10/100/1000BASE-T
– Waterproof and Dustproof M12 X-coded
– IP67-rated aluminium case
– 24 to 48V DC, redundant power
– DIN-rail and wall-mount design
– -40 to 75 degrees C operating temp

 445,00 (excl. btw)
 538,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5226-4P2T

– Industrial EN50155 Switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-port 10/100/1000T managed ethernet
– -40 ~ +75 degrees C temp. range
– Water/dustproof switch
– IP50 metal case

 385,95 (excl. btw)
 467,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8P4S

– Industriële L2+ managed Switch
– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 4-poort 100/1000X SFP
– Redundant Power ontwerp
– -40 ~ +75 graden C

 457,00 (excl. btw)
 552,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8P2S2X

– Industriële Managed L3 Switch
– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– 2-poort 10G SFP
– IP30 aluminium case
– -40 ~ +75 graden C

 559,00 (excl. btw)
 676,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-20160HPT

– 16 port 10/100/1000T Gigabit RJ45
– 16 port IEEE802.3at PoE+ injector
– 2 port 10/100/1000BASE-T Gigabit no PoE
– 2 port 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP
– PoE Management features
– -40 ~ +75 degr C operating temp.

 779,00 (excl. btw)
 942,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industriëel
– 16 poort 10/100/1000Mbps
– 4 poort 100/1000X SFP
– Layer 2+ 
– Temp. bereik -40 ~ +75 gr. Celcius
– Layer 3 routing

 549,00 (excl. btw)
 664,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-8T2S2X

– Industriële L2+ Managed Switch
– 8-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000/2500X SFP
– 2-poort 10G SFP
– Redundant Power ontwerp

 523,00 (excl. btw)
 632,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T

– 8-port 10/100/1000T
– 4-port 802.3at PoE
– Industrial Switch
– Managed
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C

 309,00 (excl. btw)
 373,89 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-804PT-M12

– 8-poort 10/100Mbps Switch End-span PoE
– Waterdicht / stofdicht
– Ruim temp bereik -40 ~ +75 graden C.
– Robuste M12 Ethernet connector
– IP67 Metalen behuizing

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-504PT

– 5-poort 10/100Mbps
– 4-poort IEEE802.3af end-span PoE
– Industriële Switch
– Wijd temp bereik: -40 ~+75 gr. C

 145,95 (excl. btw)
 176,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8T

– 8-poort 10/100/1000T
– Industriële Switch
– Wand montage uitvoering
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 gr. C.

 138,50 (excl. btw)
 167,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-422CST

– Industiële LRP oplossing
– 4-poort Coax
– 2-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– Long Reach PoE Coax
– Gemanagde Switch

 499,00 (excl. btw)
 603,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet IVC-2002

– 4-poort 10/100Base-TX
– 1-poort BNC / RJ-11
– Ethernet Extender
– Industrieel Ontwerp
– Redundante voeding

 142,88 (excl. btw)
 172,88 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial EN50155 Ethernet

Planet ISW-800T-M12

– 8-port 10/100Mbps Switch
– Robust M12 Ethernet connector
– Industrial design
– IP67 Waterproof / Dustproof
– Wide temperature support

 272,05 (excl. btw)
 329,18 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet ISW-621TF

– 4-port switch 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX SFP
– Industrial Ethernet Switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 metal case protection

 84,92 (excl. btw)
 102,75 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-TFB20

– SFP-Poort 100Base-BX Transceiver
– WDM, TX:1550 nm
– 20 kilometer
– -40 ~ +75 graden Celsius

 37,50 (excl. btw)
 45,38 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrieel IP30
– 4-poort 10/100/1000T
– 4-poort 802.3at PoE
– 2-poort 100/1000X SFP
– 30 Watt

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen