High Power PoE

Planet HPoE-460

– 4-port HPOE HUB
– Mid-span
– 802.3af / at
– 120 Watt Power Budget

 85,00 (excl. btw)
 102,85 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-620TF

– 4-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Industrial Design
– Din-rail
– Wide temp range -40 ~ +75 degr C

 152,95 (excl. btw)
 185,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470

– 4-port in / 4-port out
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industrial injector HUB
– Din Rail mounting

 195,00 (excl. btw)
 235,95 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 1-prt 95W PoE++ in extender
– 4-prt PoE++ out (32W p/p)
– Alle poorten Gigabit
– Extra 100 meter RJ45
– 65Watt PoE budget uitgang

 68,00 (excl. btw)
 82,28 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet IVC-234GT

– Industrial extender
– 1-port BNC/RJ11 to 4-port Gigabit Ethernet
– Redundant DC/DC Power
– VDSL2 30a
– VDSL2 G.Vectoring

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E174

– 1-prt UPoE – 4-Prt 802.3af/at Extender
– Gigabit
– Industrieel ontwerp
– Vergroot bereik van PoE+Data – 100 mtr
– 30 Watt PoE per poort

 129,95 (excl. btw)
 157,24 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Power over Ethernet

Planet IPOE-470-12V

– 4-poort in / 4-poort uit
– Gigabit 802.3bt POE++
– Industriële injector HUB
– Din Rail bevestiging
– 12 Volts input versie

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4P2S

– Industriële L2+ managed Switch
– 4-poort 10/100/1000T 802.3at
– 2-poort 100/1000X SFP
– Redundant ERPS Ring
– Redundant Power

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T2S

– Industrial Din-RAIL switch
– 4-port 10/100/1000T IEEE802.3at PoE+
– 4-port 10/100/1000Tf
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed switch
– -40 ~ +75 degrees C temp range

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-514PTF

– 4-poort 10/100Mbps
– IEEE
802.3af End-span PoE
– 1 poort 100FX
– Industriële Din-Rail uitvoering

 199,00 (excl. btw)
 240,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4UP1T2S

– Industrial managed L2+ switch
– 4-port 10/100/1000T Ultra PoE
– 1-port 10/100/1000T
– 2-port 100/1000X SFP
– IP30 Aluminium case
– -40 ~ +75 degrees C temp. range

 429,00 (excl. btw)
 519,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet VC-234

– Ethernet over VDSL2 Bridge
– 4-port
– Profile 17a / 30a
– CO/CPE Mode
– Plug & Play

 79,95 (excl. btw)
 96,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GT

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 72,90 (excl. btw)
 88,21 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industrieel Ethernet

Planet ICG-2420-LTE – EOL

– 4G LTE Cellular Gateway
– Industrial version
– 4-port 10/100TX
– 2 SIM card slots
– Temp range -20 ~ 70 deg C.

 389,00 (excl. btw)
 470,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

– 4-port 10/100Base-TX RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2-port 100Base-FX for up to 2 km
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case protection
– DIN rail and wall-mount

 87,00 (excl. btw)
 105,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet FSD-504HP

– 4-poort PoE, 60-watt PoE budget
– Één 10/100Mbps uplink poort
– Compact desktop palm formaat ontwerp
– IEEE802.3af/at PoE

 39,00 (excl. btw)
 47,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4T2S

  • Industriële switch
  • 4-poort 10/100/1000T
  • 2-poort 100/1000X SFP
  • Managed L2/L4
  • Ring Technology

 194,00 (excl. btw)
 234,74 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-75-2GX4GP-V

– Din-Rail industrial Switch
– 2-port 1000X SFP
– 4-port 10/100/1000T POE
– Managed switch
– Temp. range -40 ~ +75 degr.C

 224,95 (excl. btw)
 272,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GT

– Din-Rail Industrial Switch 12-58VDC
– 4-port 10/100/1000T Gigabit
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 84,95 (excl. btw)
 102,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-2GX4GP

– Din-Rail Industrial Switch 12-58VDC
– 48-48VDC for PoE
– 4-port 10/100/1000T High Power POE
– 2-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 104,95 (excl. btw)
 126,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GP-X

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP50

 109,00 (excl. btw)
 131,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-85-2GX4GT-VX

– Industrial 12~58VDC switch
– Managed switch
– 4-port 10/100/1000BASE-T
– 2-port 1000BASE-X
– IP50 fanless design, Din-rail
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Scodeno XPTN-9000-65-1GX4GP

– Din-Rail Industrial Switch
– 4-port 10/100/1000T af&at POE
– 1-port 1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C
– Fanless design – IP40

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

• Din-Rail Industrial mini Switch
• 4-port 10/100T – 1-port 100X SFP
• Operating Voltage 12-58V DC
• Temp. range -30 ~ +75 degr. C
• IP40 – Fanless design

 47,19 (excl. btw)
 57,10 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-824UPT

– 4-port 10/100/1000T 802.3bt POE+
– 2-port 10/100/1000T
– 2-port 10/100/1000X SFP
– Industrial Gigabit Switch
– Din-Rail mounting

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

• Ultra Power Multi-Gigabit Injector HUB
• 4- poorten
• Geschikt voor wandmontage
• 160 Watts Power budget
• 3 POE modes

 218,50 (excl. btw)
 264,39 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet IPOE-E172 EOL – vervanger IPOE-E302

– 1-poort in / 2-poort out
– Ultra PoE Extender 100 meter
– Industrieel ontwerp
– IP63 aluminium behuizing

 189,95 (excl. btw)
 229,84 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode – 15km
– Industrial fast ethernet switch
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode – 2km
– DIN rail and wall-mount
– Backplane (switching fabric): 1Gbps
– IP30 metal case
– Redundant Power

 64,95 (excl. btw)
 78,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port FX 100Base-FX up to 15km
– Industrial Fast Ethernet Switch
– -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case / protection
– DIN rail and wall mount design

 125,00 (excl. btw)
 151,25 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5226-4P2T

– Industrial EN50155 Switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-port 10/100/1000T managed ethernet
– -40 ~ +75 degrees C temp. range
– Water/dustproof switch
– IP50 metal case

 385,95 (excl. btw)
 467,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-104CET

– Industriële LRP
– 1-poort in 4-poort uit
– Long Reach PoE
– Voor coax EN UTP LRP
– 120Watt voor 4 poort max uit

 389,00 (excl. btw)
 470,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-514PSF

– 4-poort 10/100Mbps
– IEEE
802.3af End-span PoE
– 1 poort 100FX
– Industriële Din-Rail uitvoering
– Websmart Switch

 232,31 (excl. btw)
 281,10 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-422CST

– Industiële LRP oplossing
– 4-poort Coax
– 2-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– Long Reach PoE Coax
– Gemanagde Switch

 499,00 (excl. btw)
 603,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet IVC-2002

– 4-poort 10/100Base-TX
– 1-poort BNC / RJ-11
– Ethernet Extender
– Industrieel Ontwerp
– Redundante voeding

 142,88 (excl. btw)
 172,88 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet ISW-621TF

– 4-port switch 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX SFP
– Industrial Ethernet Switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 metal case protection

 84,92 (excl. btw)
 102,75 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrieel IP30
– 4-poort 10/100/1000T
– 4-poort 802.3at PoE
– 2-poort 100/1000X SFP
– 30 Watt

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen