DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-501T

– 5-poort 10/100/1000T Switch
– Gigabit
– Industrieel Ontwerp
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 grad C
– Din-Rail / Wand Montage

 85,95 (excl. btw)
 104,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-801T

– 8-poort Switch
– Industriële switch
– 10/100/1000Mbps
– Temp. range -40 ~ +75 gr. Celsius
– IP30 metalen behuizing

 104,95 (excl. btw)
 126,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Media Conversion

Planet MC-1610MR

– 16 slots
– Managed Media Converter Chassis
– AC Power
– High Quality19″ rack-mountable chassis
– Optioneel redundante  power supply 

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-500T

– Industriële Switch
– 5-poort met auto MDI/MDI-X functie
– 10/100TX
– Compacte Ethernet Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN-Rail en wand montage ontwerp

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-620TF

– 4-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– 2-port 100/1000X SFP
– Industrial Design
– Din-rail
– Wide temp range -40 ~ +75 degr C

 152,95 (excl. btw)
 185,07 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-port compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functions
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount design
– 12V to 48V DC, redundant power

 58,95 (excl. btw)
 71,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8T2S

– 8-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– Wand montage uitvoering
– Industriële managed Switch
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 graden C.

 148,00 (excl. btw)
 179,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-805AT

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SFP up to 60 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet MC-1500

– 15-slot Chassis
– Media Converter
– AC Power
– High Quality 19″rack-mount

 239,00 (excl. btw)
 289,19 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-514PTF

– 4-poort 10/100Mbps
– IEEE
802.3af End-span PoE
– 1 poort 100FX
– Industriële Din-Rail uitvoering

 199,00 (excl. btw)
 240,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGTP-802T

– 1000Base-SX naar 10/100/1000T PoE 550m
– Industriële Media Converter
– SC Fiber Interface Multi Mode
– IP30 DIN rail en Wall-mount ontwerp
– -40 ~ +75 graden C.

 149,95 (excl. btw)
 181,44 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-802TS15

– 10/100TX to 100FX SC up to 15 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 94,95 (excl. btw)
 114,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Fast Ethernet

Planet IFT-802T

– 10/100Base-TX to 100Base-FX SC up to 2 km
– Industrial Media Converter
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 Metal Case
– Store-and–Forward Switching Architecture

 99,00 (excl. btw)
 119,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

Aanbiedingen

Planet IGTP-805AT

– 1000SX/LX to 10/100/1000T PoE
– Industrial Media Converter
– Mini-GBIC, SFP
– LC Fiber Interface (vaying on SFP Module)
– IP30 DIN rail and Wall-mount design
– -40 ~ +75 degrees

 131,95 (excl. btw)
 159,66 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-1205AT

– Industrial Media Converter
– 10/100/1000T to 2-port 100/1000X SFP
– Slim IP30 metal case protection
– DIN rail and Wall mount design
– Redundant Power Supply
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 189,00 (excl. btw)
 228,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial EN50155 Ethernet

Planet IGS-5227-6T

– 6-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– Managed
– IP67-rated metal case
– Waterproof and Dustproof
– Redundant power design
– Max. 32 static routes + route sum

 469,00 (excl. btw)
 567,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode – 15km
– Industrial fast ethernet switch
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode – 2km
– DIN rail and wall-mount
– Backplane (switching fabric): 1Gbps
– IP30 metal case
– Redundant Power

 64,95 (excl. btw)
 78,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port FX 100Base-FX up to 15km
– Industrial Fast Ethernet Switch
– -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case / protection
– DIN rail and wall mount design

 125,00 (excl. btw)
 151,25 (incl. btw)

In Winkelwagen

Unmanaged DIN-Rail Fast Ethernet

Planet ISW-621

– 4-port 10/100Base-TX RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2-port 100Base-FX for up to 2 km
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case protection
– DIN rail and wall-mount

 87,00 (excl. btw)
 105,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020TF

– 8-port
– 10/100/1000BASE-T RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2 SFP slots, supporting 1000X-100FX
– IP30 metal case protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 181,95 (excl. btw)
 220,16 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-8P2T2S

– 8-po0rt Managed IP30 Switch
– 10/100/1000T IEEE802.3at/af POE+
– 2-poort 10/100/1000T
– 2-Poort 100/1000X SFP
– 240-WATT PoE Budget
– IP30 aluminium behuizing

 379,00 (excl. btw)
 458,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5227-6MT-X

– 6-Port 10/100/1000BASE-T
– Waterproof and Dustproof M12 X-coded
– IP67-rated aluminium case
– 24 to 48V DC, redundant power
– DIN-rail and wall-mount design
– -40 to 75 degrees C operating temp

 445,00 (excl. btw)
 538,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet LRP-104CET

– Industriële LRP
– 1-poort in 4-poort uit
– Long Reach PoE
– Voor coax EN UTP LRP
– 120Watt voor 4 poort max uit

 389,00 (excl. btw)
 470,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T

– 8-port 10/100/1000T
– 4-port 802.3at PoE
– Industrial Switch
– Managed
– Temp. range -40 ~ +75 degrees C

 309,00 (excl. btw)
 373,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T2S

– Industrial Din-RAIL switch
– 4-port 10/100/1000T IEEE802.3at PoE+
– 4-port 10/100/1000Tf
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed switch
– -40 ~ +75 degrees C temp range

 319,00 (excl. btw)
 385,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-514PSF

– 4-poort 10/100Mbps
– IEEE
802.3af End-span PoE
– 1 poort 100FX
– Industriële Din-Rail uitvoering
– Websmart Switch

 232,31 (excl. btw)
 281,10 (incl. btw)

In Winkelwagen
Uitverkocht

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-804PT-M12

– 8-poort 10/100Mbps Switch End-span PoE
– Waterdicht / stofdicht
– Ruim temp bereik -40 ~ +75 graden C.
– Robuste M12 Ethernet connector
– IP67 Metalen behuizing

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet ISW-504PT

– 5-poort 10/100Mbps
– 4-poort IEEE802.3af end-span PoE
– Industriële Switch
– Wijd temp bereik: -40 ~+75 gr. C

 145,95 (excl. btw)
 176,60 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGT-905A

– Industiële Gigabit Media Converter
– Gemanaged
– 1000Base-T naar Mini-GBIC
– Afstand afhankelijk van SFP Module
– Ruim temp. bereik -30 ~ +75 gr C.

 82,79 (excl. btw)
 100,18 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IGS-504HPT

– Industrial
– 5-port Gigabit Switch
– 4-port 802.3at PoE+
– Wide Temp. range -40 ~ 75 degr C

 253,00 (excl. btw)
 306,13 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet MC-1500R

– 15-slot Chassis
– Media Converter
– AC Power
– High Quality 19″rack-mount

 256,00 (excl. btw)
 309,76 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet Extender

Planet IVC-2002

– 4-poort 10/100Base-TX
– 1-poort BNC / RJ-11
– Ethernet Extender
– Industrieel Ontwerp
– Redundante voeding

 142,88 (excl. btw)
 172,88 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial EN50155 Ethernet

Planet ISW-800T-M12

– 8-port 10/100Mbps Switch
– Robust M12 Ethernet connector
– Industrial design
– IP67 Waterproof / Dustproof
– Wide temperature support

 272,05 (excl. btw)
 329,18 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrieel Ethernet

Planet ISW-621TF

– 4-port switch 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX SFP
– Industrial Ethernet Switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– IP30 metal case protection

 84,92 (excl. btw)
 102,75 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-801M

– 8-port 10/100/1000Mbps Switch
– Industrial design
– Redundant AC/DC power supply
– Din Rail
– Wide temp. range -40 ~ +75 degrees C

 157,00 (excl. btw)
 189,97 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10080MFT

– 6-port 100/1000X SFP
– 2-port 1G/2.5G SFP
– 2-port 10/100/1000T
– Industrial Managed Switch
– Temp range -40 ~ +75 degrees

 351,95 (excl. btw)
 425,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020MT

– 8-poort 10/100/1000T
– 2 poort 1G/2.5G SFP
– Managed Switch
– Din-rail montage
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Media Converter

Planet IGT-902

– Industrial
– Gigabit Ethernet
– Media converter
– Temp.range -30 ~+75 degr. C.

 152,53 (excl. btw)
 184,56 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrieel IP30
– 4-poort 10/100/1000T
– 4-poort 802.3at PoE
– 2-poort 100/1000X SFP
– 30 Watt

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen