Unmanaged Industrieel DIN-Rail Fast Ethernet

Unmanaged Industriële Fast Ethernet Switches zijn in basis Plug-and-Play switches. U hoeft niets meer in te stellen, de switch doet wat hij moet doen. Shop4power heeft een groot assortiment Din-rail industrieel Fast Ethernet switches uit voorraad leverbaar die niet gemanaged zijn, de switches in deze categorie zijn Fast Ethernet Switches.

Scodeno Industrieel

Scodeno 65-1FX4TX-mini

• Din-Rail Industrial mini Switch
• 4-port 10/100T – 1-port 100X SFP
• Operating Voltage 12-58V DC
• Temp. range -30 ~ +75 degr. C
• IP40 – Fanless design

 47,19 (excl. btw)
 57,10 (incl. btw)

In Winkelwagen

Scodeno Industrieel

Scodeno 65-5TX-mini

• Din-Rail Industrial mini Switch
• 5-port 10/100T
• Operating Voltage 12-58V DC
• Temp. range -30 ~ +75 degr. C
• IP40 – Fanless design

 35,70 (excl. btw)
 43,20 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-500T

– Industriële Switch
– 5-poort met auto MDI/MDI-X functie
– 10/100TX
– Compacte Ethernet Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN-Rail en wand montage ontwerp

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-501T

– 5-poort 10/100TX Industriële Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– Auto MDI/MDI-X functie
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wandmontage mogelijk

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode – 2km
– DIN rail and wall-mount
– Backplane (switching fabric): 1Gbps
– IP30 metal case
– Redundant Power

 64,95 (excl. btw)
 78,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode – 15km
– Industrial fast ethernet switch
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-port 10/100Base-TX RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2-port 100Base-FX for up to 2 km
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case protection
– DIN rail and wall-mount

 87,00 (excl. btw)
 105,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port FX 100Base-FX up to 15km
– Industrial Fast Ethernet Switch
– -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case / protection
– DIN rail and wall mount design

 125,00 (excl. btw)
 151,25 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-port compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functions
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount design
– 12V to 48V DC, redundant power

 58,95 (excl. btw)
 71,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet ISW-801T

– 8-poort 10/100TX
– Industriële Fast Ethernet Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– IP30 metalen behuizing
– Auto MDI/MDI-X functie
– DIN rail en Wall-mount ontwerp

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial EN50155 Ethernet

Planet ISW-800T-M12

– 8-port 10/100Mbps Switch
– Robust M12 Ethernet connector
– Industrial design
– IP67 Waterproof / Dustproof
– Wide temperature support

 272,05 (excl. btw)
 329,18 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet ELA-100

– 1-poort Lightning arrestor
– 10/100/1000Base-T
– Overspanning beveiliging
– Plug-and-play

 19,95 (excl. btw)
 24,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet ISW-621TF

– 4-port switch 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX SFP
– Industrial Ethernet Switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 metal case protection

 84,92 (excl. btw)
 102,75 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet IVC-2002

– 4-poort 10/100Base-TX
– 1-poort BNC / RJ-11
– Ethernet Extender
– Industrieel Ontwerp
– Redundante voeding

 142,88 (excl. btw)
 172,88 (incl. btw)

In Winkelwagen