– 24 poort 10/100BASE-TX
– Fast Ethernet Switch
– Auto negotiation
– Green networking
– Dip Switch operation selection

 46,99 (excl. btw)
 56,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

Managed Layer 2 Switch

Planet FGSW-1816HPS

– 16-poort 10-100TX 802.3at POE+
– 2-poort Gigabit TP/SFP Combo
– Layer 2 Managed Switch
– QinQ VLAN
– IGMP/MLD Snooping

 216,00 (excl. btw)
 261,36 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet FGSW-1822VHP

– 16-port 10/100BASE-TX RJ45
– 2 10-100-1000T TP + 2 1000X SFP
– 16-port IEEE802.3af/at power injector
– 300 Watt PoE budget
– LCD switchstandard , VLAN + Extend

 209,00 (excl. btw)
 252,89 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FGSW-2022VHP

– 12-poort 10/100TX 802.3at PoE
– 4-poort 10/100TX 802.3bt PoE+
– 2-poort Gigabit TP
– 2-poort SFP voor GBic
– LCD management

 259,00  229,00 (excl. btw)
 277,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 24-port 10/100BASE-TX RJ45
– 2-port Gigabit TP
– 2-port SFP
– Ethernet Switch
– LCD PoE Monitor

 269,00 (excl. btw)
 325,49 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FNSW-1601

– 16-port
– 10/100Mbps fast Ethernet Switch
– Supports auto MDI/MDI-X funct
– Dip switch for Standard/flow control
off/VLAN/Extend mode selection

 44,95  39,00 (excl. btw)
 47,19 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

– 8-port 10/100TX 802.3at PoE switch
– 2-port 10/100TX
– Fanless design
– 30Watt per port POE
– UTP extend –> 250 meters

 69,99  65,00 (excl. btw)
 78,65 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FSD-1600

– 16-port 10/100
– Small design
– Metal housing
– 10 / 19 inch

 68,00  27,00 (excl. btw)
 32,67 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet FT-802S15

– Bridge Mediaconverter
– 15 km
– 10/100BASE-TX to 100BASE-FX
– SC, SM

 43,00 (excl. btw)
 52,03 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industrieel Ethernet

Planet ICG-2420-LTE – EOL

– 4G LTE Cellular Gateway
– Industrial version
– 4-port 10/100TX
– 2 SIM card slots
– Temp range -20 ~ 70 deg C.

 389,00 (excl. btw)
 470,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-100

– RS-232/RS-422/RS-485 over fast ethernet
– 1 port serial / 1 port RJ-45
– Distance 100 meters max
– Built-in IP-base Web interface

 68,95 (excl. btw)
 83,43 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-105A

– RS-232 / 422 / 485 to 100Base-FX media converter
– SFP Gbic connector
– Build in Web interface
– Async serial Data rate up to 921600bps

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-110

– RS-232 / 422 / 485 serial device server
– 1-poort 10/100Base-TX RJ45
– Web management & virtiual Com
– Temp bereik -10 ~ 60 graden C.
– 10 operation modes

 79,95 (excl. btw)
 96,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-115A

– RS-232 / 422 / 485 serial device server
– 1-port 100Base-FX
– Web management
– Temp range -10 ~ 60 Degr C.
– 10 operation modes

 84,95 (excl. btw)
 102,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Automation

Planet ICS-120

– RS-232 / 422 / 485 serial device server
– 1-poort 10/100Base-TX RJ45
– Web management & virtiual Com
– Temp bereik -10 ~ 60 graden C.
– 10 operation modes

 89,95 (excl. btw)
 108,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet ISW-808PT-M12

– 8-poort 10/100TX Industriële switch
– 8-Poort 802.3at POE+ End-span
– IP67 M12 Water/stof DICHT
– EN50155 Toepassingen
– Redundante DC Power input

 381,00 (excl. btw)
 461,01 (incl. btw)

In Winkelwagen

Long Reach PoE extender

Planet LRP-101CH

– 1 poort injector
– BNC connector over coax
– Transmitter unit
– tot 1000 meter overbruggen

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

Long Reach PoE extender

Planet LRP-101UH

– 1 poort injector
– RJ45 connector over UTP Cable
Transmitter unit
– tot 1000 meter overbruggen

 109,78 (excl. btw)
 132,83 (incl. btw)

In Winkelwagen

Scodeno Industrieel

Scodeno 65-1FX4TX-mini

• Din-Rail Industrial mini Switch
• 4-port 10/100T – 1-port 100X SFP
• Operating Voltage 12-58V DC
• Temp. range -30 ~ +75 degr. C
• IP40 – Fanless design

 47,19 (excl. btw)
 57,10 (incl. btw)

In Winkelwagen

Scodeno Industrieel

Scodeno 65-5TX-mini

• Din-Rail Industrial mini Switch
• 5-port 10/100T
• Operating Voltage 12-58V DC
• Temp. range -30 ~ +75 degr. C
• IP40 – Fanless design

 35,70 (excl. btw)
 43,20 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FGSW-2620

– 24-port
– 10/100BASE-TX
– 2-port Gigabit
– Switch
– Green Networking

 39,95  29,00 (excl. btw)
 35,09 (incl. btw)

In Winkelwagen
Aanbieding!

Aanbiedingen

Planet FNSW-4800

– 48-port 10/100Mbps
– Fast Ethernet Switch
– Workgroup switch
– Low cost

 70,00  49,00 (excl. btw)
 59,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Media Converter

Planet IFT-802T

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SC up to 2 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Media Converter

Planet IFT-802TS15

– 10/100TX to 100FX SC up to 15 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 94,95 (excl. btw)
 114,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Media Converter

Planet IFT-805AT

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SFP up to 60 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-500T

– Industriële Switch
– 5-poort met auto MDI/MDI-X functie
– 10/100TX
– Compacte Ethernet Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN-Rail en wand montage ontwerp

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-501T

– 5-poort 10/100TX Industriële Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– Auto MDI/MDI-X functie
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wandmontage mogelijk

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode – 2km
– DIN rail and wall-mount
– Backplane (switching fabric): 1Gbps
– IP30 metal case
– Redundant Power

 64,95 (excl. btw)
 78,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode – 15km
– Industrial fast ethernet switch
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-port 10/100Base-TX RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2-port 100Base-FX for up to 2 km
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case protection
– DIN rail and wall-mount

 87,00 (excl. btw)
 105,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port FX 100Base-FX up to 15km
– Industrial Fast Ethernet Switch
– -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case / protection
– DIN rail and wall mount design

 125,00 (excl. btw)
 151,25 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-poort compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functies
– DIN rail en Wand montage ontwerp
– 12V tot 48V DC, redundante  voeding

 58,95 (excl. btw)
 71,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet ISW-801T

– 8-poort 10/100TX
– Industriële Fast Ethernet Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– IP30 metalen behuizing
– Auto MDI/MDI-X functie
– DIN rail en Wall-mount ontwerp

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-1622CS

– 16-port coaxial BNC LRP switch
– 2-port 10/100/1000T Gigabit RJ45
– 2-port 100/1000X mini-GBIC/SFP slots
– PoE power up to 36 Watt per PoE port
– Remote power up to 1 kilometer

 1.380,99 (excl. btw)
 1.671,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

MFB mini-GBIC

Planet MFB-FX

– SFP-Poort 100Base-FX Transceiver
– 1310 nm
– 2 kilometer

 25,08 (excl. btw)
 30,35 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 5-port Switch
– 10/100Mbps
– Desktop
– Plastic shape

 13,80 (excl. btw)
 16,70 (incl. btw)

In Winkelwagen

Selecteer een Afleverpunt