Industrial Switch

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet ICG-2515-NR

– Industrial GR Gateway
– 5-port 10/100/1000T
– M2M and IoT deployment
– Dual SIM’s
– VPN

 829,00 (excl. btw)
 1.003,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020PTF

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at POE+
– Industrial Design Din-Rail Switch
– 2-poort 100/1000X SFP
– Temp. range -40 tot +75 gr. Celsius
– UTP Extender 250meter

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-16T2S

– Industriele Din-Rail Switch
– 16 poort 10/100/1000T
– 2 poort 100/1000X SFP
– Managed Gigabit L2/L4 Switch
– IGMP Snooping

 306,00 (excl. btw)
 370,26 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-614HPT

– Industrial Gigabit Switch
– 4-port Gigabit POE
– 1-port Gigabit copper
– 1-port SFP
– -40 – 75 degrees C. 

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet IGS-6325-24P4X

• Layer 3 switch
• 24-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
• 4 gedeelde SFP+ poorten 10G
• Geavanceerde ITU-G.8032 ERPS Ring techn
• Fan-loos ontwerp

 859,00 (excl. btw)
 1.039,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-6325-8T8S4X

– Industriële L3 8-poort 10/100/1000T
– 8-poort 1G/2,5G SFP
– 4-poort 10G SFP
– Managed Ethernet Switch
– Temp bereik -40 – +75 graden C

 545,00 (excl. btw)
 659,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-6329-8UP2S2X

  • Industriële L3 Din-Rail switch
  • Ultra PoE 802.3bt POE++
  • 8 poort 10/100/1000T
  • 2 poort 1G/2,5G SFP
  • 2 poort 10G SFP+

 822,00 (excl. btw)
 994,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-824UPT

– 4-port 10/100/1000T 802.3bt POE+
– 2-port 10/100/1000T
– 2-port 10/100/1000X SFP
– Industrial Gigabit Switch
– Din-Rail mounting

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-1600T

– 16-poort compacte switch
– 10/100TX RJ45 auto MDI/MDI-X functies
– Industriële Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wand-montage ontwerp

 159,00 (excl. btw)
 192,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

High Power PoE

Planet ISW-808PT-M12

– 8-poort 10/100TX Industriële switch
– 8-Poort 802.3at POE+ End-span
– IP67 M12 Water/stof DICHT
– EN50155 Toepassingen
– Redundante DC Power input

 381,00 (excl. btw)
 461,01 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet WGS-4215-16P2S

• 16-poort Wall-mount gemanagde switch
• 16-poort 10/100/1000T 802.3at POE
• 2-poort 100/1000X SFP
• Temp. bereik -10 ~ +60 graden
• IP40 metalen behuizing

 328,00 (excl. btw)
 396,88 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industial Power over Ethernet

Planet WGS-4215-8HP2S

– 8-port wall-mount managed switch
– 4-port 10/100/1000T 802.3bt UPOE
– 4-port 10/100/1000T 802.3at HPOE
– 2-port 100/1000X SFP
– Temp. range -40 ~ +75 degr. C

 279,00 (excl. btw)
 337,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industriële POE+ switch
– 8-poort Gigabit
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Wand bevestiging ontwerp
– Managed switch

 287,00 (excl. btw)
 347,27 (incl. btw)

In Winkelwagen

– Industrial managed Flat Switch
– 8-port 10/100/1000T L2+/L4
– bt POE++ type-4
– 2-port 1G/2,5G SFP
– LCD Touch Screen

 399,00 (excl. btw)
 482,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet IGS-1020TF

– 8-port
– 10/100/1000BASE-T RJ45
– Auto MDI/MDI-X function
– 2 SFP slots, supporting 1000X-100FX
– IP30 metal case protection
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 181,95 (excl. btw)
 220,16 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-20040MT

– 16-poort 10/100/1000BASE-T RJ45 koper
– 4 poort 100/1000BASE-X mini-GBIC/SFP
– IP30 industriële Aluminium behuizing
– DIN-rail en Wand montage
– Redundante voeding
– -40 ~ +75 graden C bedrijfstemp.

 509,00 (excl. btw)
 615,89 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5225-4T2S

– industriële managed L2+ switch
– 4-poort 10/100/1000T
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Redundante power voeding
– -40 ~ +75 graden C

 222,00 (excl. btw)
 268,62 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-5227-6MT-X

– 6-Port 10/100/1000BASE-T
– Waterproof and Dustproof M12 X-coded
– IP67-rated aluminium case
– 24 to 48V DC, redundant power
– DIN-rail and wall-mount design
– -40 to 75 degrees C operating temp

 445,00 (excl. btw)
 538,45 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial EN50155 Ethernet

Planet IGS-5227-6T

– 6-port 10/100/1000T Ethernet Switch
– Managed
– IP67-rated metal case
– Waterproof and Dustproof
– Redundant power design
– Max. 32 static routes + route sum

 469,00 (excl. btw)
 567,49 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-500T

– Industriële Switch
– 5-poort met auto MDI/MDI-X functie
– 10/100TX
– Compacte Ethernet Switch
– IP30 metalen behuizing
– DIN-Rail en wand montage ontwerp

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-501T

– 5-poort 10/100TX Industriële Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– Auto MDI/MDI-X functie
– IP30 metalen behuizing
– DIN Rail en wandmontage mogelijk

 57,15 (excl. btw)
 69,15 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode – 2km
– DIN rail and wall-mount
– Backplane (switching fabric): 1Gbps
– IP30 metal case
– Redundant Power

 64,95 (excl. btw)
 78,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode – 15km
– Industrial fast ethernet switch
– Temp. range -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount

 74,95 (excl. btw)
 90,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511T

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Multi mode 2km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 69,95 (excl. btw)
 84,64 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-511TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 1-port 100Base-FX Single mode 15km
– Industrial ethernet switch
– Temp. range -40 ~ +75 degrees
– Redundant power
– IP30 metal case

 76,85 (excl. btw)
 92,99 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621S15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port FX 100Base-FX up to 15km
– Industrial Fast Ethernet Switch
– -10 ~ +60 degrees
– IP30 metal case / protection
– DIN rail and wall mount design

 125,00 (excl. btw)
 151,25 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621T

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Multi-mode 2km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 89,00 (excl. btw)
 107,69 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-621TS15

– 4-port 10/100Base-TX
– 2-port 100Base-FX Single-mode 15km
– Industrial switch
– IP30 metal case / protection
– DIN raiil and wall mount design
– Temp. range -40 ~ +75 degrees

 129,00 (excl. btw)
 156,09 (incl. btw)

In Winkelwagen

Industrial Switch

Planet ISW-800T

– 8-port compact switch
– 10/100TX RJ45
– auto MDI/MDI-X functions
– IP30 metal case
– DIN rail and wall-mount design
– 12V to 48V DC, redundant power

 58,95 (excl. btw)
 71,33 (incl. btw)

In Winkelwagen

Ethernet

Planet ISW-801T

– 8-poort 10/100TX
– Industriële Fast Ethernet Switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden
– IP30 metalen behuizing
– Auto MDI/MDI-X functie
– DIN rail en Wall-mount ontwerp

 59,95 (excl. btw)
 72,54 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8T

– 8-poort 10/100/1000T
– Industriële Switch
– Wand montage uitvoering
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 gr. C.

 138,50 (excl. btw)
 167,59 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet WGS-4215-8T2S

– 8-poort 10/100/1000T
– 2-poort 100/1000X SFP
– Wand montage uitvoering
– Industriële managed Switch
– Wijd temp. bereik -40 ~ +75 graden C.

 148,00 (excl. btw)
 179,08 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail Gigabit Ethernet

Planet WGS-803

– 8-poort 10/100/1000T Switch
– Wand montage
– Industrieel
– Wijd temp bereik: -10 ~ +60 graden
– IP30 Flat type

 85,95 (excl. btw)
 104,00 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020HPT

– 8-poort 10/100/1000T 802.3at PoE+
– 2-poort 1G/2.5G SFP
– Industriële switch
– Managed switch
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 418,00 (excl. btw)
 505,78 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020PT

– 8-port 10/100/1000T 802.3at PoE
– 2-port 1G/2.5G SFP
– Managed Switch
– Temp. Range -40 ~ +75 degrees
– Din-Rail mount

 406,00 (excl. btw)
 491,26 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IGSW-24040T

– Industrial managed switch
– 24-port 10/100/1000Mbps
– 4-port shared SFP
– Gigabit Switch

 519,95 (excl. btw)
 629,14 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10080MFT

– 6-port 100/1000X SFP
– 2-port 1G/2.5G SFP
– 2-port 10/100/1000T
– Industrial Managed Switch
– Temp range -40 ~ +75 degrees

 351,95 (excl. btw)
 425,86 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2+ Ring Gigabit Ethernet

Planet IGS-10020MT

– 8-poort 10/100/1000T
– 2 poort 1G/2.5G SFP
– Managed Switch
– Din-rail montage
– Temp. bereik -40 ~ +75 graden

 259,00 (excl. btw)
 313,39 (incl. btw)

In Winkelwagen

Gb Switches

Planet IFGS-1022HPT

– 8-port 802.3at 30W POE end-span PSE
– 2 TP/SFP Combo Gigabit uplink interface
– Dip switch for standard and extend mode
– Extender “mode” feature over 250 meter
– -40 ~ 75 degrees C operating temp.

 299,00 (excl. btw)
 361,79 (incl. btw)

In Winkelwagen

DIN-Rail L2/L4 Gigabit Ethernet

Planet IGS-4215-4P4T2S

– Industrial Din-RAIL switch
– 4-port 10/100/1000T IEEE802.3at PoE+
– 4-port 10/100/1000Tf
– 2-port 100/1000X SFP
– Managed switch
– -40 ~ +75 degrees C temp range

 349,00 (excl. btw)
 422,29 (incl. btw)

In Winkelwagen