Planet PoE injectoren / extenders

Industial Power over Ethernet

Planet IGTP-815AT

– 1-poort SFP 1000BASE-X en 100BASE-FX dual mode
– 1-poort 10/100/1000BASE-T RJ45
– IEEE802.3at POE+ injector functie
– Industrieel IP30 metalen behuizing
– Din-rail en wandmontage ontwerp

 108,60 (excl. btw)
 131,41 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-165

– Industrial POE injector
– 1-port Gigabit
– Protection IP67
– 802.3at High Power POE+
– Water-proof design

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-60W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 60 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundante voeding

 134,95 (excl. btw)
 163,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-171-95W

• 1-poort in / 1-poort uit
• 95 Watt POE-injector
• Industrieel ontwerp
• IP30-rated aluminium behuizing
• Redundant voeding

 207,00 (excl. btw)
 250,47 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 48-56VDC input

 79,00 (excl. btw)
 95,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-260-12V

– Industrial PoE Injector HUB
– 2-port Gb 10/100/1000T
– 2-port in / 2-port out
– 36 Watt PoE per port
– Redundant 12-56VDC input

 98,00 (excl. btw)
 118,58 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E172 EOL – vervanger IPOE-E302

– 1-poort in / 2-poort out
– Ultra PoE Extender 100 meter
– Industrieel ontwerp
– IP63 aluminium behuizing

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E302

– Industriele PoE extender
– 1-poort in / 2-poorten uit
– IEEE802.3bt POE++
– 3 Gb 10/100/1000Base-T poorten
– Verlengt Data en PoE over 100 mtr

 149,00 (excl. btw)
 180,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-171A-60

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 60Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet POE-171A-95

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 95Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 109,95 (excl. btw)
 133,04 (incl. btw)

In Winkelwagen