• 24-port 10/100/1000T Ultra PoE
• 4-port Gigabit TP/SFP Combo
• Managed Swtich
• Power budget 600 Watt

 669,00 (excl. btw)
 809,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Gb 8-port 10/100/1000T switch
– Managed switch
– 2-port 802.3bt Ultra PoE
– 6-port 802.3at High PoE
– 2-port 100/1000X SFP

 219,00 (excl. btw)
 264,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-16UP2XVR

• 16-poort 10/100/1000T Switch
• Managed L3/L4 Switching & Beveiliging
• 16-poort 802.3bt ULTRA POE+
• 2-poort 10G SFP+
• LCD Touch Screen

 699,00 (excl. btw)
 845,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-8UP2T2X

– 8-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– 2-port 10G/1G SFP+
– 2-port 10/100/1000T RJ45
– Managed switch
– L2+/L4 Switching and Security

 409,00 (excl. btw)
 494,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-6320-24UP2T2XV

– 24 poort Ultra POE Switch
– 95Watt per poort
– L2+/L4 managed switch
– Touch screen
– Redundant Power

 1.089,00 (excl. btw)
 1.317,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ultra Power Switch
– 2-port 90W 802.3bt
– 2-port 30W 802.3at
– 1-port gigabit Uplink
– 120Watt POE Budget

 107,99 (excl. btw)
 130,67 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S

• 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
• Industrieel Din-rail Ontwerp
• 8-poort Ultra Power 95W PoE
• 2-poort 1G/2,5G SFP
• 48-56V redundant DC input

 519,00 (excl. btw)
 627,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-173S

– 1-poort in en 1-poort uit
– Ultra POE Splitter
– Industrieel ontwerp
– 10/100/1000Mbps
– 12Volt en 24Volt DC-output

 127,95 (excl. btw)
 154,82 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 2 port in / 2 port out
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 132,00 (excl. btw)
 159,72 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270-12V

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 12 – 56Volt DC input
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen