• 24-port 10/100/1000T Ultra PoE
• 4-port Gigabit TP/SFP Combo
• Managed Swtich
• Power budget 600 Watt

 620,00 (excl. btw)
 750,20 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Gb 8-port 10/100/1000T switch
– Managed switch
– 2-port 802.3bt Ultra PoE
– 6-port 802.3at High PoE
– 2-port 100/1000X SFP

 219,00 (excl. btw)
 264,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-16UP2XVR

• 16-poort 10/100/1000T Switch
• Managed L3/L4 Switching & Beveiliging
• 16-poort 802.3bt ULTRA POE+
• 2-poort 10G SFP+
• LCD Touch Screen

 699,00 (excl. btw)
 845,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet GS-5220-8UP2T2X

– 8-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– 2-port 10G/1G SFP+
– 2-port 10/100/1000T RJ45
– Managed switch
– L2+/L4 Switching and Security

 409,00 (excl. btw)
 494,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24 poort L2+/L4 Ultra POE Switch
– 95Watt per poort
– 2-prt 10G-T + 2-prt 10G SFP+
– Touch screen
– Redundant Power

 1.089,00 (excl. btw)
 1.317,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ultra Power Switch
– 2-port 90W 802.3bt
– 2-port 30W 802.3at
– 1-port gigabit Uplink
– 120Watt POE Budget

 114,00 (excl. btw)
 137,94 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8UP2S

• 8-poort 10/100/1000T L3 Switch
• Industrieel Din-rail Ontwerp
• 8-poort Ultra Power 95W PoE
• 2-poort 1G/2,5G SFP
• 48-56V redundant DC input

 519,00 (excl. btw)
 627,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-6329-8UP2S2X

  • Industriële L3 Din-Rail switch
  • Ultra PoE 802.3bt POE++
  • 8 poort 10/100/1000T
  • 2 poort 1G/2,5G SFP
  • 2 poort 10G SFP+

 822,00 (excl. btw)
 994,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-1205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X SFP to 1 x 10/100/1000T
– IEEE802.3BT Ultra Power PoE
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial DIN Rail IP30 casing

 179,95 (excl. btw)
 217,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGUP-2205AT

– Industrial Media Converter
– 2 x 100/1000X multi/single mode SFP
– 2-port 10/100/1000T 802.3bt POE++
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C
– Redundant power supply
– Industrial IP30 casing

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-173S

– 1-poort in en 1-poort uit
– Ultra POE Splitter
– Industrieel ontwerp
– 10/100/1000Mbps
– 12Volt en 24Volt DC-output

 127,95 (excl. btw)
 154,82 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 2 port in / 2 port out
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 132,00 (excl. btw)
 159,72 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IPOE-270-12V

– Industrial PoE injector HUB
– 2 port Multi Gigabit
– 12 – 56Volt DC input
– 180 Watt Ultra Power
– Din-Rail IP30 housing

 229,00 (excl. btw)
 277,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470

– 4-port in / 4-port out
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industrial injector HUB
– Din Rail mounting

 195,00 (excl. btw)
 235,95 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470-12V

– 4-poort in / 4-poort uit
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industriële injector HUB
– Din Rail bevestiging
– 12 Volts input versie

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E302

– Industriele PoE extender
– 1-poort in / 2-poorten uit
– IEEE802.3bt POE++
– 3 Gb 10/100/1000Base-T poorten
– Verlengt Data en PoE over 100 mtr

 149,00 (excl. btw)
 180,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-201ET NIEUW

– Long Reach ULTRA POE Extender
– Industrial design
– 1-port 10/100/1000T Ultra POE
– 1-port Coax/UTP Long Reach POE
– -20 ~ +70 degrees C

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

– L3 Managed Switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 4-port 2.5G 802.3BT PoE++
– 2-port 10G SFP+
– RJ45 RS232 console interface

 439,00 (excl. btw)
 531,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Ultra POE-injector
– 1-poort IEEE802.3bt 95Watt
– Gigabit Ethernet
– Plug en Play

 109,95 (excl. btw)
 133,04 (incl. btw)

In Winkelwagen

• UPOE – Splitter
• Ultra POE end-span / mid-span compatibel
• 12V / 19V / 24V DIP switch
• IEEE 802.3bt
• Backward compatibel met 802.3at PoE+

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-poort POE Injector
– Gigabit 10/100/1000Mbps
– 802.3bt PoE Power
– 95 Watt interne PWR

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-port PoE injector
– 10M/100M/1G/2,5G/5G/10G
– 802.3bt 95Watt POE
– Multi-Gigabit
– External Power supply

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

• Ultra Power Multi-Gigabit Injector HUB
• 4- poorten
• Geschikt voor wandmontage
• 160 Watts Power budget
• 3 POE modes

 218,50 (excl. btw)
 264,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4UP1T2S

– Industrial managed L2+ switch
– 4-port 10/100/1000T Ultra PoE
– 1-port 10/100/1000T
– 2-port 100/1000X SFP
– IP30 Aluminium case
– -40 ~ +75 degrees C temp. range

 429,00 (excl. btw)
 519,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

PoE injector

Planet UPOE-1600G

– Ultra Power Gigabit Injector HUB
– 16 ports
– Managed
– 600 Watts Power budget
– POE-schedule

 635,95 (excl. btw)
 769,50 (incl. btw)

In Winkelwagen